Правен крем при подсичания и кожни раздразнения

  • 451
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте. Отварям нова тема,защото не открих много информация , а 2-3 коментара по темата от далечната 2011г. Издирвам рецептата за един крем,който се приготвяше в една бивша аптека в гр.Ловеч. Става дума за небезизвестното кремче на доктор Петров. Това е крем,който се използва главно при подсечените дупета на бебенцата , но знам и за други негови приложения при кожни проблеми ,като например изгаряния,трудно зарастващи рани. Рецептата е много стара, като бащата ,който е бил дерматолог ,ако не се лъжа се е казвал д-р Георги Петров , а синовете му Велизар и Христо. Моля Ловчанлийки ,включете се ако разполагате с информация за рецептата на въпросното мазило или поне място на което да се приготвя? От опит казвам,това нещо е вълшебство.

# 1
  • Мнения: 174
Здравейте, нямам идея какъв е този крем, но ако имате нужда,може да опитате Дефламол, в листовката е описано,че може да се ползва при подсечено за бебета,за изгаряне... за мен това е вълшебно и много ценно кремче, което ме е спасявало няколко пъти.

# 2
  • Мнения: 6 764
Нямам представа за какво говорите. Купете си Витасин крем, има същите приложения. Или просто влезте в аптека, в която има богат избор медицинска козметика. Има изключително добри съвременни продукти в богата гама. Нещо, което едва ли биха ви забъркали в същия вид, в който е било някога, е доста по-рисково да прилагате, особено ако е за бебе.

# 3
  • Мнения: 2
Нямам представа за какво говорите. Купете си Витасин крем, има същите приложения. Или просто влезте в аптека, в която има богат избор медицинска козметика. Има изключително добри съвременни продукти в богата гама. Нещо, което едва ли биха ви забъркали в същия вид, в който е било някога, е доста по-рисково да прилагате, особено ако е за бебе.

Благодаря за мнението ви, но търся точно това кремче. Знам ,че все още се произвежда ,защото рецептата за него е предадена на синовете на въпросния доктор. Просто нямам контакти и незнам как да го намеря. За това търся помощ от запознатите главно в гр.Ловеч. все ще се намери някой,който да знае нещо по темата

Общи условия

Активация на акаунт