Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 132 - март 2023)

  • 109 645
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 912
Да се похваля, със закъснение - от Орио съм с ваучер за Озон  (бележката я бях регистрирала преди 2-3 седмици и даже си забравих).
Участвам за почти всичко в Инстаграм, отдавна не ме бяха избирали ... сега беба ще се радва на кутия от Кауфланд.

# 1 486
  • до морето
  • Мнения: 2 347
И аз да се похваля, със суитшърт съм от Пиринско. За първи път печеля от тях, а всяка година участвам с поне 60 кода.

# 1 487
  • Мнения: 894
Амбицирате ме да се пробвам с Пиринско.
Младо пиво много тача, но не участва, нали?

# 1 488
  • Мнения: 1 051
Аз пък да се оплача. Момичето от ИГ, което ме изтегли каза, че ще изпрати в понеделник и снощи ми писа да се извини за забавянето и каза, че е изпратила и кутията трябва да е ору мен днес. Да ама от спиди току - що ми казаха, че нямат приета пратка за мен и ми казаха :Излъгали са ви.
Сега се чудя да и пиша ли🤔

# 1 489
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Не, не участва. Само стъкло и кенче

# 1 490
  • Мнения: 894
Аз пък да се оплача. Момичето от ИГ, което ме изтегли каза, че ще изпрати в понеделник и снощи ми писа да се извини за забавянето и каза, че е изпратила и кутията трябва да е ору мен днес. Да ама от спиди току - що ми казаха, че нямат приета пратка за мен и ми казаха :Излъгали са ви.
Сега се чудя да и пиша ли🤔
Пиши, разбира се.

# 1 491
  • Мнения: 887
Някой иска ли неогр. Мб на А1?

# 1 492
  • Мнения: 894
Някой, ако днес има излишни МБ на Йетел, моля да са за мен. Grinning
Миналата седмица си ги подарих и 2 часа по-късно свърши моя нет Grinning Не вярвах на очите си, не ми се беше случвало.
Паднаха ми се 5000мб за 7 дни, дайте номер, ако все още искате МБ.
Благодаряяя Simple Smile)

# 1 493
# 1 494
  • Мнения: 509
Момичета, при регистрация на бележка в Libresse, излиза ли  съобщение че е успешна ?

# 1 495
  • София
  • Мнения: 525
Да Simple Smile Току си купих пак, но е в оцветен банер горе Simple Smile

# 1 496
  • Мнения: 28
Аз пък да се оплача. Момичето от ИГ, което ме изтегли каза, че ще изпрати в понеделник и снощи ми писа да се извини за забавянето и каза, че е изпратила и кутията трябва да е ору мен днес. Да ама от спиди току - що ми казаха, че нямат приета пратка за мен и ми казаха :Излъгали са ви.
Сега се чудя да и пиша ли🤔

Поискайте номерът на товарителницата, така ще разберете истината  Wink

# 1 497
  • Сливен
  • Мнения: 4 250
От утре случайно да има игра,със закупуване на козметикa от Кауфланд/каквото и да е/?Видях ,че днес приключва играта на NIVEA.

# 1 498
  • Мнения: 1 075

Петъчните награди

# 1 499
  • Мнения: 2 978
Парична награда от Виза, къде точно трябва  да се впише в данъчната декларация?

Общи условия

Активация на акаунт