Ергенът 2 ❤ Симфония от чувства - Тема 2

  • 99 541
  • 1 889
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 501
В инстаграм има по една снимка с няколко различни деца, не ми се вярва някое да е нейно, но…
Видях че е близка със Светлана Гущерова и Златка Райкова или поне през годините е била.

# 46
  • Мнения: 4 495
Записвам се да не ви изпусна с това, че Елена много ме кефи, а не очаквах никак и ми се стори превзета във визитката.

# 47
  • Мнения: 48 238
Не харесвам особено Мони, но много ме шокира залепената бележка на хладилника и коментарите на останалите моми. В тази случка бях на нейна страна. Това не означава много.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Спекулира се, че Евгени бил сгоден и живеел на семейни начела с някаква украинка в Англия. И тя го подтикнала да влезе в шоуто дори. Колко е вярно не знам, но няма да се изненадам, ако е истина след като и Виктор миналата година се опита да замаже историята с гаджето навън.
И сега ... тя в Англия - той в Пловдив... мъка... Joy

# 49
  • Мнения: 1 457
Записвам се да не ви изпусна с това, че Елена много ме кефи, а не очаквах никак и ми се стори превзета във визитката.
Елена много прилича на Дакота Джонсън, забелязала ли си?
Преди време актрисата се носеше с открито чело, но напоследък много добре я правят. Мисля, че и при Елена би се получило.

# 50
  • Мнения: 755
Това за жената украинка е смехотворно, не знам как има хора, които се връзват на подобни глупости. Към момента харесвам Елена. Пам също ми допада. Поне и двете са нормални жени и тече мисловна дейност  Simple Smile

Скрит текст:
Евгени е в момента с момиче от "Ергенът", както повечето, предполагам, знаете, и хич не им е лесно в момента. Коя е - не мога да кажа, но другото, към днешна дата, е факт. 

# 51
  • Мюнхен
  • Мнения: 813
Записвам се да не ви изпусна с това, че Елена много ме кефи, а не очаквах никак и ми се стори превзета във визитката.

Абе на мен ми е малко като една идея по-"дълбока" версия на Александра, която си спомням, че и двете не харесвахме миналия сезон Laughing Снощи ѝ прегледах сторитата, качила е скрийншоти от бюлетина си в Kana Wonders. Абсолютна салата от думи как патриархатът е виновен, че мъжете смятат астрологията, Кардашиянките, Тейлър Суифт за  "криндж" Satisfied Мъжете не можели да разберат подобни неща и затова ги окачествяват като пълен шит, било "доказан факт", че мъжете са по-малко емпатични от жените и основно мизогинистите отписвали подобни неща като криндж.

И всичко това в бюлетин на фирма, която се занимава с продажба на CBD масла. Честно, малко в повече ми идват тия псевдоразмишления от бивша бръмчалка в берлинския ъндърграунд.

# 52
  • Мнения: 2 141
Скрит текст:
Евгени е в момента с момиче от "Ергенът", както повечето, предполагам, знаете, и хич не им е лесно в момента. Коя е - не мога да кажа, но другото, към днешна дата, е факт. 
Това  ако е вярно ще е супер, поне някакъв смисъл да има от предаването. Щом казваш,че все още са заедно значи са минали месеци от снимките и няма да е само заради формата

# 53
  • Мнения: 4 991
Спекулира се, че Евгени бил сгоден и живеел на семейни начела с някаква украинка в Англия. И тя го подтикнала да влезе в шоуто дори. Колко е вярно не знам, но няма да се изненадам, ако е истина след като и Виктор миналата година се опита да замаже историята с гаджето навън.
И сега ... тя в Англия - той в Пловдив... мъка... Joy
То нали и украинка спрягат за победителка уж. 😀

# 54
  • Мнения: X
Елена много прилича на Дакота Джонсън, забелязала ли си?
Да, направо няма разлика, като две капки вода са! Satisfied Как ги виждате тия прилики, никога няма да разбера.

# 55
  • Мнения: 4 991
Елена много прилича на Дакота Джонсън, забелязала ли си?
Да, направо няма разлика, като две капки вода са! Satisfied

Дакота е красавица за разлика от Елена. А забелязах, че Елена си криви устата като говори.

# 56
  • Мнения: 4 101
Това за жената украинка е смехотворно, не знам как има хора, които се връзват на подобни глупости. Към момента харесвам Елена. Пам също ми допада. Поне и двете са нормални жени и тече мисловна дейност  Simple Smile

Скрит текст:
Евгени е в момента с момиче от "Ергенът", както повечето, предполагам, знаете, и хич не им е лесно в момента. Коя е - не мога да кажа, но другото, към днешна дата, е факт. 
В темата за спойлери ще се радваме да кажеш коя е Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 170
Jinnafee, изпревари ме в споделянето на сходно мнение.

Правя разлика между таргетиране на определени групи с цел маркетинг и индивидуалност на човека копирайтър, но за мен в случая има припокриване и Елена е просто едно wannabe, което много иска да е "cool" и "trendy".

Не я харесвам и ми е тъжно, че такъв типаж е най-нормалният на фона на останалите участници. Това само затвърждава схващането, че подобен woke маниер е синоним на душевност и дълбочина.

P.S. Използвам англицизмите с цел ирония. Като професионален филолог ми става много болно всеки път, когато стана свидетел на ненужно замърсяване на който и да е език само с цел говорещият/пишещият да изглежда много актуален и в час с новите течения, да говори езика на новите поколения. В повечето случаи, ако не може да използва този похват, речникът и изразните средства са рязко ограничени.

# 58
  • Мнения: 1 800
Елена много прилича на Дакота Джонсън, забелязала ли си?
Да, направо няма разлика, като две капки вода са! Satisfied Как ги виждате тия прилики, никога няма да разбера.

Е как къде - и двете имат по 2 очи, нос... чело... прилики колкото искаш Joy

# 59
  • Мнения: 4 101
Iris, какво е woke маниер? Вече няколко пъти срещам определението за нея, че е woke нещо си?
Не ми пречи англицизма, но този нов термин не го зная Joy

Общи условия

Активация на акаунт