Hell’s Kitchen България - Сезон 5, Тема №2

  • 35 892
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 540
Благодаря за темата!
За сега съм за Виолета и Станислав. Изглеждат скромни и работливи. Дано си запазя добрите впечатления и за в бъдеще.

# 16
  • Мнения: X
Станислав, Виолета и... Виктор. Исках и Павлин, ама нямам глас. 😀
Мери, мерси за темата! 🌸

# 17
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Мери! Flowers Hibiscus
На никого не симпатизирам, нещо ми липсват интересни образи.
Да нямаме доброволно напуснали участници, доста новодошли по снимките?

# 18
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Аз гласувах за Виолета, Павлин и Теодор.
От жените само Виолета ми допада за момента, май с нея ще си остана, като гледам новите ще са мъже.

И на мен ми се струват много новите участници, не се бях замисляла, че може някой да си тръгне доброволно, вариант е.

# 19
  • Мнения: 1 454
Мерси за темата, чудесен увод, стегнат и ясен , така обичам🤩Гласувах за Теодор, Павлин и Мартин, имат потенциал.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Още веднъж се извинявам, че снимките на участниците са с различен формат, някои от тях, играх си да преформатирам, но не остана време за всички.

# 21
  • Мнения: 1 522
Много благодаря за новата тема! Гласувах за Станислав и Виолета.Лютата ракия дали е в по-големи количества,че се притеснявам дали ще стигне на Асен?

# 22
  • Мнения: 5 824
Още веднъж се извинявам, че снимките на участниците са с различен формат, някои от тях, играх си да преформатирам, но не остана време за всички.
Поне за мен това въобще не е от значение. Simple Smile Благодаря за труда ти!

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Още веднъж се извинявам, че снимките на участниците са с различен формат, някои от тях, играх си да преформатирам, но не остана време за всички.
Поне за мен това въобще не е от значение. Simple Smile Благодаря за труда ти!
Ама за мен е от значение.
Благодарение на съфорумка, с която сме “от една /близнашка/ порода“, вече всичко е точно.
Благодаря за помощта! Heart

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Merri_An, благодаря и аз!

Гласувах за Теодор, Виолета и Станислав.
Скрит текст:
Въпреки че знам, че единият от тях липсва на снимката от Априлци. За което пък адски много ме е яд.

# 25
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 147
Чак днес успях да изгледам епизода до края. Благодаря за темата!
Силно позодирам, че Богомил сам е поискал да напусне формата и за това ни скалъпиха това негово изгонване, иначе не мога да намеря логика при първа издънка на участник със силна заявка, да е вън.
Асен съм убедена още преди да ни пикажат как си пийва винце сутрин, че има проблеми с алкохола по вида му. За съжаление имам опит с алкохолици и знам точно как се отразява - подпухналост, 'стъклен' поглед и тн. Най-вероятно не само майка му е причината да си е сам на тия години.
Интересно ми е много предаването и се забавлявам на макс. Само тия 'звезди' ме дразнят, ама мога да ги преглътна някак си.

# 26
  • Мнения: 10 915
Благодаря за темата Simple Smile 

Гласувах за Виолета и Станислав. Гледам, че те водят класацията, не случайно..

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 724
Сега попрехвърлих мненията в нета, масово недоволство за отстраняването на Богомил.
При първа грешка и аут, а мама с постоянните си грешки, мърлявщината, печката не знаеше как да си включи....мама си е там. Венелин също, абсолютно неадекватен на моменти.
Дано Богомил наистина е поискал сам да си тръгне, иначе първа черна точка за сезона от мен.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 891
Благодаря за темата!
Аз следя и трите формата и едва вчера научих всички имена от Сървайвър.
Чета анкетата и нищо не ми говори.Научих основните дразнители,но от "добрите" Simple Smile запомних единствено Теодор и Богомил,той пък взе че отпадна.А,и снощи забелязах Виолета и си я набелязах за проучване.
От мен -глас за Теодор.

# 29
  • София
  • Мнения: 27 319
Благодаря за темата!

Голяма селяния в къщата, баси и биг брадъра, за малко да се сбият. Той пиянката май това искаше, но добре, че Теодор се спря. Яд ме е за Богомил, не заслужаваше толкова рано да си тръгне, а и досега не е имал сериозни издънки. Или е надушил, че участва в скалъпен сериал и не иска да продължава в този цирк или видяхме една несправедливост от страна на шеф Ангелов. Няма да е първата, но не знам, по-скоро е първото според мен. Разбира се, никога няма да се разбере...

Този път няма да хуля звездния отбор, защото благодарение на хумора с тях (визирам основно Къци, както и находчивия бобър) се посмях и разведрих в този тегав иначе епизод с много реване, заплахи и малко готвене.
Хаха, на Теодор трябва да му викат торнадото! Като истински ураган от 5-та степен връхлиташе брашното и топчетата. 😂

Зарадвах се, че видях някои любими лица от ИВ, но имаше и такива, които не исках да виждам...

А иначе звездния отбор не знаеше половината термини, кое какво е и как се пуска, обаче с поредна размазваща победа. А сините една поръчка не изкараха. Един бургер не могат да направят, една палачинка също. Доообрееее, повярвах ви...

Унион вика мама Клавдия, ахахахах. Унион Берлин ли? 😀

Наталия не мога да я понасям вече. Готвач, който се гнуси от месото?! Когато и да я изгонят все ще е късно. Станислав отново блесна.

Васил се поизложи с думите си за жените и с ехидните си изражения, докато шеф Ангелов хвалеше Виолета, но не мисля, че е лош човек и мисля, че нарочно ги говори тези неща, за да се задържи по-дълго време. Знае къде е попаднал и иска да се шуми около него... Има топки, не се скатава като останалите.

Венелин е завършена 'Драма куин' Неудобно ми е да го гледам. Не е Мишлен, а нещо друго сходно като звучене е...

В анкетата гласувах за Виолета, Станислав и Васил.

Общи условия

Активация на акаунт