Любители на котки - Тема 181

  • 30 886
  • 771
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 6 379
Между другото, да споделя за разстройството на Женя. Писала съм и тук за проблема. Лекувахме от много болести, вкл. гиардия. Само със строга диета беше горе долу добре.
В момента е добре, много месеци след началото. Заради Мила изяде доста пробиотик. (Да изяде нейната храна 😅) Не че не съм давала и преди, но чак сега подействаха, така да се каже.

# 691
  • Мнения: 10 820
Почивай в мир, Анди...

# 692
  • Мнения: 4 395
Съжалявам за Анди! Личи си и че е бил много обичан!

# 693
  • Мнения: 152
koynov, съболезнования за другарчето ти !

На Сина повече да не му се налага да преспива в клиника !

# 694
  • Мнения: 1 837
Koynov, съжалявам за котето !
Аз също трудно преживявам разделите, макар да знам, че в тези случаи са неизбежни.
Гледам цял живот котки, отивали си от старост, което е някак естествено, но съм губила и преждевременно, от което много боли. Желая ти сила !

# 695
  • Мнения: 5 388
Съчувствам за загубата на котето. Нашия е втора вечер в клиниката и ни е пусто и тъжно без него.

# 696
  • София
  • Мнения: 39 952
Койнов, съжалявам за загубата Ви.

Спомних си и моята загуба преди почти 2г. Болката си е там, само дето леко се е покрила.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 538
Нашия е втора вечер в клиниката и ни е пусто и тъжно без него.

Кардю, как ви е момченцето 🐱?

# 698
  • Мнения: 4 395
Бях споделяла как Закари ми е като сянка.И най-обича,когато се спра за малко,да легне върху краката ми.Днес успях да го снимам.Бях спряла,просто за да изключа твлвфона си от зарядното.И той използва секундите.

И друго все се каня да споделям.Сакура понякога идва у мен,когато сама реши и ако не я пипам много.Всяка нощ спи само върху моите крака.Но тя никога не ми се гали.Ако тя не дойде сама,никога не ми позволява да я докосна.
А,аз съм и любимеца.Другите от семейството,и това нямат.

# 699
  • София
  • Мнения: 16 220
Погледът на Зак казва повече от 1000 думи.

# 700
  • Мнения: 4 395
Погледът на Зак казва повече от 1000 думи.

Така е.Един път,просто осъзнах,че ме гледа с безпределна любов❤️

# 701
  • Мнения: X
Моят залепчо днес - успокоява кака си

# 702
  • Мнения: 7 856
Кардю, къде изчезна? Какво става със Сина? Не се ли прибра вече в къщи?

# 703
  • София
  • Мнения: 13 301
Погледът на Зак казва повече от 1000 думи.
Така е.Един път,просто осъзнах,че ме гледа с безпределна любов❤️
И Киро ме гледа по същия начин. Simple Smile Ако моят не беше малко кривоглед, направо бих казала, че виждам него на снимката. Simple Smile Но не ми ляга върху краката, докато ходя. Joy Обича да е залепен за мен. И в момента е така. Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 16 220
Аз откак съм с шина и патерици (20 дена вече) съм в “немилост”, само идва да спи в краката ми - терапевтично. Патериците откровено ги мрази - то и аз, де.

Общи условия

Активация на акаунт