Дългото чакане след трансфер – тема 103

  • 33 970
  • 775
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 979
Момичета, влизам само да пожелая безпроблемна бременност на всички бременни и много плюсчета на всички чакащи. Аз от вчера съм с напълно отрицателен тест с Чхг =0.5 и се отправям на следващо приключение за втори опит и се надявам скоро отново да съм в редиците на чакащите. Успех на всички вас!

# 61
  • Мнения: 148
Здравейте момичета днес 12 ден от трансфера ми  ЧХГ ми е 188.5,а на 9 беше 60.73.Как мислите добре ли е?
Според мен е супер. Спокойствие и почивка!

# 62
  • Мнения: 47
Care88 Както и по-горе казаха момичетата, първите седмици расте между 48 и 72 часа, според мен след 2 дни пусни нов. Може би пък ще тръгне по-бързо по-нататък, така че мисля, че трябва да си спокойна и всичко ще бъде наред ❤️

Момичета и аз се включвам, не се отчайвам, но май и този път няма да е моя .. 9 ден след трансфера, на 2 пет дневни ембриончета ЧХГ 18.8, то нито положително, нито отрицателно. След няколко дни ще пусна ново ЧХГ да видим какво ще стане, но и миналия път започнах така и знам ли .. не ми се иска да се отчайвам, но .. Persevere

Последна редакция: сб, 18 фев 2023, 14:24 от Velki

# 63
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте момичета,
Направих нещо и сега съм в чуденка дали не сбърках. Сутринта си сложих капсула утрогестан 300, но го пъхнах много трудно. След 20 минути ми се приходи до WC по голяма нужда /тия дни имам запек/, та се понапънах, и като се забърсвах видях, че цялата капсула утрогестан е излязла /деформирана, но цяла/. Реших да си сложа нова, и сега ме притеснява дали не сбърках, и може ли да направя някоя беля.

# 64
  • Мнения: 417
Не си сбъркала, нали е излязла почти цяла. Спокойно.

# 65
  • Мнения: 95
Поставянето на нова доза не мисля, че е грешка, нали цялото количество и излязло. Със сигурност е по-добре от пропусната по този начин доза. В случая след трансфер многото напъване не е добре, поне така ми каза моя доктор и ми препоръча слабителни понеже и на мен ми се появи запек от хормоните.

# 66
  • Мнения: 1 522
Преди да извадите капсулата, тя 20 минути е била вътре и е действала, така че няма проблем.

# 67
  • София
  • Мнения: 233
Благодаря момичета! Каквото има да става - ще стане, със или без моите притеснения и драми!

# 68
  • Мнения: 141
Момичета, според вас кое е правилното след трансфер - повече лежане или да си продължим нормалният начин на живот. Моя лекар е на мнение да не променям нищо, аз съм доста активна и ми е много трудно да си почивам вкъщи. Едвам издържах 2 дена 🫣 на 3 ден вече  бях в парка на разходка...и сега си мисля, дали не съм прекалила с движението 😬 също шофирам.

# 69
  • Мнения: 200
Момичета, според вас кое е правилното след трансфер - повече лежане или да си продължим нормалният начин на живот. Моя лекар е на мнение да не променям нищо, аз съм доста активна и ми е много трудно да си почивам вкъщи. Едвам издържах 2 дена 🫣 на 3 ден вече  бях в парка на разходка...и сега си мисля, дали не съм прекалила с движението 😬
Здравей, аз лежах само 2 дни (единият ден всъщност не лежах, а си пътувах от Турция за Бг).
След това си продължих нормалния начин на живот. Вървях по минимум 7-8км на ден, като имах дни с по 12-13км. Вървенето стимулира кръвоснабдяването на матката и всъщност е полезно след 2-3ти ден.
Принципно това не се отрази на имплантацията, но имах аборт в 6гс.
Най-вероятно ембрионите не са били ок от хромозомна гледна точка.
Единственото, което е добре да се избягва, са тежки физически упражнения (това е по мои вярвания…все пак всеки чете и избира на какво да вярва или не Simple Smile ).
Ембрионите няма да ‘изпаднат’.

# 70
  • Мнения: 141
Мен тренсфера ми беше вторник, а четвъртък вече бях на разходка. Някакси не мога да си представя да лежа до теста... не си намирам място вкъщи и само го мисля, иначе да то е ясно че ембрионите няма да изпадат. Съжалявам за аборта 😕

Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 20:04 от sunflower_22

# 71
  • Мнения: 20
Момичета, ъпдейт и от мен - за съжаление дългото чакане след трансфер приключи с отрицателен кръвен тест и сега отново сме в изходна позиция и започваме отначало 😥
Пожелавам успех на всички 😇

# 72
  • София
  • Мнения: 233
9 трансфера- в някои случаи лежах по 10 дни в къщи и резултат 0, в други ходех на работа и някакъв нисък резултат 18-20, и до момента не мога да се похваля с успех, един път имах и резултат 60. Сега  за 10-тия път реших да си почивам няколко дни в къщи и от утре тръгвам на работа, като изключим, че в деня след трансфера водих баща ми на лекар и естествено той не знаеше какво съм правила предния ден. Иначе си ходех на пазар и шофирах, а днес ходихме и извън София на гости. След толкова неуспехи и въпреки всичките ми усилия, не вярвам, че мога да направя нещо повече, което да промени резултата.

# 73
  • Мнения: 753
При трите ми неуспешни опита след трансфер лежах малко...30мин. Такива бяха условията на Надежда. После вкъщи се тъпках с ананас и лежах на дивана по 1 седмица. При успешния ми трансфер ме оставиха да лежа 1 час. Но после имаше ходене, полет и работа на 2 ден. Мисля , че движението е по,-добрия вариянт. Успех!

# 74
  • Мнения: 580
В началото при опитите си лежах и все бяха нули или много ниско чхг , при успешния си опит летях на следващия ден и обикалях по 20-30 км.на ден , след това си отидох на работа и шофирах всеки ден . Еми тогава чхг беше в 354 на 10 ти ден и се оказа , че движението е по-добрия вариант защото матката се кръвоснабдява по-добре

Общи условия

Активация на акаунт