Черен списък - Пловдив

  • 1 013 177
  • 1 960
  •   6
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 959
Кой  Белев т.е какъв доктор е и къде ви оперира?

# 1 366
  • Мнения: 2
Кой  Белев т.е какъв доктор е и къде ви оперира?
Докторът е хирург от Еврохоспитал,гр.Пловдив

# 1 367
  • Мнения: 959
Кой  Белев т.е какъв доктор е и къде ви оперира?
Докторът е хирург от Еврохоспитал,гр.Пловдив

И аз за него се сетих.Доста добри отзиви има по принцип.
Ужас,как ще прави гинекологични операции и вие,как изобщо сте се съгласили.
Както и да е важното е всичко да е наред вече.

# 1 368
  • Мнения: 2
Doktor Videv - opasno!

Sled ginekologichen pregled v chastnia mu cabinet v Plovdiv kaza, che triabvalo 1 mesec da leja s katetar v chastnata klinika v Pazardjik, kadeto raboti, poneje sam bila imala problem s pikochen mehur i imal samnenie za endometriozis.

Blagodaria na Bog, che me spasi ot tozi chovek i ne se podlagah po dumite mu. Sled pregled v klinika Selena pri Doktor Matev stana iasno, che imam HPV virus na shiikata na matkata i konizacia reshi problema.

Pisha na latinica, poneje ne razpolagam s kirilica.

# 1 369
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Doktor Videv - opasno!

Sled ginekologichen pregled v chastnia mu cabinet v Plovdiv kaza, che triabvalo 1 mesec da leja s katetar v chastnata klinika v Pazardjik, kadeto raboti, poneje sam bila imala problem s pikochen mehur i imal samnenie za endometriozis.

Blagodaria na Bog, che me spasi ot tozi chovek i ne se podlagah po dumite mu. Sled pregled v klinika Selena pri Doktor Matev stana iasno, che imam HPV virus na shiikata na matkata i konizacia reshi problema.

Pisha na latinica, poneje ne razpolagam s kirilica.

Ами, с това въобще не мога да се съглася-точно този лекар не е за този списък, защото АЗ СЪМ ЖИВА, ТОЧНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА Д-Р ВИДЕВ.
Вярно,че всеки случай е различен,но мога да кажа,че това е най-честният и най-безкористният лекар..такива като него вече почти няма.. Той е толкова загрижен за пациентите си,че даже често съм го виждала и в почивния му ден да идва да проследи състоянието им. При мен така се случи,че тръгна да оперира по спешност, без да е на работа.И това безвъзмездно,др. доктор едва ли щеше да го направи. Аз се радвам,че му се доверих,защото това ми спаси живота,иначе щях да съм си заминала..на 39години,щях да оставя 2 деца без майка.  Що се отнася до "Св.Екатерина" в Пазарджик мога да кажа само хубави неща.Лежала съм в доста болници, но в тази има изрядна чистота,персоналът е учтив,любезен, всяка манипулация ти се обяснява как и защо се прави.Храната беше повече от перфектна,нещо което не ми се е случвало в никоя др. пловдивска болница. И най-важното е,че не те изнудват за пари.Аз един лев не съм платила, всичко беше поето от Здравната каса,защото съм здравно осигурена.
Аз пък за Селена мога да кажа само негативни неща, според мен там нещата са обърнати на печалбарство..Ето моя колежка се оперира там преди 2 месеца-хем била с направление, пък хем платила 700 лв..Ей, това не мога да го разбера!

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 15:31 от leti_at

# 1 370
  • Мнения: 233
Относно търговския ''имидж'' на '' Селена'' съм абсолютно съгласна!

# 1 371
  • Мнения: 1
За същата Славчева , която сега е в Свети Георги ли става на въпрос?

# 1 372
  • Някъде там...
  • Мнения: 795


.
Аз пък за Селена мога да кажа само негативни неща, според мен там нещата са обърнати на печалбарство..Ето моя колежка се оперира там преди 2 месеца-хем била с направление, пък хем платила 700 лв..Ей, това не мога да го разбера!

Аз не мога да разбера как искате без пари в Селена, като знаете, че тя е частна?? Все едно отивам да раждам и си нося направление и знам, че ще дам 1000 лв. как така не разбрахте, че там се плаща???

# 1 373
  • Мнения: 4 159
и какво като е частна
много частни клиники работят със здравната каса  Peace

# 1 374
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Здравеопазването навсякъде по света е много скъпо, особено качественото здравеопазване. Само в България очакваме да е без пари. Точно защото е частна клиника си има правила на ценообразуване, съобразени със законовите изисквания. Ако искате да не плащате там, отивате другаде, но да се коментира финансовата политика, на едно здравно заведение, в условия на пазарна икономика, е несериозно. Все едно да питам защо обувките на Кларкс, не струват колкото обувките в китайските магазини и да искам тъй като са все обувки, Кларкс да си променят цените, така че да ме устройват.

В Селена работи гинекологът, който посещавам повече от 20 години. Плащам му заради квалификацията, опита, заради това, че е "в час" с всички новости в медицината. Плащала съм за операции, манипулации и какво ли не в Селена, но там техниката на работа на този лекар, апаратурата и всичко останало е на светлинни години от други болници. Здравето ми е прекалено скъпо, че да ходя там, където ще ми е евтино. Всеки сам преценя за себе си, но да се правят обобщения на едро..... Stop

# 1 375
  • Мнения: 4 159
да навсякъде по света е скъпо здравеопазването, качествено и хората знаят за какво плащат
но там осигуровките които плащаш се натрупват и можеш да отидеш в която си искаш клиника да се лекуваш
нямам нищо против частните клиники-напротив
но да дам 1000 лв за раждане и ако не дай си боже има усложнения с бебето или родилката, ги местят в държавните
ей това не го разбирам

# 1 376
  • Мнения: 54 999
Ако избираш екип, плащаш, даже и с направление.

# 1 377
  • Мнения: 233
Нямам нищо против частните клиники, напротив. Случвало се е да търся и се лекувам точно в такъв тип заведение и съм наясно с идеята, че не всички частни клиники трябва да се поставят под общ знаменател. Да, специалистите са от най-голямо значение, независимо в какъв тип клиника работят. Но за да напиша негативното си мнение относно болница "Селена" съм подтикната от лични впечатления. Аз също съм здравноосигурена и разбира се, не очаквам всичко да ми е поето от държавата, но и не отивам в клиника като на хотел. Очаквам освен мили усмивки и сърцераздирателни погледи, адекватно лечение и сигурност. Е, при мен в тази болница не се получи...

# 1 378
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
За това, че ни е сбъркана здравноосигурителната система, не са виновни частните клиники. Зълва ми има допълнително здравно осигуряване. Роди в Селена, взе си фактура, фондът и възстанови сумата. Почти навсякъде по света е така.  Peace

А що се отнася до лекарите в Селена. Да, има 1-2, при които и аз не бих стъпила, но пък има други, които са доволни от тях. Всичко е субективно. Включих се по повод коментара плащането в частните клиники. Това си е тяхно право. Всеки се лекува където прецени. Аз съм плащала и в държавни болници. Там, на това му се вика благодарност, щото нито фактура видях, нито касова бележка. Но за някои видове лечение, няма частна алтернатива.

# 1 379
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Добавям към черния списък д-р Дионисиева от онкологията.

Общи условия

Активация на акаунт