🔥 Survivor: В непознати води (Сезон 7: Доминикана' 2023) - тема 2 (23.02 - 29.02) 🌴

  • 20 545
  • 465
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 11 575
diziler, защо го наричаш албанец, той в профила си е сложил знамената в този ред - България, Косово, Сърбия, Турция. Така че и да има албанска кръв, едва ли се определя като такъв.
Очаквах повече игра от Едис, беше дал заявка, пък сега провал на игра и вече се самопредлага.

# 241
  • Мнения: 1 382
И аз съм за Известните. Никой от Воините не ми допада.
Е Крумчо де?
Трудно му разбирам какво говори 😀

Жал ми стана за Чефо, харесвам го.

# 242
  • София
  • Мнения: 6 173
Сега видях името на темата и... грешката ще се окаже вярна.
С големия интерес и скоростта, с която се изписва темата спокойно ще си дочакаме крайната дата ... догодина.

# 243
  • София
  • Мнения: 9 926
...и заровихме томахавкаТА... Joy
by Чефо
По. В първите сезони имаше ли толкова пълнеж, като сегашния?

# 244
  • Мнения: 9 124
Благой е бесен. Много хубаво му го каза на Джаферович.

# 245
  • Мнения: 1 382
Да, въобще не му е мястото да се коментират тези неща.

# 246
  • Мнения: 14 418
Прав е Благо,стига да дали тази тема!

# 247
  • Мнения: 11 019
@Niya, сигурно защото той преди 2 епизода май сам се самонарече така. Или нещо от рода на "да видите колко са силни албанците". Но както и да е, може и да бъркам.

Мутрата пак се кръсти и повтаря десетина пъти "всичко е точно" Grinning От "Известните" той и Божана са ми супер антипатични. От "Воините" никой не ме дразни засега.

# 248
  • Мнения: 3 151
Кой знае колко са се надявали да се разпали интрига между Благой и Георги, но ги лишиха от тази сюжетна линия.

# 249
  • София
  • Мнения: 11 575
diziler, може и да си прав, странно защо не си е сложил в такъв случай и албанското знаме.
Благо е продължил напред, въобще не иска да коментира Златка.

# 250
  • Мнения: 598
Първо - жалко, че номинираха Светльо.

Второ - как избират по колко хора да са номинирани на всеки съвет? Ако сега бяха на съвет Известните, и те ли само 1 човек щяха да коминират, или двама, както вчера?
Аа, може би защото щяха и известните да имат човек с имунитет и той да номинира още един, май схванах.

# 251
  • София
  • Мнения: 11 575
Искам Елина да остане, на второ място Светльо, от Крум бих се лишила.

# 252
  • София
  • Мнения: 5 551
Не бих гласувала за нито един от тези участници, но се надявам Светослав да отпадне утре.

# 253
  • Мнения: 14 418
Определено Крум е за излизане!
Никога не гласувам!

# 254
  • Мнения: 6 718
Крум трябва да отпадне.
Светльо, макар че не ми е симпатичен, се справя много по-добре в игрите от Крум.
Елина ми е фаворит, пък и е силна в игрите. Не разбрах с какво дразни племето.

Общи условия

Активация на акаунт