"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 36 672
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 7
Да… какъв отговор очакваш, не знам…
Нито пише цикъл, продължителност, очаквана менструация. Дай някаква информация за цикъла, пък и най-сигурното си е закъснението. И все пак при свършване вътре - да, почти винаги има шанс да се забременее. Имало е всякакви случаи на забременяване. Rolling Eyes
аз закусвам. И е след цикъл

# 766
  • София
  • Мнения: 1 718
Като има закъснение след цикъл, някакви тестове направи ли? Домашни, ЧХГ? Иначе ти остава да хвърляш боб, да чакаш да почне да расте коремът...

# 767
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Кое е след цикъл? Сексът ли? Или вече си след очакван цикъл. Без информация или с такава откъслечна няма как никой нищо да ти каже. Не знам дали знаеш кога ти е било началото на последния цикъл, но ако знаеш - сподели го с нас, за да ти се каже кога евентуално да направиш тест и какво да очакваш Wink

# 768
  • Мнения: 7
Кое е след цикъл? Сексът ли? Или вече си след очакван цикъл. Без информация или с такава откъслечна няма как никой нищо да ти каже. Не знам дали знаеш кога ти е било началото на последния цикъл, но ако знаеш - сподели го с нас, за да ти се каже кога евентуално да направиш тест и какво да очакваш Wink
да след цикъл последния ми цикъл беше 5 до 10

# 769
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Нямаш още шанс да разбереш дали си бременна, като стане 1-2 Юли можеш да си направиш тест ако не ти е дошло още Simple Smile
(видях кога си писала, ако сте правили секс около 14-15 Юни, да възможно е и да е станало. Може да е било доста рано, но може да си имала и по-ранна овулация. Никой не може да каже със сигурност)

# 770
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,

Имам нужда от съвет или кураж вече и аз не знам какво… последния ми цикъл беше на 26/05, по принцип ми идва на 28-29 дни, което означава; че  днес е 33 ден и цикъл няма. Предполагаемата ову ми е била на 9/06… седмица след това точно 7 дни на 16/17.06 получих 2 дни розово бледо зацапване и реших, че може би е имплантация, тъй като правим бебе от септември миналата година… След може би емоционалното ми състояние, от 2-3 дни постоянно ми се гади, чувствам се отпаднала и зле, уви вчера си пуснах ЧХГ изследване и резултата излезе 0.100 … като видях резултата ми стана зле…..
Според вас има ли шанс това на 16/17ти да е било самата ову… (тогава също правихме) Или да отписвам и този месец и да си чакам цикъла…

П.С - Бебе правим най-малко пред ден 😃, а цикъла ми последните 12 месеца си е бил с еднаква продължителност.
Да кажа на 25 съм, той на 29 (той има едно детенце от първата си жена, което живее с нас)

# 771
  • София
  • Мнения: 2 569
Според мен има възможност на 16-17 да е била овулацията. Изчакай още няколко дни и си направи тест отново. Две седмици след овулация е достатъчно време.

# 772
  • Мнения: 69
Според мен има възможност на 16-17 да е била овулацията. Изчакай още няколко дни и си направи тест отново. Две седмици след овулация е достатъчно време.

Благодаря ти за отговора, тоест според теб е възможно да е закъсняла ОВУ и да е била на 22ри или 23ти ден от цикъла … съдейки по това днес е 33ти ден, да изчакам още 3-4 дни и ако няма цикъл да пусна отново кръвен?

# 773
  • Мнения: 753
Според мен О при 28-29 дневен цикъл ти е била около 7.06...8.06.
Дрегия месец вземи лентички за следене за да си сигурна!

# 774
  • София
  • Мнения: 1 718
Да, най-добре с лентички за следене на овулация. Може и да отидеш на репродуктивен да ти пусне половите хормони в началото на цикъла и ако има някакви отклонения, да те посъветва как да постъпиш.

# 775
  • Мнения: 454
Здравейте,момичета🌸Днес ми е 5-ти ден закъснение,с отрицателен тест на 2-ри ден закъсение.Дали ,ако направя тест днес(не с първа урина) би отчел ,ако е насъпила бременност? Последнните няколко месеца съм с нередовен цъкъл,около 30-32 дни.Ову по календар би трябвало да настъпи на 8-ми юни,но в този ден бях на гинеколог и каза ,че има растящ фоликул

# 776
  • Мнения: 69
Да, най-добре с лентички за следене на овулация. Може и да отидеш на репродуктивен да ти пусне половите хормони в началото на цикъла и ако има някакви отклонения, да те посъветва как да постъпиш.

Привет отново, ходих в Надежда края на миналата година, имам всички хормони, инсулинова, щитовидна жлеза и правена цветна снимка преди 1 година…. Преди два месеца бях на преглед профилактичен просто и бях точно в овулация… с Цикъла си нямам проблем като цяло какво се случи този месец, днес е 5ти ден закъснение и няма и помен, будя се с гадене, лошо ми е по цял ден; не знам дали не би се дължало на някакви хормони наистина… Деугия месец ще опитам и лентичките, гледайки си календара ако имаме 5-6 неуспешни опити до сега, смятате ли, че е време да се обърнем към репродуктивен?

# 777

Общи условия

Активация на акаунт