Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 2

  • 99 541
  • 1 889
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 674
Скрит текст:
Ако визирате Габито, и аз нямам съмнение как си вади парите. Само не разбирам защо се е направила на маймуна - Мони, която приницпно също не харесвам, изглежда доста по-добре направена.
Мони изобщо не е добре направена- веждите, падналите въпреки корекциите клепачи от ботокса в челото, замръзналото лице, филърите които опитва да прикрива като пести гримаси, за устните да не говорим.
Мони е тежко скулптурирана и външно и като личност- премерения сдържан жест е коренно различен от заучения по модел, като при нея. Не е и близо до интелигентна, за умна- също,  по-скоро хитра и социално адекватна, но е въпрос на време да падне тази гипсова отливка…
Че е пипана, пипана е, и то много и не всичко е успешно. Но за мен изглежда в пъти по-добре от Габриела.
A за договора на Ергени - ами, аз си представям, че ако подпишеш договор за участие в такова предаване, някак не търсиш сериозен партньор, докато не започнат снимките. Принципно, може и продукцията да има резервен ерген, май Виктор бил такъв.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 795
Не помня кой беше писал, че ще е интересно каква среща ще "избере" Евгени за Мони, ако изобщо би искал да я опознае. Ако е нещо с плуване, ще й се разтече красотата Simple Smile
И по принцип това - "той е подготвил за теб дъра-бъра", ми е много смешно. Ще рече човек, че не е планирано и организирано от един куп хора, а той сам е мислил къде да ходят и какво да правят..

# 32
  • Мнения: 23 453
От инстаграмът на Милица разбирам, че тя доста много е искала да има внимание върху себе си и да е инфлуенсър.

# 33
  • Мнения: 1 122
Милица търси всякакво внимание и одобрение. Има много да работи над себе си, много е разрушително това.

# 34
  • Мнения: 4 509
Ох, гледам епизодите с малко закъснение.
Ама тая Милица хич не е на център. Стигнах до, че искала семейство с място и за брат й. Което е прекрасно,  но го казва на непознат,  с когото са говорили...колко, 20 минути? И на всеки три думи "аз"
Аз. Аз. Аз.
Аз искам.  Аз се стремя. Аз съм свикнала.  Аз съм любов. Аз мога да обичам най-много. Аз. Аз. Аз.

Бляк.

# 35
  • София
  • Мнения: 560
Раче Oсмокраче, аз също си мисля, че при подписване на такъв договор би трябвало да стоиш далеч от сериозна връзка, напълно съм съгласна, но животът не е сценарий за разлика от предаването и не знаем какво може да се случи през времето от договора до започване на снимките. Това ми беше интересно - би трябвало да имат резервен вариант, а не да ни пробутват обвързан за ерген. 😁

Колкото до случката с диванчето, аз доколкото видях, Теодора искаше да седне там където Мони седи и съответно Мони трябваше да стане, за да седне принцеса Теда. Поне така ми се видя на мен, че диванчето беше пълно. Може и да греша. Не знам. Но в случая пак Теодора подхваща и създава провокацията май.

# 36
  • Мнения: 1 588
Там където беше тръгнала да сяда Софка (теодора) имаше място даже Пам да седне. Просто Мони се заяде 😃.

# 37
  • Мнения: 489
Благодаря за новата тема.
Момичетата са си плод на едно поведение, което си дойде от изневиделица и за неподготвените беше ясно, че ще прояват т.нар. свръх индивидуализация на масите. Асоциално поведение, респективно пълен акцент на външен вид и никакъв на вътрешният.

Както пише в морската градина, ние не сме човешки същества с духовни преживявания, а духовни същества с човешки преживявания, уви обаче неразбираемо за голямата част, не само при нас, ами и по целият свят, та неслучайно сме на този хал. Язък за хилядите неопетнени чисти новородени деца.

# 38
  • тук и там
  • Мнения: 11 760
Мони има завидно самообладание.Евала. Но корекциите и не са в нейна полза. Сори, ама на 21 изглежда като драг куйн-то устни, изкуствени мигли, вежди, нокти, коси..
Габито е пародиен образ, който трябва да провокира и да ни прави сеира и смешното. Жалко за нея.
Не разбраха ли ,че вече не са модерни големите джуки и ци*и, освен в едни определени среди и точно те придават евтин вид..Едно време Мара Отварачката си направи такива устни, сега и да иска - не може  да ги махне (при нея май силикон има инжектиран).Та зорлем се обезобразяват.
Струва ми се че доста момичета имат корекция на нос, в което няма лошо, но се губи някак индивидуалност.

# 39
  • София
  • Мнения: 560
Там където беше тръгнала да сяда Софка (теодора) имаше място даже Пам да седне. Просто Мони се заяде 😃.
Значи аз не съм видяла добре. Благодаря!

# 40
  • Мнения: 4 101
Благодаря за темата!
Гласувах "и двете", макар че Теодора е една идея по-виновна де. Като цяло сценката и драмата беше малко трети клас.
Яд ме е, че има няколко момичета, от които не виждаме нищо. Миналата година беше същото и тези участнички бързо отпаднаха. От тазгодишните непопаднали в полезрението на камерите има няколко, които изглеждат...нормални Joy
Бих искала да видя повече от Лия - нали така се казваше момичето с оранжевата коса? Прилича ми на лисичка - това в положителен и секси смисъл Joy Напомня на една анимационна героиня - Джесика Рабит май беше.

# 41
  • Мнения: 14 475
Благодаря за темата 🌺
Сетих се за Марта и щерка й. В този сезон няма мацка с дете, нали?
На Елеонора във фейса има
снимки с дете, но дали е нейно не знам.
Елисавета може би?Във визитката и пише ,че живее сама с куче!?!

# 42
  • Мнения: 2 719
Моите спомени са, че доста си се свряха дупе до дупе, след като и Теда се намести на диванчето. Но пък е нищо необичайно за ранния етап на "състезанието". Както виждаме, и без да се карат едвам се събират по диваните. Редовно поне две-три са прави, защото няма място.
Място свободно много нямаше, но и Мони се заяде.
Конфликтът обаче за мен е започнал много по-рано. Или по време на полета, или в хотела преди да започнат снимките, или пък доста преди това. За мен не е въпросът кой е започнал, а защо го продължават. И отговорът е ясен- делят/конкуренция са за  една "територия". И тази територия далеч не е "вниманието на Евгени".
А и дотолкова им стигат и акъла, и страстите. И е факт, че Мони го играе по-добре (колкото и да не я харесвам, но пък отчитам, че говори нелошо, предвид това което очаквах).
Простотията на ОЧЗ си се показва и без да имат какво да делят -пример Пам, Меган, Милица, Елена -на всички тях се присмиваха и провокираха.

dreamer, благодаря за темата! Flowers Hibiscus Много добре е структурирана информацията за момите. Много е полезна за половината девойки, които сме ги виждали за стотна от секундата в кадър.

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 19:11 от geri1919

# 43
  • Мнения: 23 453
Благодаря за темата 🌺
Сетих се за Марта и щерка й. В този сезон няма мацка с дете, нали?
На Елеонора във фейса има
снимки с дете, но дали е нейно не знам.
Елисавета може би?Във визитката и пише ,че живее сама с куче!?!
Ох, да.😝 Детето изглежда нейно, а и някой по-нагоре писа, че има.Не знам.

# 44
  • Мнения: X
Спекулира се, че Евгени бил сгоден и живеел на семейни начела с някаква украинка в Англия. И тя го подтикнала да влезе в шоуто дори. Колко е вярно не знам, но няма да се изненадам, ако е истина след като и Виктор миналата година се опита да замаже историята с гаджето навън.

Общи условия

Активация на акаунт