Любители на котки - Тема 181

  • 30 721
  • 771
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 774
Не постигнах резултат с ензимния препарат, дали пране на матрака ще помогне, или директно да търся нов ?

# 706
  • Мнения: 5 317



У дома е. Heart Eyes В момента гони един голям дебел ластик за коса. Дадоха илачи и храна за един месец. После контрола на урина. Но е щастлив, че си е у дома, с неговите хора. Ние сме още по-щастливи.

# 707
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 218
Каква блажена физиономия. Relaxed Колко е щастливо милото Синче. Heart Eyes У дома си е най-хубаво. HouseAnimal CatAnimal Paw Prints

# 708
  • Мнения: 9 886
Не постигнах резултат с ензимния препарат, дали пране на матрака ще помогне, или директно да търся нов ?
Лана, матрак съм чистила успешно по следния начин - ензимен препарат на Dr.beckermann, оставям да изсъхне напълно, препарат за матраци, съхнене, после бял оцет, пак съхне и накрая пране с концентрат течен препарат.

Ади и Бени са много добре след преместването. Поради липса на избор смених Sam's field с purizon и са изяли 1,5 кг за десет дена, та май ще мисля диета. В търсене съм и на добър бентонит (ако някой има опит с белгийския зооплюс, ще се радвам на съвет). Всъщност открих перфектния - vitacraft в кутия, но цената му е оле-мале - 7,50 евро за 4 литра.


# 709
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Уф, сън не мога да спя от притеснение.
Баба се инатеше и не даваше писанката за апартаментно отглеждане. Свикна да си я пуска вкъщи в едно коридорче, но все пак котето излизаше.
Нещо обаче се е случило и трябва да я взема в Бургас,  вероятно е за стационар.
Казали са, че има цистит и някаква травма на гръбнака.
Но трябва рентген.
Че и по-рано от следобед няма как да отида...
Били са антибиотик и обезболяващи, има и днес кой да я заведе за антибиотик,  но следобед трябва да я взема. Няма как да стане по-рано и ми е много нервно.

# 710
  • София
  • Мнения: 39 849
Поради липса на избор смених Sam's field с purizon и са изяли 1,5 кг за десет дена, та май ще мисля диета.
Моите и консервите на Пуризон харесват. За сухата не мога да дам съвет.
Можеш да пробваш да си поръчаш Дехра.
https://www.dechra.be/contact/lokale-adressen
Аз скоро не съм взимала, защото пак има проблем с вноса.
Моите са на Хилс https://www.hillspet.bg/products/cat-food

За Зооплюса попитай Ред. В зооплюс.ком продуктите са еднакви.
Ще те тормозя в края на годината за подарък на момчетата Simple Smile

# 711
  • Мнения: 21 292
Д-р Войчев ми звънна току-що,засега продължавам да й давам CBD.
Ако продължи с гърчовете всеки месец ще изпише по-силно лекарство.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Стискайте палци за безпроблемно пътуване, от сутринта звъня по клиники и т.н., но по-рано от следобед няма как да стане с придвижването.
Иначе намерихме клиника и със стационар, и с рентген.
Котето било ок засега, но вчера имало температура милото.

# 713
  • Мнения: 9 886
Стискам палци, Мария. И за Тути също!

AnMary, ще погледна и dechra, въпреки че по-скоро си мисля, че миналата им храна им е била писнала и затова сега се радват на сухата пурайзън. Виж мократа не искат да я погледнат, ама те са си и претенции. Сега чакам zoolove и almo nature, да видим дали ще ги харесат. Обаче глупавият ми Бени яде! всички органични постелки без бентонит. В България си бях с някаква от ебаг и сега психически не мога да се пречупя с цените за бебето тук. Първо взех саникат - осмърдя ми апартамента, сега е витакрафт, но излиза 7,50 евро за 5 дни на тоалетна и някак си 90 евро на месец не ми се дават Joy
Приемам всякакви поръчки за котешки подаръци Hug аз ги затрупах с нови играчки - много евтини и готини има

# 714
  • София
  • Мнения: 39 849
Приемам всякакви поръчки за котешки подаръци Hug
Моят е голяма и затова - за Коледа Simple Smile
Не могат или не искат да изравнят асортимента на .ком и .бг.

Ред мисля, че беше с бентонит, затова я питай какво поръчва.

нови играчки - много евтини и готини има
В Германия ни водиха в един огромен зоо магазин... нагледах се на красоти. Естествено и подаръци взехме.

# 715
  • Мнения: 4 358
Не,не,не съм.С пелети сме.
https://www.ah.nl/producten/product/wi294/ah-kattenbak-houtkorre … 4QVVq1R2r7n8cp7B65gV88Y_Ncj8IyLkZTtWx-N6hwRoCMnoQAvD_BwE

Последна редакция: чт, 30 мар 2023, 14:36 от red soul

# 716
  • Мнения: 5 317

Измъчи ми се котачето. Дано скоро отмине тоя пусти цистит. В Амазон има Цистон и мм днес ще поръча.

# 717
  • Мнения: 4 603
От последната ми поръчка от Зооплюс, Блеко не иска нито една храна. А му поръчах все такива, които яде. Отива на паницата, душка и се врътка да отиде пред шкафа, където му стои храната. Ще облажи сега външната маца. Не смея да поръчвам пак. Ще се зарина с храна. Сега му напазарувах пилешко филе и ще му го пека на скарата. Това поне още го яде. Преди ядеше сърца и дробчета, сега и тях отказва.
Ето го, на трона му. Joy

# 718
  • София
  • Мнения: 13 243
Напоследък и моите не искат да ядат храни от Зооплюс. Първо реших, че зимното издание на Феринга с пуйка и дивеч не им допада като вариант, но после купих 2-3 вида, които вече са яли, но сега отказват. Дали пък заради инфлацията не ги правят с други суровини?

Мария, стискам палци да се оправи котето! За младото, което искаше да вземеш ставаш въпрос, нали? А не за възрастната котка на баба ти?

Стискам палци и на Сина и Тути!

Ох, Sharky, как се подреди с патерици! Sad Пожелавам ти много бързо да се отървеш от тях!

noragami, дъщеря ми скоро похвали една тоалетна, купена от Амазон.



В Лидл видях нова тоалетна - биоразградима за 10 лв. Дали е добра?

# 719
  • Мнения: 500
И аз не ги уцелвам от зооплюс нещо напоследък. За храна е капризна нашата глезанка, но и за лакомства също се оказа. Бях взела едни топчета с вкус на сирене GimCat Cheese Rollies, първия пакет много и хареса, сега купих още 3 нови, явно е различна партида. Само ги помириса облиза и се врътна, с нещо са по-различни.

Общи условия

Активация на акаунт