Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 19

  • 33 712
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 967
Д-р Евгений Василев.  Вашата близка при кой беше?

# 16
  • Мнения: 2 007
Д-р Асенов. Аз не твърдя, че е виновен докторът, просто си питам за информация.
При моята позната беше доста тегаво и продължително, но в крайна сметка зарасна и вече мина много време без никакви проблеми.

# 17
  • Мнения: 580
Момичета , някоя от вас има ли риплинг отгоре на импланта в изправено положение? При мен в началото не личеше така , но сега наблюдавам от няколко седмици че по видимо е станало и на допир също.. ( това е само на едната гърда, имам наистина много тънка кожа и нямам жлеза която да покрие) :/

# 18
  • Мнения: 58
Момичета , някоя от вас има ли риплинг отгоре на импланта в изправено положение? При мен в началото не личеше така , но сега наблюдавам от няколко седмици че по видимо е станало и на допир също.. ( това е само на едната гърда, имам наистина много тънка кожа и нямам жлеза която да покрие) :/
Аз имам между гърдите,след отслабване.Направо си напипвам вълничките на импланта.Нормално е след повечко килограми отслабване,не остава тъкан ,само кожа ,особенно когато са по-големи имплантите.

# 19
  • Мнения: 216
Момичета,до колко време спадат отоците?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 584
Като заговорихте за отоци - при какви положения се слагат дренажи? Това по преценка на хирурга ли е?
И толкова ли е неприятно махането им... мен май ме плашат повече те, отколкото самата операция.

# 21
  • Мнения: 580
Дренажите не искам да плаша , но беше много гадно чувството ,все едно изкарват нож от тебе :/ На мене явно за да не ме плашат не ми казваха какво е , докато хирурга не каза” поеми си дълбоко въздух и не дишай ии започна да дърпа..мале не искам да се сещам . Нооо е за секунди! Така че стискаш зъби или както в моя случай нещо като ми е неприятно и боли се стискам някъде щипя примерно по крака ,за да не усешам толкова другата болка. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 007
Самият дренаж не боли, изваждането е гадно, но то е много бързо.
Аз бях с дренажи 6 дни и толкова си стоях в болницата. Не съм била специален случай, просто това си беше метод на доцентката. Слага дренаж, следи нивото и изписва, когато падне до определени милилитри. Отоците, които повечето пациентки имат се получават точно, защото не са имали дренаж или не са стояли достатъчно с него.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Дренажите не се усещат като се сложат, но свалянето е ужасно, направо ми причерня Simple Smile Хубавото е, че е за секунди. Като видях що гадория изтече през дренажите, не съжалявам изобщо, въпреки неприятното усещане. Иначе всичко щеше да си остане вътре.

# 24
  • Мнения: 216
Аз не съм имала дренаж,сигурно за това имам отоци,не са много големи,само отгоре и затова питам ако някой е имал да каже до кога горе-долу ще стоят.

# 25
  • Мнения: 229
Аз бях седмица с дренажи и пак си имах отток. Приемах арника и сераза и за около 10 дни спаднаха доста. Мен не ме болеше свалянето на дренажите, беше ми некомфортно с тях и честно казано облекчи положението отстраняването им. Свалянето на конците беше следващото облекчение. Не е приятно и е за секунди , но болка чак не съм имала. По- неприятно май ми беше махането на конците

# 26
  • Мнения: 39
Аз бях с дренажите 24 часа и не усетих абсолютно нищо от махането им. Моята приятелка ме беше наплашила, че страшно много боли.
Иначе за отоците- днес ми е 20- ти ден и все още имам оток отстрани на лявата гърда.

А бихте ли препоръчали някой за масаж на гърдите от Пловдив?

# 27
  • Мнения: 202
Аз бях няколко часа с дренажи,докато бях в болницата,но нищо не усетих като ги махат.

Последна редакция: пн, 20 фев 2023, 14:33 от D.B.

# 28
  • София
  • Мнения: 215
Mimilotaa ,как така ги усещаш имплантите , те нали са под мускулно ? Иначе за дренажите аз бях седмица мисля и ,вече ми беше мн досадно ,но не ме боля ,а по скоро сеедно  ми издърпаха някое черво от там. То според мен зависи не от прага на болка ,а от страха и след него адреналина повреме на която и да е порцедура. Лично мен мисля ,че точно адреналина ме спаси и не ме боля при махането на дренажите.

# 29
  • Мнения: 202
Mimilotaaa,моите импланти също се набръчкаха след +20кг и -20кг,моите импланти не са големи 285сс,големината на импланта не оказва значение когато се отпусне кожата си се набръчкват и така….грозничко ми е ама така ще си гледам до подмяната.

Общи условия

Активация на акаунт