🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 27 661
  • 582
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
Благодаря за темата!

Аз американския досега винаги от Замундите (вече само едната) съм го теглила, обикновено на следващия ден го качват, но ако има линк да гледам директно и да не се занимавам, ще е супер. Simple Smile

И аз съм сега на австралийския, но съм в началото, та няма да чета скритите текстове. ;р Прави ми впечатление обаче, че няма интернет звезди.

На Смарт устройство - ТВ, таблет с Android през kodi - добавката the crew. Има ги всички сезони, включтелно и най-новия. Нямам идея какво е качеството. На предходния е 720p. Moже и през елементум да си го зареждате директно от бананите без да теглите.

https://www.wirelesshack.org/how-to-install-the-crew-kodi-addon.html

Относно субтитрите - отнемат време, нужно е и определени технически умения, а никой не плаща за труда и времето, а то знаем, че е най-ценно.

Може и да се пусна да гледам нещо през лятото. Тъкмо сезонът ще е такъв, а няма да има нищо за гледане, пък и 43 гледам е с 12 епизода по 45 минути...в рамките на нормалното е. Може ли да ми предложите няколко (4-5) класически сезона от предходни издания на US, съответно Австралия - този, който го хвалите? Благодаря предварително.

# 16
  • Мнения: 586
А Може ли да ми предложите няколко (4-5) класически сезона от предходни издания на US, съответно Австралия - този, който го хвалите? Благодаря предварително.
[/quote]

Относно американските, малко самореклама Smile, но може да си харесаш някои от видеото, което правихме с Outcast BG:

https://www.youtube.com/watch?v=LmqvaIWC7SQ&ab_channel=OutcastBG

За австралийски, препоръчвам сезонът от 2017 (води се 2 или 4, в зависимост, дали се броят старите им сезони от преди години), Champions vs Contenders II и Brains vs Brawn.

Така и така споменах австралийската версия, всяка седмица качват в Youtube много приятно обзорно предаване на епизодите, което се казва Talking Tribal. Там двама от водещите са бивши играчи - Брук и Кан, а Шанън Гъс е може би най-интересният за мен подкастър на тема Сървайвър, особено ако говорим за стратегически анализ. Ако на някой му е интересно, давам линк за последния епизод:

https://www.youtube.com/watch?v=j2Z_aE2qwC4&ab_channel=Channel10

# 17
  • Hamburg
  • Мнения: 1 994
^^Благодаря за линковете.

# 18
  • USA
  • Мнения: 7 296
Американската телевизия са много политкоректни,спор няма.Чак дразнещи..
Задължително присъстват хомосексуални, черен ,латино,индийци.Изстрадали,неразбрани, расистко пренебрегвани..
Започна новия сезон на Next level chef - ами ,точно по тази линия са ги избирали.Даже една аутистка са сложили,че сега нали е модерно да имаш синдроми. Нищо против момичето,много е симпатична и се справя.
Мин година спечели индианка,не защото беше най-добрата в готвенето,а защото не помня индианец да е печелил готварски сезон.
Преди няколко години пък победи сляпа в МШ,което също не беше справедливо(готвеше и пазаруваше с помощник),ама нали е спяла готвеща.Е,издаде една книга и толкова й беше славата.

# 19
  • София
  • Мнения: 27 175
Аз за това спрях и да го гледам формата. Последните сезони съм ги отсвирил именно по тази причина.
Поздравления за темата и успех! 😊

# 20
  • USA
  • Мнения: 7 296
Лошо няма да има цвят и разнообразие.
Специално за Сървайвър обаче винаги печелят хората,които заслужават и същите тези,които са надхитрили останалите.Поне сезоните,които аз съм гледала.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798
Много са зле последните сезони на Сървайвър, прекаляват с огромния брой идоли и advantages. В един момент не може да се запомни, кой какво има и започнаха да ги изписват, като се стига до 4 бр. екстри на човек.
Много загуби цветът си от това играта.

Винаги ще продължавам да гледам, но не е това, което беше.

Огромен фен съм на Сървайвър Австралия, като формат е най- близък до класическата игра.

# 22
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Аз пък не съм гледала нищо австралийско, точно защото си мислех, че не се доближава до оригинала,  а вече ми се повдига от "подобия" на Сървайвър.
Може да пробвам.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
Гледай го, почти всички сезони са страхотни, като за мен изключение прави само предишния, Blood V Water, той ми е единственият meh - беше предсказуем, за съжаление.

# 24
  • Мнения: 1 444
Австралийският "Герои срещу злодеи", който тече сега, нали не е свършил все още? Не смея да се разровя, че ако е свършил и потърся веднага ще ми изскочи победителя.
В Ютюб го гледам и са качили 12 епизода засега, затова мисля, че би трябвало да има още два, три.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
Остават още 9 епизода до финала. За сега е един от най- добрите сезони на Сървайвър евър.

# 26
  • Мнения: 1 444
Ехее, още бая. Може и да успея да ги настингна преди да свършат.
Благодаря Simple Smile
Аз съм само до началото на 4 епизод, обаче ми е много интересно.
Спойлер
Скрит текст:
Хем много исках да си използва Саймън дървената курабия, която намери и да разбера какво е това нещо, което очевидно, не е баш идол, хем ме беше страх за Джордж, ако все пак има функцията да спасява. Много ме гложди сега. Yum

# 27
  • Hamburg
  • Мнения: 1 994
И аз гледам сезона в YouTube, удобно е, качват епизодите на същия ден. Само се надявам продукцията да не ги усети и да не ги свали още няколко седмици, докато свърши. Wink
Иначе прочетох в Subreddit-a на формата за някаква група във Facebook, The Tribe has spoken или нещо подобно, където всички сезони били налични. Евентуално там може също да се гледа.  
Страхотен е сезонът. Ако 4-ти епизод е интересен, ти 7-я да видиш!!

# 28
  • Мнения: 1 444
Хахах :Д Да, и аз бързам да ги изгледам по тази причина, да не решат да ги махнат, но са дълги епизоди и е трудно. ;р  Не че не може и другаде да се намерят, но така е най-лесно. Отделно да наваксам преди да започне Ю еС, защото ще започна да ги мешам. А пък американският ще трябва да се гледа в крак, за да може да коментираме. Иначе постоянно да се слагат спойлери заради някой изоставащ е досадно.

Скрит текст:
Да не би в 7-ми епизод да се появява тази бисквита? Stuck Out Tongue

# 29
  • Hamburg
  • Мнения: 1 994
Аз хванах сезона от епизод 5, та имах по-малко да наваксвам. Дълги са епизодите, да. Но на мен точно това ми допада, защото показат повече отношенията в племената, уговорките кой кого да номинира, съветите са по-дълги. А и 50-70 минути бива, не ти губят цели 3 часа все пак. Grin

Скрит текст:
Малко спойлер, но защото попита.. около идола-бисквитка очаквай голям съспенс почти до средата на сезона. Голяма сага стана! Joy

Общи условия

Активация на акаунт