КАУФЛАНД - тема 64

  • 47 247
  • 782
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 926
Днеска бях в Кауфланд. От доста време не бях ходила. Влязох за зехтина и салама с купони, взех още две- три дребни нещица и бам 50лв сметка. Еми предпочитам Лидъл. Там асортиментът е по- беден, магазините са по- малки и общо взето за каквото съм влязла това съм и купила.

# 61
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
Виното да не е било с Кауфланд кард?
Не, видях много добре. чета, гледам. освен това имам карта, и я маркирах на касата.

# 62
  • Мнения: 103
Днеска бях в Кауфланд. От доста време не бях ходила. Влязох за зехтина и салама с купони, взех още две- три дребни нещица и бам 50лв сметка. Еми предпочитам Лидъл. Там асортиментът е по- беден, магазините са по- малки и общо взето за каквото съм влязла това съм и купила.
Зехтинът хубав ли е?Вкусът мек ли е или горчив?

# 63
  • Мнения: 54 979
Виното да не е било с Кауфланд кард?
Не, видях много добре. чета, гледам. освен това имам карта, и я маркирах на касата.

Виж в бележката дали е маркирана картата.

# 64
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
Виж в бележката дали е маркирана картата.
Маркирана е , видях бележката от телефона.

# 65
  • Мнения: 54 979
Кое е това вино? Трябва да има обяснение.

# 66
  • Мнения: 649
Днеска бях в Кауфланд. От доста време не бях ходила. Влязох за зехтина и салама с купони, взех още две- три дребни нещица и бам 50лв сметка. Еми предпочитам Лидъл. Там асортиментът е по- беден, магазините са по- малки и общо взето за каквото съм влязла това съм и купила.
Зехтинът хубав ли е?Вкусът мек ли е или горчив?
Ако става въпрос за ΑΛΕΑΣ, бих го определила като мек.

У нас не се хареса, на мен лично ми се струваше фалшив, като да е миксиран с олио, нямаше никакъв аромат и само по цвета приличаше на зехтин.
Съжалих, че съм го купила и не съм повтаряла, пък и ние по принцип предпочитаме нагaрчащите.

Но не беше много скоро, та може и да са го подобрили или да съм нацелила лоша партида.

# 67
  • Мнения: 54 979
Алеас съм купувала и ми харесва. С олио нищо общо няма. Но наистина на мен гръцките по- не ми харесват.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 405
Имам въпрос ако някой знае...
Хем е свързан с Кауфланд, хем не е....
Balcho произвеждат най различни брашна - ленено, тиквено, сусамово, кайсиево и доста други, предлагат се и миксове.
В Кауфланд има само лененото брашно и един вид микс. Ако предлагаха и другите брашна въпросът ми нямаше да го има......
Гледах по другите вериги,... няма.

Някой да знае къде се предлага пълният асортимент във физически магазин....
Да, balcho имат сайт, но онлайн търговията ми дойде в повече с тази пандемия, нагледах се на всякакви шмекерлъци и видове дефекти. Та за храна още повече не искам онлайн.
Питах ги чрез имейл, от къде мога да купя продуктите им, не ми отговориха.
Ето за какви брашна говоря на снимките..

Последна редакция: ср, 15 фев 2023, 09:48 от VassiLea

# 69
  • София
  • Мнения: 13 282
Скрит текст:

Благодаря за новата тема!

Искам да помоля софиянци, ако забележите някъде да се продава от тази котешка тоалетна, да ми кажете. Кутия с дръжка е,  а не чувалчета. Вчера минах през два магазина, но я нямаше. Опитах да получа информация дали изобщо се зарежда, но бях отрязана. Simple Smile
Скрит текст:



Преди 2-3 месеца заредих повечко кутии на цена 5,99 лв. Сега със сигурност е повече.

Предварително благодаря!

Искам да похваля служителите на Кауфланд. Направих запитване на имейла от "Контакти" и на следващия ден ми отговориха в кои филиали има от търсената от мен котешка тоалетна. Simple Smile

Точно днес снимах в нашия филиал (на Т. Каблешков)
Скрит текст:

Благодаря! Това беше едно от местата, които ми посочиха. Другото беше до Пирогов, където се отбихме първо и заредих добре. Simple Smile Не се наложи да ходим към твоя филиал. Simple Smile

Не очаквах, че цената се е увеличила само с 50 ст. Подобната в Била е станала почти 12 лв. По-добра е, но не чак два пъти. Wink

Еvhen, благодаря и на теб!

# 70
  • Мнения: 2 926
[
Ако става въпрос за ΑΛΕΑΣ, бих го определила като мек.
На Del Alma е. Екстра върджин, студено пресован и т. нат. Мисля, че ще е хубав. Няма как да приложа снимка, защото купонът вече съм го използвала и не ми излиза в приложението. Беше нещо от сорта на 50% от цената срещу 100т.



Зехтинът хубав ли е?Вкусът мек ли е или горчив?
Незнам, аз си ползвам още стария. Този го взех, защото от 20 лв го пускат на 10.

Последна редакция: ср, 15 фев 2023, 04:22 от Mia Rulana

# 71
  • Мнения: 8 339
Имам въпрос ако някой знае...
Хем е свързан с Кауфланд, хем не е....
Balcho произвеждат най различни брашна - ленено, тиквено, сусамово, кайсиево и доста други, предлагат се и миксове.
В Кауфланд има само лененото брашно и един вид микс. Ако предлагаха и другите брашна въпросът ми нямаше да го има......
Гледах по другите вериги,... няма.

Някой да знае къде се предлага пълният асортимент в реален магазин....
Да, balcho имат сайт, но онлайн търговията ми дойде в повече с тази пандемия, нагледах се на всякакви шмекерлъци и видове дефекти. Та за храна още повече не искам онлайн.
Питах ги чрез имейл, от къде мога да купя продуктите им, не ми отговориха.
Ето за какви брашна говоря на снимките..



В Бахарика, но пък те са в Пловдив, май и в София откриха магазин.

# 72
  • Мнения: 3 774
За брашната на Балчо бих пробвала по магазинчета тип здравословно-еко-био.

# 73
  • Мнения: 20 239
Точно в магазинчетата за здравословни храни провери. Ако си от София - Зоя, Бахарика, Зелен, Здравница, за тях знам че имат и физически магазини. Предварително можеш да провериш в сайтовете им или по телефон, дали имат от тези, които интересуват.
Също има едни магазинчета за подправки и кафе на Женския пазар и на Димитър Петков, там също съм виждала продукти на Балчо.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 321
Брашна Балчо има в Хит. Не мога да потвърдя дали всички видове или точно кои.
Имат клиентски телефон - попитай 🙂

Общи условия

Активация на акаунт