Тайната на дългата и гъста коса-7

  • 48 991
  • 493
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
Здравейте сладки  Hug
Айде и аз да се включа  Hug
Момичета някой знае ли дали може да се ползва от кърмачки Hug

Тази НЕ  Naughty, но китайската маска може /споделен опит/ Peace
Коя е тази китайската?Че нещо пак  съм пропуснала. Embarassed

# 16
  • Мнения: 811
И аз да се разпиша  Simple Smile
По празниците си почивам от маската

# 17
  • Мнения: 116
на всички!

Китайската маска е това . Ползвам я вече 6 години и съм много доволна. newsm10

# 18
  • Мнения: 2 414
на всички!

Китайската маска е това . Ползвам я вече 6 години и съм много доволна. newsm10
А къде в София може да се намери? Praynig

# 19
  • Мнения: 606
Записвам се

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, чували ли сте Деси?От много време не е влизала в темата newsm78

# 21
  • Мнения: 2 114
Не сте ли пробвали нещо на L'Oreal Kerastase или L'Oreal proffesionel сериите?За мен няма по-добри продукти,адски съм доволна

# 22
  • София
  • Мнения: 310
Кери, тривитаминол има във ветиринарната лечебница,която се намира точно срещу автогарата на Овча Купел, зад магазин "345". Струва 3,60лв. за 100гр.


 Hug Много, много благодаря!   bouquet

# 23
  • Мнения: 985
Записвам се. Следя темата от самото начало. Косата ми порасна, съвзе се, стана гъста и лъскава, но от септември насам не съм правила маската на desislava`, може би защото си имам новата маска с маслина от Авон.

# 24
  • Мнения: 812
Айде и от мен дно разписване и ви пожелавам   hahaha хубави Европейски ов4и косици !!!

# 25
  • София
  • Мнения: 171
Защо все ми се струва, че тази Деси е бивша миска? А и тази тайнственост около нея само подклажда съмненията ми... newsm78

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 240
Айде и от мен дно разписване и ви пожелавам   hahaha хубави Европейски ов4и косици !!!
Peace

# 27
  • Мнения: 511
просто когато я имаш е добре но от рядка да стане гъста не ми се вярва явно трябва да се примиря

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
въпросът ми е...хубава ли е маскана с маслина на Avon....? newsm78
Весели празници и успешна НОВА година   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 835
Винаги съм си мечтала да имам дълга коса, но никога не можах да постигна тази си мечта. Сигурна съм, че за това са виновни фризьорите. Имам една приятелка с много дълга и гъста коса, та тя ми казваше: Ако искаш да имаш дълга коса, не ходи на фризьор. Mr. Green Joy Смятам, че има много истина в думите й. Аз за съжаление, не мога да не ходя на фризьор, защото си нося косата етажирана, иначе не ми отива. И като отида на фризьор, се започват едни пазарлъци, и накрая винаги фризьора побеждава. Вече съм се отчаяла, от тези хора. Стигнах до извода, че всички фризьори, мразят дългата коса.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт