Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 19

  • 70 226
  • 806
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 754
Да, и аз съм доволна от тениските на desigual. Минават си пералня+сушилня редовно и за сега не са мръднали. Но размерът при разл марки в различен. Напр guess съм твърдо М. Ck нося M, иначе и С биха ми станали, но много ме опъват в гърдите и започва да стои грозно(при мен основно там си в проблемът с тесните по тялото). АЕ7 всичко ми е С, там Мките са ми като торба. Desigual тениските ми са С, не ми седят толкова свободно като на манекена в гърдите, но са ок. При тях съм точно на границата между двата размера, но Ската по-ок ми седи в раменете.
Ако говорите за бялата с Мики Маус, мисля че е лееко свободна кройка, но не е оувърсайз. Заглеждала съм я в техния сайт. Тук ако забелязвате на снимката, където не е на манекен и се вижда , че няма стеснение в талията, за да се оформя по тялото.

По отношение на качеството. Тази я спуквам от носене, а има 1000 неща които могат да се развалят 😂 и не е мръднала
Скрит текст:


Аз използвам случая да попитам за дънките на desigual ако някой носи. До колко си отговарят на размера (имам предвид сравнени между една и др марка, която носите с конкретика, че то от фирма на фирма…) тъй като поръчах ето тези:
https://m.aboutyou.bg/p/desigual/danki-nani-9045922?utm_medium=r … _campaign=product и сега взех да се зачудвам дали ще ми е ок 😂😂😂

# 796
  • Мнения: 5 727
Момичета, имате ли актуален код за намаления, че ще поръчвам маратонки?

# 797
  • Sofia
  • Мнения: 9 730

Аз използвам случая да попитам за дънките на desigual ако някой носи. До колко си отговарят на размера (имам предвид сравнени между една и др марка, която носите с конкретика, че то от фирма на фирма…) тъй като поръчах ето тези:
https://m.aboutyou.bg/p/desigual/danki-nani-9045922?utm_medium=r … _campaign=product и сега взех да се зачудвам дали ще ми е ок 😂😂😂

Аз съм 36 размер на други дънки (за по-еластични модели влизам и в 34) - от desigual имам няколко чифта размер 25 производствен. Не мога много да се ориентирам в тези размери, които са дали в about you, бих казала по-скоро, че 25 е стандартен 36.
Последно съм поръчвала тези, но странно, те са си с европейска номерация и съм взела 36 номер:
https://answear.bg/p/danki-desigual-sas-standartna-taliya-812264
Повечето им дънки имат еластичност, така че може и съседен номер да стане.

По темата aboutyou да споделя, че поръчах тези Nike за тинейджъра, стана хубав комплект:
https://www.aboutyou.bg/p/nike-sportswear/suichar-8878880
https://www.aboutyou.bg/p/nike-sportswear/pantalon-9081122

# 798
  • Мнения: X
Христос Воскресе! Дами, има ли код за рокли? Аз още чакам мойта поръчка де, но не ми е зир. Но сега с великденската промоция ми се иска още някои неща от Любими да поръчам 🙏

# 799
  • Мнения: 4 752
Да, и аз съм доволна от тениските на desigual. Минават си пералня+сушилня редовно и за сега не са мръднали. Но размерът при разл марки в различен. Напр guess съм твърдо М. Ck нося M, иначе и С биха ми станали, но много ме опъват в гърдите и започва да стои грозно(при мен основно там си в проблемът с тесните по тялото). АЕ7 всичко ми е С, там Мките са ми като торба. Desigual тениските ми са С, не ми седят толкова свободно като на манекена в гърдите, но са ок. При тях съм точно на границата между двата размера, но Ската по-ок ми седи в раменете.
Ако говорите за бялата с Мики Маус, мисля че е лееко свободна кройка, но не е оувърсайз. Заглеждала съм я в техния сайт. Тук ако забелязвате на снимката, където не е на манекен и се вижда , че няма стеснение в талията, за да се оформя по тялото.

По отношение на качеството. Тази я спуквам от носене, а има 1000 неща които могат да се развалят 😂 и не е мръднала
Скрит текст:


Аз използвам случая да попитам за дънките на desigual ако някой носи. До колко си отговарят на размера (имам предвид сравнени между една и др марка, която носите с конкретика, че то от фирма на фирма…) тъй като поръчах ето тези:
https://m.aboutyou.bg/p/desigual/danki-nani-9045922?utm_medium=r … _campaign=product и сега взех да се зачудвам дали ще ми е ок 😂😂😂
И при мен кройката при гърдите е проблем. Мисля S да поръчам, пък ако е тясна ще я върна.

# 800
  • Мнения: 365
Здравейте. Аз само чета,но да се включа малко Simple Smile Минали са ми през ръцете куп дрехи и обувки на почти всички марки от евтини до много скъпи,от знайни и не много познати поне за българския пазар и вече знам коя марка как се представя. Desigual е ТОП марка във всяко едно отношение,качество,материи и т.н. Залагайте на скандинавските марки,там държат на качеството. Тъмното трудно изсветлява, трудно да се получат топчета на дадени марки поне при мен. Шевове,конци,изпълнение до последния детайл. Относно Guess - не си заслужават парите. Levis са супер в дрехите,но бягайте от обувките им. И т.н. и т.н. Забелязвам,че всяка година дадени именити марки свалят качеството доста. Има марки които се опитват да държат качество,но остават все по-малко и по-малко с годините.

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 14:44 от vlbs

# 801
  • Мнения: 9 716
Точно от Desigual имаме две кофни попадения. На едната рокля ластиците се стопиха, на другата единият от шевовете се разтвори. Иначе много ми харесват и дизайн, и плат..

# 802
  • София
  • Мнения: 191
Миналата зима си купих много красиво яке на desigual, което за жалост на няколко места се разши много кофти, а не е като да ми е опъвало ☹

# 803
  • Мнения: 5 079
Абсолютно подкрепям написаното от vlbs. Нося основно Guess, Desigual, EA7, CK и Boss. Качеството последните години драстично е спаднало. За мен Desigual са умалени и винаги взимам номер нагоре,но и аз съм с по-голям бюст.

# 804
  • Мнения: 2 496
Момичета, продуктите в Любими изчезвалили са Ви? Имах над 100 продукта в Любими и сега нямам нито един.

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 16:51 от Пълнолуние

# 805
  • Мнения: 18 574
Да, на два пъти ми изчезваха любимите, след време се появиха отново.

# 806
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
Христос Воскресе!
"Любимите" са си на мястото.
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт