Любители на котки - Тема 181

  • 28 893
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 768
Взимай, Мариета, ко са чудиш! Stuck Out Tongue Winking Eye Двор имаш, камина имаш, и лаптоп имаш... Grinning Само рижо нямаш (е, и сиво и тигрово нямаш, ама всичко с времето си Wink )
Ама как, сиво си имам!

# 32
  • Мнения: 4 486
Мариета, твоите имат ли джи пи ес-и? Как излизат навън? Дай малко инфо за смесения котешки живот? Другата седмица стават две седмици от ваксината и Блеко става свободен електрон. Grinning

# 33
  • Мнения: 7 856
Мини, какъв джи-пи-ес? Постепенно си проучват територията и си знаят двора и махалата, както и да се приберат в къщи.
Но може ли е добре в началото да го свикнеш с нагръдник, за да няма проблеми.

# 34
  • Мнения: 4 486
Аз да го следя къде е, ми трябва джи пи ес-а. Grinning Иначе в двора е излизал с нагръдник и повод. Преди ваксината и забягването си обикаляне двора заедно.

# 35
  • Мнения: 7 856
Джи-пи-ес трекера не знам с какви размери е, но не е много евтино удоволствие (освен самото устройство май се плаща периодично на платформа, през която се проследява. Използва се обикновено, когато някой хукне сам да скита по диви и рискови места). При това не знам доколко му е точността.

# 36
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Minnie.Mouse Аз смятам да купя това

да следя моя котарак, че въпреки че е сляп е много смел. Обхвата му е 120 метра и батерията издържа 1 година ( и 6 месеца да е няма проблем,  сменя се)

# 37
  • Мнения: 7 856
Една история, която ме разплака, но е с добър завършек:
Война, трансграничен плен, бягство и добри хора - историята на един котарак, роден в Одеса, който успява да се прибере вкъщи - но  във Валенсия.
https://www.svobodnaevropa.bg/a/32238807.html

Последна редакция: сб, 18 фев 2023, 19:07 от Недоволна

# 38
  • Мнения: 3 768
Minnie,
Какъв Джи пи ЕС Wink
Значи Дядо Снежко и мама Черен нос бяха на 2 месеца сигурно, когато синът ни се заигра с тях. Бяха у съседите. Точно се бяхме преместили на село. Постепенно станаха наши и си ходеха вън/вътре. Повече вън. Снежко докато ДС се разгони спеше със сина ни по диваните. Като се разгони и зачезваше. Черен нос роди и един ден ни донесе Джуджи и Сивчо. Третото намерихме в дървата на другия ден. Първо си го гледаше в дървата. После пред вратата. Вечер зачезваше, и дядо Снежко застъпваше като детегледач. Не им даваше да напускат периметъра на каменното патио пред хола:) Та те си станаха домашни. Но си знаеха - за тоалетна вън. Мъжкото не го кастрирахме и зачезна.
Преди 3 години се канех да кастрираме Черен нос и докато се каня - тя забременя. Шошо, брат му Лукси и сестра му Шуши се родиха в ръцете ми. Голям купон беше докато да поотраснат и ходят вън. Обитаваха банята.после коридора и после ни превзеха. Лукси дадохме на приятели. Довел си снаха лятото Simple Smile
Шуши е при мама.
Шошо остана у дома.
Та Сивчо, Шошо, Джуджи за тоалетна са вън. У съседите има един куп пясък и … обикалят съседните 2 двора макс. Просто като искат да излязат застават до врата или прозорец и им отваряме. Ако са вън като извикам. Я колко пъти и се появяват. Обезпаразитяване външно, вътрешно. Ваксинираме.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 285
Това е Шепи. Кръстена е така, понеже беше една шепичка, когато я намерих. А днес реши, че един стикер на стената трябва да бъде махнат.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 474
Едно щастливо и доволно момче (комарникът ми май е в опасност)



Голям кеф днес...  

Скрит текст:


Вижте колко много бели косми има по кожухчето черната ми пантера

Последна редакция: сб, 18 фев 2023, 23:59 от AnyHr

# 41
  • София
  • Мнения: 13 131
Вижте колко много бели косми има по кожухчето черната ми пантера
На колко години е? Май не са много?

Брат ми имаше черен кокер. В последните 3-4 години брадата му беше станала съвсем бяла.

# 42
  • Мнения: 4 486
Any, и Блеки има тук таме някой бял косъм.

Благодаря, Мариета! Малко ми е притеснено за милото ми момче. Но виждам че иска да ходи навън. Знам че така ще е по-щастлив. Както казва мъжа ми, за него взехме къщата, да си има двор Grinning

Katia, ще го разгледам това. Благодаря ти! Simple Smile Ще видя дали няма и нещо подобно с по-добър обхват.

# 43
  • София
  • Мнения: 39 746
Оникс май има само един бял косъм. Дъщеря ми го беше намерила.

Днес разходихме и двамата. Оникс орева всичко.
Както писа Ирина - "Приятелство няма раса"



Съседката също ги снима и сигурно е направила по-хубави снимки от ММ. Ще чакам да ми прати.

И аз имах рижко Simple Smile






Снимките са с кофти качество, не помня изобщо с какво снимах тогава.

# 44
  • Мнения: X
Много ми е интересна котешката династия на Метаноя 🐈 направо и аз да се преместя в къща с двор и много писани
Това видео ме намери сутринта, кисках се на котетата как се нареждат за ядене към 4 минута 😁
https://youtu.be/TUxhSregQ_k

Общи условия

Активация на акаунт