💖 Един за друг 💖 Сезон 4

  • 165 853
  • 2 984
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Мнения: 493
За пръв път влизам в темата,четох малко назад,не разбирам защо всички плюят по Сани и Ванката,ние се спукваме от смях с него и диалекта му Grinning Даже искам да спечелят ,май имат повече нужда от другите така или иначе.Радина и Петър/Явор и Виктория са ми най-противни.  Първите със самочувстие до небето злобари,вторите им пригласят.Първите не знам какво общо биха имали,ако не са им пътуванията и парите.Вторите имам чувството,че се привличат ,но не и обичат,поне Явор все едно хич не я уважава и не му пука за нея.Всички останали са ми приятни ( с изключение на Жорката,страшно досадно, кокорещо  се мрънкало ми е,Викси как го търпи не знам ,тъкмо се зарадвах,че си тръгва и май ще го върнат ,пфф Grinning ) . В игрите много мъчат жените,а мъжете се подпират,много тъпо.Следващия епизод все едно гледам ''Страх'' ,а не ''Един за друг''. Изобщо в този сезон игрите не ми харесват много.

# 2 911
  • Мнения: 9 036
то, че цялата телевизия е лъжа, няма какво да обсъждаме, но Риалити шоуто, би трябвало да е максимално истинско.
Получава се така, че виждаш на екрана как някой бърза, а друг се почесва по трасето, и накрая онзи бързия, хоп- има по-голямо време, от ,,. Ванката.
Ако не прекъсват игрите, и 5 мин да е играта, 7х5 е 35 минути време за игра и останалите минути да ги запълнят с каквото искат.

# 2 912
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Благодаря Есме Simple Smile Но друго имах предвид, в груповите игри нещата са ясни. В индивидуалните обаче сме аз, половинката, водещият и времето. Стартира изпитанието, включваме времето, спираме за да заснемем от друг ъгъл (примерно). Хронометърът също спира, продължаваме заснемането и той започва оттам, откъдето е спрял. През цялото време, аз като участник знам, какво ми е времето. После при обявяване на резултатите се съобщава времето, за което се е справила всяка двойка. Няма сила, която да ме накара да си замълча, ако чуя, че сме се справили за 15 мин, а съм видяла 12 мин. Това е. Съжалявам за офтопика. Simple Smile

# 2 913
  • Мнения: 739
Няма смисъл. На "нашата"двойка ще кажем, че се е справила за 10 мин. А реално може да са 25 мин. Няма как друг, освен хората от предаването, да знае коя двойка как се е справила.
Това реално не е състезание , а шоу.

# 2 914
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ако има голям хронометър на стената проблемът ще се реши. Така няма да зависи от продукция и всеки участник ще е наясно как се е справил. И няма да оставя чувство за подставени и побутвани двойки в предаването. Поне не, по този начин. И предимството за супер двойката да бъде обявявано в началото на епизода, а не, когато са ясни резултатите.

Последна редакция: нд, 09 апр 2023, 13:37 от СлаБе

# 2 915
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 519
Няма смисъл. На "нашата"двойка ще кажем, че се е справила за 10 мин. А реално може да са 25 мин. Няма как друг, освен хората от предаването, да знае коя двойка как се е справила.
Това реално не е състезание , а шоу.
преди всичко това е шоу за забавление. Smiley и не само този формат.

# 2 916
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Слабе, Абсолютно. Simple Smile

Да отговоря за "плюенето" по Иванушка. В първите два-три епизода беше забавно. После (лично аз) виждам един силно ограничен, изключително елементарен, семпъл и мнооого егоцентричен селски хитрец. Воден от мотото, как никога да не се мине. Simple Smile

# 2 917
  • Мнения: 9 958
Ванката е като герой на Елин Пелин от по-ново време.

# 2 918
  • Мнения: 9 036
ето линк към бразилския вариант на шоуто, с 8 двойки е епизода, Играта е да танцуват валс, по време на който разсейват мъжа, и накрая има въпроси, от сорта с какво колие, пръстен е била любимата,  и след играта има  разговори и коментари. Хич не е трудно да се постигне, колкото и дубъла да са правили.
https://www.dailymotion.com/video/x8bpj37

# 2 919
  • София
  • Мнения: 7 170
Игрите за време могат да  ги манипулират, както си искат.
Игрите за знания не могат или в малки дози. Ако трябва да се отговаря на 10 въпроса и отговорят на 8 са 8.
Ако играта е за знания и време, там важи първото изречение.
Могат  на зрителите да показват финалното време на всяка двойка, без да им го казват на тях. Е така, поне за парлама, защото наистина има затъмнение и усещане за подпиране, дори и да няма и всичко да е коректно.

# 2 920
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 229
Те на играчите рядко казват колко време им остава, вие хронометър искате да сложат. Имат определено проблем с игрите и ми прави впечатление, че ако са за време, на едни напомнят с "айде по-бързо, че нямаш много време", ама колко точно, не казват, а на други даже и това не казват и отсичат направо "край, времето ти изтече".

# 2 921
  • Мнения: 9 036
Играчите сигурно по договор си научават резултата чак вечерта, когато Краси се опитва да ги разсмее...

# 2 922
  • Мнения: 596
Няма смисъл. На "нашата"двойка ще кажем, че се е справила за 10 мин. А реално може да са 25 мин. Няма как друг, освен хората от предаването, да знае коя двойка как се е справила.
Това реално не е състезание , а шоу.
преди всичко това е шоу за забавление. Smiley и не само този формат.

Не може да е само шоу за забавление, след като накрая се дава на победителите една немалка сума пари.
От продукцията да се замислят дали ще им се запишат нормални кандидати за следващия сезон при тези неясни правила, подсказвания, дърпане на двойки и манипулиране на класирането от тяхна страна. Май ще гледаме само  кандидат-инфлуенцъри, дошли за бърза слава. То вече се замислям и дали си струва дори гледането.

# 2 923
  • София-Младост
  • Мнения: 23 404
Предходи сезони могат ли да се гледат някъде?

# 2 924
  • Мнения: 910
Аз пък се изкефих, че не си взимаха точки.
Достатъчно крадене и интриги има в останалите игри и в привилегията на супер двойката.
Да не взимат точки в тази игра беше като свеж полъх.
Дори се учудих, че имат право да откажат да вземат Grinning

Общи условия

Активация на акаунт