на колко градуса спят децата ви?тт

  • 4 393
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
На 23-24 - боди с дълъг ръкав, ританки, пелена и одеяло, но най-често отвит ooooh!.

# 31
  • Измир
  • Мнения: 645
На 23-24 - боди с дълъг ръкав, ританки, пелена и одеяло, но най-често отвит ooooh!.
и ние така

# 32
  • Мнения: 9 990
18- нощем.С пижамка на голо и олекотена завивка.Или без завивка, защото все и е топло.Денем спи в градината, а там е ужасно топло, та е с пижама летен вариант.За сън специално е по-добре по-хладно да е, като стане и и е студено-пускам отоплението.

# 33
  • Мнения: 1 240
на 18-20 с боди, ризка и ританки, завита с олекотено юрганче.

# 34
  • Мнения: 505
около 20 градуса. С пижама, но е вечно отвита

# 35
  • Мнения: 155
През нощта на 22-23 градуса, облечен с боди с къс ръкав и памучно гащиризонче с пети. През деня на 23-24 градуса, облечен с боди, блузка и панталонки, без да го завивам. Само, когато спи /около 2 часа/ мятам лека памучна завивка.
Знам, че е по-висока от препоръчителната за гледане на бебе, но аз се чувствам добре така, а и той! Не дава признаци на претопляне или дискомфорт.

# 36
  • Мнения: 7 640
През нощта на 22-23 градуса, облечен с боди с къс ръкав и памучно гащиризонче с пети. През деня на 23-24 градуса, облечен с боди, блузка и панталонки, без да го завивам. Само, когато спи /около 2 часа/ мятам лека памучна завивка.
Знам, че е по-висока от препоръчителната за гледане на бебе, но аз се чувствам добре така, а и той! Не дава признаци на претопляне или дискомфорт.

от кое е по-високо?!? Абсолютно нормално е за гледане на малко дете, още повече бебе.

# 37
  • Мнения: 1 212
Вкъщи е доста топло, но през нощта спим задължително на отворен прозорец и работещо парно.Става около 18-20 градуса и хем не е жега хем има свеж въздух.Сина ми спи само по боди в чувалче без одеяло

Боди по чувалче - това значи ли  боси крака.....брр ...само като си представя ме втриса..... ?!
Може би аз съм деформирана нещо.....  Thinking

Момичета специално отворих да прегледам темата, защото ние сме малко зле с отоплението : имам предвид, че отоплявам само с ел.печки, маслен радиатор и газова в кухнята.....
Температурата у нас е около 21- 23 градуса и мене все ми е студено....
Казват, че децата трябва да са облечени като родителите им....
Синът ми спи с боди, пижамка или гащеризон отгоре и е завит с олекотена завивка прегъната на две / все едно с две завивки..../
Минах на този вариант, защото в момента , в който се прибрахме от родилното носа му протече....
Притеснявам се да не го прегрея, но мисля , че е по - добре отколкото да мръзне..... newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 3 832
23-24 и през деня и през нощта.Аз съм много зиморничева и ако Т падне под 22 градуса ми е много студено.

# 39
  • Мнения: 2 677
Около 18 градуса. Спи с боди и пижамка, чорапи не слагам. Завит е с памучно одеало, или е в чувалче.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 365
през деня са на 20-21, но6тем на 18-19. оле4ени са за спане с боди, 4орапки и пижама
И при нас така, и доста често сме отвити Peace

# 41
  • по света
  • Мнения: 1 587
Около 22-23 градуса с боди и ританки от най-тънките.

# 42
  • Мнения: 3 360
Около 18-19 градуса е нощем.Спят с пижамки и завивка Laughing

# 43
Днес като дойде педиатърката ми каза, че е хубаво да се поддържа температура от 19 до 21 градуса, аз обличам моят Преслав с боди без ръкав и гащеризонче, през деня спи с пелена, а вечер понеже е къпан спи с одеало и мисля, че се чувства добре и май всеки най-добре си предценява.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт