RYANAIR - 22

  • 39 282
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 118
Детската количка не е ли включена само в цената на билет Infant 0-2 години?

# 751
  • Мнения: 203
Аз реших да си купя и от раниците които са точно по размер 40/20/25 от Лидл,успях да ги намеря,така че ще мога да си я напълня спокойно.Взех и органайзера за куфар, направо са си за без пари,пак от Лидл.
В раницата може ли дезодорант или рол он да взема?И пинсета може ли?Последно пътувах преди 4 години и не помня кое къде съм слагала

# 752
  • Мнения: 2 279
Аз винаги нося течен рол-он и си го слагам в плика с течности.

# 753
  • Мнения: 2 365
понсета може, дезодорант ако е някаква малка разфасовка

# 754
  • Мнения: 203
Аз винаги нося течен рол-он и си го слагам в плика с течности.
В раницата или в чекирания багаж?

# 755
  • Мнения: 4 396
всякак може, за течности и гелове в ръчния багаж - контейнерите до 100мл, в прозрачен плик 1л (или какъвто имате няма нужда да обикаляте 10 магазина за плик, но общо до 1л)
не е толкова трудно да се запомни и на всяка страница от темите се пита

# 756
  • Мнения: 805
Да ви покажа аз какви чанти купих за мен и дъщерята, много ни бяха удобни

http://aikobags.com/index.php?id_product=1073&controller=product

# 757
  • Мнения: 7 899
Здравейте,

За първи път пиша в темата, но я следя от години и съм много благодарна за информацията , която получавам тук при организирането на моите пътувания.

Мисля, че  въпросът ми беше обсъждан, потърсих в последните 2 теми, но не можах да намеря точно къде.

Какво се случва, ако след чекиране, компанията промени условията на полета (ден или час) и аз нямам възражения ?
Валидни ли са издадените вече бордни карти или следва ново чекиране (или пък някаква друга процедура)?

Предварително благодаря за отговора!

Последна редакция: нд, 11 юни 2023, 10:44 от pepel_ot_rozi

# 758
  • Мнения: 95
Следва ново чекиране при новите условия.

# 759
  • Мнения: 1 251
Аз с малко глупав въпрос - чадър в ръчен - ок, но задължително ли е и него да натъпча в багажа или може в ръката да го нося?

# 760
  • Мнения: 203
Момичета,понеже ще нося два колана с по-големи токи,в куфара ли да ги сложа или в ръчния ми багаж? Махате ли бижута като ви проверяват,нося гривна Пандора с много талисмани и колие,предния път всичко махах,но си мисля сега да не ги махам.Отделно ще бъда с дънково яке,на което има метална емблема и него ли да сваля като минавам скенер?

# 761
  • Мнения: 4 396
Чак пък с такива подробности...
Сама си решаваш.
Ако свирнеш на рамката ще поискат да свалиш колан, бижута и може да те прегледат на ръка. Аз ако искам да минавам по-бързо не съм с колан и оставям всичко в кошовете за рентген, портфейл, ключове, монети...
Понякога свирят неща, дето не би си помислила на пръв поглед (презерватив, цигари са опаковани с метално фолио), но няма проблем по принцип.

# 762
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 519
Банелите на сутиените/бодита свирят винаги на летището в София, на останалите в ЕС не. Добре че е лято и не ползвам, утре летя.

# 763
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
На мен катарамата на сандалите ми пропищя на Чиампино. В София нищо.

# 764
  • Мнения: 4 396
Ами различна чувствителност имат, не знаеш къде каква е. Колкото повече метални неща имаш, по-голяма вероятност има да ги засекат.
Едно време носих фотофилмчета, които не исках да минават на ренгена и свалях абсолютно всичко друго метално и минавах с филмчето в джоба. Принципно един пръстен и очила с метални рамки уж не свирят, ако добавиш още нещо като колан, монети почва да засича.

Общи условия

Активация на акаунт