За кафето

  • 1 869
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
Едно кафе сутрин няма да ти навреди Peace!
  Аз пиех и по време на бремнността,и сега като кърмя по 1 сутрешно кафе Mr. Green-не се е отразило на бебка Wink

# 16
  • Мнения: 505
Аз също съм с много ниско кръвно. Не съм спирала да пия кафе. Но ако искаш да не пиеш - пий много течности, така кръвнто ти няма да пада. Също така е добре да се движиш повече.

# 17
  • Мнения: X
А защо искаш да го спреш, кафето имам предвид. Аз също смятам, че едно на ден сутрин не е кой знае какво. Моето кръвно също е по- ниско от нормалното и моята акушерка даже ме насърчи да си пия кафенцето сутрин. Аз му слагам млекце и няма проблем, отскоро съм на безкофеиново, за да мога да си позволя и количка от време на време- много ми се пие.
Желая ти леко раждане!

# 18
  • Мнения: 5 362
И аз пиех кафе през бременността.
Дори по 2 на ден,и съм нямала проблеми.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм с много ниско кръвно,  пия по едно кафе с мляко през деня така се чувствам по- добре, а по принцип никога през живота си не съм пила кафе, само мляко с нес  Peace

# 20
  • Мнения: 936
Пиех по 2 кафета на ден, докато бях бременна.Добре се чувствах. Не мога без кафе, мисълта ми сякаш тече по-бавно и говоря глупости. Трябва да си взема дозата и това е!

# 21
  • Мнения: 8 917
Едно кафе сутрин няма да ти навреди Peace

# 22
# 23
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз не исках да помирисвам кафе до 4-ти месец, после взе пак да ми се пие. Сега си пийвам по едно- две на ден, че то иначе ще се строполя на земята, така ми се вие свят като ми падне кръвното.

# 24
  • Мнения: 3 360
Едно кафе сутрин няма да ти навреди Peace
Peace

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 355
И аз изкарах цялата си бременност с много ниско кръвно и кафето ми беше спасението. Двама лекари ми казаха, че няма от какво да се притеснявам, ако пия по едно кафе дневно  Peace

# 26
  • Мнения: 362
 от както съм бременна пия по едно кафе сутрин и се чувствам добре,не мисля че ще навреди.Успех  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 026
 Пиех по едно кафе дневно!

# 28
  • Мнения: 1 467
първите месеци не си и помислях, бях отвратена, повръщах, гадеше ми се, въобще..
сега обаче си пийвам по едно, две на ден:) Не мисля, че вреди, а и съм се интересувала и консултирала.

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
По едно кафе на ден, разредено с мляко няма да ти навреди.

Общи условия

Активация на акаунт