Вместо Коледно звънче да зазвънка ЯНУАРСКО бебешко гласче !!!

  • 11 905
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 871
Давинчи, честита дъщеричка baloni
Бързо да се възтановяване и те чакаме да разправяш smile3541

# 16
  • София
  • Мнения: 300
Честити бебоци на Damakupa и на DaVinci да са живи и здрави и много да слушкат.[/color][/size][/color][/size]
Леле така се радвам, въпреки че доста се страхувам от предстоящето раждане новите ни бебета ми вдъхват ОГРОМЕН кураж.
Мими темичката ни е страхотна.  bouquet

# 17
  • Мнения: 871
Клеми, все ми се струва че Дани прилича на теб и това е!!! Още от 3Д-то го заподозрях, страхотен сладур е - пу пу пу да не му е уроки Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
 Joy Не знам, според мен и всички около мен , адски прилича на баща си, поне очите му са 1:1.

# 19
  • Мнения: 33
С чудесни новини започваме новата тема. newsm44
ЧЕСТИТА БЕБОРАНКА ЕЛИЦА НА ДАВИНЧИ!  ylinfant Да е жива и здрава и много да слушка мама и да ви радва.
ЧЕСТИТ БЕБО МАРТИН И НА ДАМА КУПА!  ylinfant Нека расте здрав за радост на мама и тати.
Чакаме подробности за секциото. И в коя болница ражда.

# 20
  • Мнения: 3 405
Честита беборана Елица, ДаВинчи   bouquet   bouquet   bouquet Да сте живи и здрави и много щастливи!!!

Много хубаво започна темичката Grinning

# 21
  • Мнения: 384
[color=blue] Честито беб4е на ДамаКупа да и е жив и здрав малкия Мартин
[/color] /color]Честито беб4е и на мама ДАВИНЧИ да и е жива и здрава малката Елица.
е на това му викам хубави новини. Тук е 7 сутринта и утрото ми запо4ва супер благодарение на вас. след сън веднага в темата да видя за нещо ново stork-boy stork-girl
Днес ще ходим да избираме педиатър на бебчо е утре сме на преглед че да видим
много поздрави и целувки  love001

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 14:23 от mariya_75

# 22
  • Мнения: 1 289
   newsm30 Честита принцеса Елица на мама DaVinci!   ura

Абе тия бебоци никнат като гъбки  newsm10 Да са живи и здрави...Много хубаво започваме темата,дано и занапред да продължим така  smile3525


Момичета,засега гледам,че докторите са познали пола на бебетата....Затова отбелязвам  имената на родилите мами със съответния цвят на пола,който са знаели преди раждането. Дано ме разбрахте,че както казах не ме бива по обясненията...Идеята беше пусната от някой,но не помня от коя мама(съжалявам,ама много забравям).

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 14:03 от mimi_81

# 23
  • Варна
  • Мнения: 43
Честито на Дама Купа и на Давинчи!
 newsm51  newsm51  newsm51

# 24
  • Мнения: 333
Давинчи, честита дъщеричка!   bouquet

Преди малко говорих с Ивонска.  callme Чувства се отлично, с бебо правят опити да се кърмят  smile3504, но той заспал след като усетил топлата майчина гръд.  Laughing Утре ги изписват и ще може тя да разказва по-подробно. Всички много й липсваме, прегръща ни  и пожелава на всички леко раждане. А, очите на бебо са сини, като нейните, голям красавец. Пак ви казвам много поздрави и целувки!  remybussi

# 25
  • София
  • Мнения: 3 249
... А, очите на бебо са сини, като нейните, голям красавец. Пак ви казвам много поздрави и целувки!  remybussi

Лелеее, с тия сини очи, ако са като нейните сини очи, от сега го виждам колко девойки ще въздишат по него!  Heart Eyes

Клеми, бебончо е много готин и гледа така сериозно на снимките! Пу-пу-пу! Супер сте!  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 405
И аз съм си заплюла такива очи за моя бебо, като на Ивонска Grinning още щом я видях на снимката и й казах. Живот и здраве, ще видим Heart Eyes
Важното е да са здрави всички бебоци и със сини, и с кафяви, и със зелени, и с пъстри очи Hug

# 27
  • Мнения: 689
Честито за новородените бебоци! Да са живи и здрави и бързо възстановяване на майчетата.  newsm51  newsm51  newsm51
Клеми, Дани е голям сладуран.  smile3521Пу-пу да не му е уруки.

Поздрави и целувки на всички!   love001

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 14:29 от nadin_06

# 28
  • София
  • Мнения: 541
Честито на дамакупа и Давинчи!!!!! Да сте здрави и щастливи!!!   bouquet
Аз днес съм много отпаднала и ми се лежи, сега ще си правя инхалации и чайове...
Бебето пък се е кротнало и все си мисля, че вече му се излиза. А каката поне слушка - играе си по цял деня, а после даже си събира!  Simple Smile Mr. Green
Момичета отдавна и магнолиамм не е писала...
Клеми, Дани е много готин!!!  Heart Eyes Да ви радва много!!!!

# 29
  • Русе
  • Мнения: 249
Честито на Дама Купа и на Да Винчи! Да са живи и здрави!
Днес една приятелка от Варна, с която бяхме с еднакви термини роди момиченце и съм много развълнувана...
Клеми, едно е сигурно: малкия сладур много прилича на... сестра си!
Целувки на всички бебоци и на майчетата!!!

Общи условия

Активация на акаунт