Любители на котки - Тема 181

  • 28 891
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 768
Amyn_ka
Точно вчера загледах един такъв рижок като Шошо…

# 16
  • Мнения: 10 581
Взимай, Мариета, ко са чудиш! Stuck Out Tongue Winking Eye Двор имаш, камина имаш, и лаптоп имаш... Grinning Само рижо нямаш (е, и сиво и тигрово нямаш, ама всичко с времето си Wink )

# 17
  • Мнения: 226
Благодаря за новата тема , Таня!
Ето и от нас един данък рижав, уморен от подвизи и бели! Моят любим производител на козина! ❤️

# 18
  • Мнения: 1 668
Една снимка от фб в софийски магазин. 😁

# 19
  • София
  • Мнения: 39 744
С Аш използвахме хубавото време




И любимото - прах и листенца

# 20
  • Мнения: 4 199
Как си мечтая за една супер пухкава и любвеобилна дебеланка 🥰😍.Много обичам дългокосмести животинки, обаче не стават сигурно за смесено отглеждане.

Изобщо не си представям как ще се почистват и поддържат.
 Аз изобщо не мога да измисля моите как да ги почистваме. Зимата си я изкараха почти вътре особено Тобчо. Той се е научил и да си отваря вратите и си джитка из стаите. Знае и къде спя 😄 идва и ми се качва и на леглото без да го усещам, като се събудя си имам компания 😂.

# 21
  • Мнения: 1 620
Здравейте, Кари си е в къщи. Всичко е минало добре. Доколкото успях да видя разрезът е мъничък. Докторката и направи и сложи боди от един чорапогащник. В клиниката трепереше в клетката, в къщи вече не залита, изпишка се, хапна малко, разходи се из всички стаи, изгони Ая от скута ми и тя се настани в мен Joy

# 22
  • Мнения: 7 856
Пожелавам бързо възстановяване на Кари, дано до ден-два да забрави за операцията!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Бързо възстановяване на Кари. ❤️
Данък от нас


Като сложихме нагръдника и стана едно такова кротко коте 😁

# 24
  • Мнения: 1 620
Пожелавам бързо възстановяване на Кари, дано до ден-два да забрави за операцията!
[/quote

Благодаря!


Ая гледа злобно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 25
  • Мнения: 4 286
Благодаря,Таня!
https://dogsandcats.bg/kotki/kakvo-kazva-naukata-kotkite-izpitvat-li-liubov


Темичка за рижави котаци❤️

Аз държа храната им в пласмасова кутия.От черния петък купих по 10 кг от храна,а я давам смесена и е неудобно,ако не е в кутия.Смеската в кутията ми стига за близо седмица.

# 26
  • Мнения: 7 856
Нормално е Ая да гледа злобно - първо са я прогонили от мястото, което е заела, а и другарчето ѝ мирише на странни неща от клиниката.

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 21:52 от Недоволна

# 27
  • Мнения: 1 743
Ари, тежащ вече 3,6 кг. А беше само килограм като дойде в живота ни.

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 23:24 от Lana Gatto

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 434
Чуми и Локуми

И един безтопчест келеш

# 29
  • Мнения: 7 856
Радвам се да видя моите любимки ❤️. Надявам се, че Локумката вече е добре.

Общи условия

Активация на акаунт