Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 19

  • 69 843
  • 806
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 162
Не мога много да помогна, защото челситата са моите боти и аз само такива гледам и избирам за себе си.
Челсита, челсита, каквито кажеш. 😎
Тези от Модиво са широки в глезените, така ли?
А кои бяха черните дето върна, че забравих?

# 46
  • Мнения: X
Широки не, нормални, другите бяха ненормално тесни, затова ги снимах с дезодорант вътре... Има добри намаления в другия сайт.

# 47
  • Мнения: 752
Аз се чувствам прецакана, само 20%, а при вас 30%



Аз и толкова нямам Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 2 027
Но това е 20% на всичко. При мен е 30, но на избрани артикули.

# 49
  • Мнения: 2 485
Не е на всичко. Има доста артикули, които не са ми намалени. Не знам как ги преценяват. Като видях 15% е профила на половинката май не съм толкова прецакана.

# 50
  • София
  • Мнения: 425
А като пише валидно до 24.02 нали се разбира целия ден на 24.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 551
И аз съм само с 20% 😂

Нищо не ме блазни освен един пуловер на Karen Millen, но ще го мисля дали наистина го искам.

# 52
  • Мнения: 1 994
И на мен са решили да ми спестят разходи Simple Smile

# 53
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Имате ли тези чехли и дали са ок за тесен крак? Да не са много широки се притеснявам:

Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/marietta-s-fantasy/chehli-myrto-8418452? … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/mariett … hli-myrto-8418452

# 54
  • Мнения: X
Тези чехли ги бях поръчала в зелено - много твърди -подметката е като дървена и неудобни ми се сториха и ги върнах. И не са тесни , кракът ми се хлъзгаше. Пише , че са произведени в Гърция , естествена кожа , бях нацелила цена на половина на тази в момента. Смятах, че ми е сделката на сезона , а се оказаха разочарование.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз пък изобщо нямам код. Ама никакъв! Нито на мейл, нито в приложението. Това е кръвна обида! 😡🤣 И май съм много благодарна всъщност 😂

# 56
  • Варна
  • Мнения: 818
здравейте, харесах си една гривна с розово злато на сваровски в приложението, можете ли да ми дадете мнение дали тяхното злато /позлатено е предполагам, а не истинско/ става за ежедневна употреба и да не се маха при къпане
понеже имам 3 златни малки пръстена, които никога не съм махала от както ги имам и нищо им няма, без значение какво правя и искам подобна гривна за всеки ден, която да е малка и с красив дизайн

# 57
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Благодаря ти! Добре, че питах значи 🌸
Тези чехли ги бях поръчала в зелено - много твърди -подметката е като дървена и неудобни ми се сториха и ги върнах. И не са тесни , кракът ми се хлъзгаше. Пише , че са произведени в Гърция , естествена кожа , бях нацелила цена на половина на тази в момента. Смятах, че ми е сделката на сезона , а се оказаха разочарование.

# 58
  • Мнения: 633
Малко нахално от моя страна, но ще бъда много благодарна, ако някоя от вас има код за 30% и има желание да ми поръча 2 неща, за които дъщеря ми мрънка от много време, а все не ги намалят. За съжаление моя код е само за 15%

# 59
  • Мнения: 20 162
Кодовете са само за определени неща.
Аз съм получила 20%, но на другия ми профил от който не съм поръчвала скоро.

Общи условия

Активация на акаунт