Предучилищна подготовка в училище - 2007г.

  • 1 355
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Моля, дайте информация за училища в София, които предлагат предучилищна подготовка и през кой месец се подават документите. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 7 723
Предучилищната подготовка вече е задължителна и във всяко училище, мисля че сформират такива паралелки newsm78
Моята дъщеря ходеше в 120 у- ще, документи приемат от февруари Peace

# 2
  • Мнения: 266
Лично проверих в 7мо,6то и 133то-НЯМА групи.Ще следя темата,защото и пред мен стои същият проблем.  Hug

# 3
  • Мнения: 94
И аз се записвам да следя темата. А дали има и паралелки с целодневни занимания?

# 4
  • Мнения: 7 723
  А дали има и паралелки с целодневни занимания?

В нашето у- ще занятията бяха до обед, после имаше обяд в стола и след обед - занималня Peace

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Не се предлага във всички училища. За кой квартал ви интересува

# 6
  • Мнения: 266
Мен ме интересува районът около "Граф Игнатиев" и "Патриарх Евтимий".Вече писах, че в най-близките училища няма групи.Много ще се радвам на нова информация  Hug

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
41 училище Патриарх Евтимий има със сигурност предучилищна група, дори тази година са две.

ул Самуил 24 /за номера не съм сигурна/, но няма целодневни за предучилищната.

# 8
  • Мнения: 2 700
В 30-то на Стамболийски до МОЛ-а има групи, но не знам от кога се подават документи.

# 9
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А пропуснах - подават се документи вече май навсякъде след нова година и август все още се подават

# 10
В 31-во, при Румънското посолство има такава група.

# 11
  • Мнения: 3 743
В 31-во, при Румънското посолство има такава група.
Няма такава група. Имаше преди 3 години, но я махнаха, защото нямат достатъчно стаи.

Общи условия

Активация на акаунт