Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 132 - март 2023)

  • 109 644
  • 1 521
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 36 908
Договорите с Прууф ООД ли бяха?

# 1 471
  • Мнения: 1 075
Излезна ми една анкета във Фейсбук.И понеже аз не вярвам на всичко,което се пише се свързах с Уницеф и те казаха,че е реална.Не мога да ви дам линк,но ако ви излезе реклама всичко е точно 😎 Вече си похарчих 7те лв(4$) за шампоан в Емаг 🤣10 мин. макс е анкетата.

Последна редакция: чт, 30 мар 2023, 20:19 от Alize!

# 1 472
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Договорите с Прууф ООД ли бяха?
Не, но бяха със студиото, което правиха снимките.

# 1 473
  • Мнения: 708
На Лидл играта със шоколадите беше до 31 март
Скрит текст:
а сега като натиснеш излиза друга игра от 03 април
https://www.lidl.bg/lidl-plus/igra
да не се излъжете да купувате
мъжа ми сутринта купил шоколади и нямал билет за активиране
Днес аз също купих шоколади за играта, имах билет и го активирах.

# 1 474
  • Мнения: 2 583
На Лидл играта със шоколадите беше до 31 март
Скрит текст:
а сега като натиснеш излиза друга игра от 03 април
https://www.lidl.bg/lidl-plus/igra
да не се излъжете да купувате
мъжа ми сутринта купил шоколади и нямал билет за активиране
Аз бях купила шоколади миналата седмица и също нямах билет за активиране. Оказа се, че не са точно тези които трябва да бъдат, т.е. не всички шоколади от тази марка участват за билет.

# 1 475
  • Мнения: 3 987
Някой с излишен код за Емаг, поне 10 лева? Сега видях, че безплатната доставка е до полунощ днес Open Mouth, а не до утре  Връщам в скоро време!

# 1 476
  • Дупница
  • Мнения: 301
Либрес са качили за 2 седмици печеливши

# 1 477
  • Сф
  • Мнения: 10 779
На Лидл играта със шоколадите беше до 31 март
Скрит текст:
а сега като натиснеш излиза друга игра от 03 април
https://www.lidl.bg/lidl-plus/igra
да не се излъжете да купувате
мъжа ми сутринта купил шоколади и нямал билет за активиране
Аз бях купила шоколади миналата седмица и също нямах билет за активиране. Оказа се, че не са точно тези които трябва да бъдат, т.е. не всички шоколади от тази марка участват за билет.
и аз имах подобна греда. Явно два от шоколадите не бяха точния фин Кер или изобщо не бяха от марката. Едни вишна по - евтини. Така и не разбрах точно какъв е проблема, ама нямах участие. Може би днес ще взема за последно. Но от тези с пълнежа по 1,60, те си се отчитат. Въпреки,че им се ядосах де. Останах с впечатление,че уж е фин Кер , но не би.

# 1 478
  • Мнения: 36 908
В темата за Лидл някои хора пишат на съпорта, заради това. Ако ви се занимава. Отговарят, че щели да зачетат участията, но няма да се виждат в профила (в приложението) - въпрос на доверие Wink

# 1 479
  • Мнения: 2 877
Мрън мрън няма ме в либрес бях с 1 бележка чакам тегленето на сапуните и тегленето на киндер късметлиски месец април пожелавам на всички и повече хубави игри и награди бъдете живи и здрави и Весели великденски празници на всички.

# 1 480
  • Мнения: 85
Излезна ми една анкета във Фейсбук.И понеже аз не вярвам на всичко,което се пише се свързах с Уницеф и те казаха,че е реална.Не мога да ви дам линк,но ако ви излезе реклама всичко е точно 😎 Вече си похарчих 7те лв(4$) за шампоан в Емаг 🤣10 мин. макс е анкетата.
Изглежда ми измама

Искам да попитам като участвате в игри на Инстаграм влизате ли да видите в самите профили дали сте спечелили или ви пишат лично съобщение? Печелила съм само веднъж от там и ми бяха писали съобщение, но не знам в повечето игри как е

# 1 481
  • Там...
  • Мнения: 296
Alize! дори е написала, че вече е похарчила получените за анкетата пари, защо решихте, че е измама Rolling Eyes

# 1 482
  • Мнения: 894
Някой, ако днес има излишни МБ на Йетел, моля да са за мен. Grinning
Миналата седмица си ги подарих и 2 часа по-късно свърши моя нет Grinning Не вярвах на очите си, не ми се беше случвало.

# 1 483
  • Мнения: 1 055
Някой, ако днес има излишни МБ на Йетел, моля да са за мен. Grinning
Миналата седмица си ги подарих и 2 часа по-късно свърши моя нет Grinning Не вярвах на очите си, не ми се беше случвало.
Паднаха ми се 5000мб за 7 дни, дайте номер, ако все още искате МБ.

# 1 484
  • Мнения: 1 204
Аз имам 2000МБ за подаряване на Йетел. Кой ги иска?

Общи условия

Активация на акаунт