Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 452
Това е добро решение когато е наложително и няма друг начин.

# 16
  • Мнения: 106
Бих го предпочела и за себе си и за детето си - и двамата имаме неистов страх от зъболекари.

# 17
  • Мнения: 527
Не бих избрала такъв метод за моите деца. Мисля, че това би им внушило страх и неприязъм, които биха се отразили на по-късен етап в живота.Не бива да им се насажда страх към зъболекари!

# 18
  • Мнения: 1 406
Да! Бих го избрала!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 843
Изключително ме притеснява опцията "медицински сън". Затова се старая да полагаме максимални грижи за зъбките. Синът ми е на 3. Иначе, да, ако има много развалени зъби, не виждам друг начин. Психическата травма наистина ще е огромна.

# 20
  • Мнения: 1 223
А страхливи мъже дали записват? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • Мнения: 4 369
Не съм запозната с този метод, но ако детето е без отклонения, не бих го подложила на "медицински сън".
Нека от малко започне да се справя със страховете си, разбира се с подкрепа и обясненията на родителите.

# 22
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Дъщеря ми е с увреждания и за момента се справяме със зъболечението долу-горе успешно. Ако обаче в бъдеще проблемът се задълбочи, ще се възползваме от подобна възможност.

# 23
  • Мнения: 173
Аз също не бих рискувала, тъй като все още не знам нищо за този метод. За сега синът ми ходи на зъболекар без страх.

# 24
  • Мнения: 714
Категорично съм за!

# 25
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Не бих подложила детето си на лечение под медицински сън

# 26
  • София
  • Мнения: 35 942
Ако здравословното състояние на детето го налага - това е добър вариант.

# 27
  • Мнения: 9 776
При положение, че ще спести стреса - моят, и на малкото дете, защо не?

# 28
  • Мнения: X
Тази възможност намирам за добра за деца, при които иначе зъболечението би било невъзможно. Но при нормално възприемане на посещението при зъболекар, бих избегнала лечение под медицински сън.

# 29
  • Мнения: 114
Ако  няма друг начин за провеждане на лечението, това е вариант, който може да се използва.

Общи условия

Активация на акаунт