Парфюмни размисли и страсти - 282 март 2023 г.

  • 46 269
  • 543
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 963
Честита Баба Марта !
Благодаря за прекрасно оформената тема.Flowers Tulip
Вчера си взех Мон Интенз и тъна в блаженство.....бях се затъжила за него. От много време не бях носила чисто мадамски парфюм ..... Purple Heart
За осми март...ами за осми март бих се зарадвала на една Делина Ексклузив - липсва ми в наличните парфюми една точно толкова лепкава роза, а колко комплименти ми носи-като никой друг.

# 16
  • Мнения: 347
Благодаря за новата тема и Честита баба Марта на всички!
За празника на жената едва ли ще получа парфюм (подарък/самоподарък) освен ако не изпадне на оферта нещо силно желано. Още не ми е пролетно и си нося зимните аромати според настроението, така че мога да кажа конкретно кой нося най-често. Нямам търпение обаче да дойде истинската пролет понеже нямам търпение за wulong cha и No 5 Eau Premiere най-вече.

# 17
  • Мнения: 2 114
Благодаря за новата тема!
След като цели 7 дни подред бях с Wild Python на Мансера, днес съм заложила на Musky Garden.
Оглеждам се за още нещо на бранда и ще се радвам да ми препоръчате нещо подходящо за лятото.

# 18
  • Мнения: 761
Честита Баба Марта!
За празника си избрах Alien Flora Fotura, но за съжаление не ми допадна. Уж го тествах, но явно трябва по-дълго разносване. Връхните нотки ми харесаха, но избива една твърде силна амбра, която ми идва в повече. Веднага си намери нова собственичка да му се радва, а аз се чудя кой да си избера…
През пролетта обожавам Chloe Love story sensual, но сега му е още студено. Мисля да нося  и My way. Останалите, които имам са зимни, така, че съм в търсене на нов пролетен аромат.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Благодаря за темата!

То направо звучи като да е напълно нов и различен парфюм.


За мен си е различен парфюм. Пръснах паралелно на двете китки този и първообраза и се развиха абсолютно различно. А ириса го усещам в косата и на следващия ден. До кожа си е явно, трябва да се пробва Wink

# 20
  • Мнения: 105
Честита баба Марта и благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
За 8 март бих си пожелала Naxos, ама няма да го направя, защото прекалих напоследък. По-нататък ще е..
Последните дни, откакто се стопли, най-често нося Chanel Coco и Chance edt, VCA Bois Dore и Bois D'Amande. Днес сложих Mon edp, най-подходящ ми се стори за празника - женствен, цветен и искрящ.

# 21
  • Мнения: 1 159
О не, няма такова нещо.
Ирисът е много плътен, хубав и разпознаваем, но трае половин час. След това си идва Ла Ви е Бел и заедно с намаляващия постепенно и прибиращ се към кожата ирис, вървят по пътя си. Парфюмът е сладък след ирисовата част и безпогрешно носи гордо името и фамилията си.
Аз лично засега няма да го купувам, защото имам 7-8 варианта на Ла Ви.
Точно така го усетих и аз след солидно напръскване (първо в Сефора, после и в Дъглас едно върху друго, за да съм сигурна). В началото страхотен ирис, много близък до Диор Ом Интенс - за малко да се върна и да купя на място. След 30 мин обаче само класическия Ла ви. Intesenment версията ми допада много повече и се отказах. Ако някой го разнася по-дълго, ще ми е любопитно дали ирисът се задържа след като прекараш повече време с парфюма.
Иначе по въпроса в началото на темата тази пролет май ще съм на вълна рози. Още в студа ми бяха дотегнали ванилиите, амбрите и тн и от известно време редувам Love kills, Rose Magnetic, Saiga, A la rose, а когато ми стане студено и ми се прииска нещо по-сладко L'Extase Rose Absolue.
Благодаря за темата, Денси и частита Баба Марта на всички!

# 22
  • Мнения: 2 820
Благодаря за новата тема и честита ни Баба Марта на всички!
За 8 март още не знам какво очаква винаги може да изникне нещо в последния момент под формата на приятна изненада

# 23
  • Мнения: 203
Честита Баба Марта! С пожелание за здраве и удовлетвореност през най-дамския месец от годината! Днес започнах добре месеца с получаване на две поръчки и подаръци от мен за мен, моят мъж никога не би ми купил парфюм, според него отдавна съм прекрачила границите на разумните количества . Поднових една голяма и нестихваща 10-годишна любов - Tresor Midnight Rose. Другият подарък  е La nuit Tresor Fleur de Nuit , поръчан на сляпо и без особени очаквания, а всъщност доста ми хареса. За мен абсолютно си носи вайба на серията и е незаслужено подценен.  Други парфюми за пролетта, които вече съм приготвила- My way, So scandal, Valentino Donna Born in Romma.

# 24
  • София
  • Мнения: 859
В момента нося по плътни парфюми и не съм минала още към пролетните. Най-любими са ми Baccarat Rouge 540 Extrait de parfum, новия Tresor Fleur de Nuit и Nishane Tempfluo. Но пък нямам търпение да си извадя Delina Exclusif и Creed Aventus for her.  Пролетта много им отива.
За 8-ми март бих се зарадвала на Xerjoff Fatal Charme, Dior Bois D'Argent, YSL Tuxedo, Kajal Edp, Atelier des Ors Lune Feline, но уви парфюмите си ги купувам сама. Този месец имам и рожден ден. Вече си направих подаръците за двата празника.
Ето ги

# 25
  • София
  • Мнения: 5 719
Започнах месеца с CHLOE EAU DE PRAFUME NATURELLE. Вчера го получих ,много различен от всички парфюми които имам. Харесва ми много!

# 26
  • Мнения: 254
Честита Баба Марта!
За осмомартенски подарък си избрах и получих Scandal Le Parfum, който вече и разносих, но за съжаление, нотката на солен карамел, която изкуши желанието ми да го притежавам, не изпъква при мен.
Обмислям нов подарък.
Напоследък, в зависимост от температурите, редувах Goutal Etoile d'une nuit, Nuit et confidences, Shalimar Souffle Intense, L'instant edp, LPRN. От вчера, разнасям и орхидеената ванилия - обвита съм в облак от плътен, вкусен, тъмен шоколад.

# 27
  • Мнения: X
Честита Баба Марта!

Благодаря за новата тема!

Иска ми се да имам повече пролетни аромати, защото все имам зимни. Харесах си  Mugler - Goddess, ако изпадне на сносна цена ще го взема. Подаръци парфюми на мен никой не ми прави. Sad

# 28
  • Мнения: 1 129
Оо, мерси за новата свежа тема Heart Exl
За 8ми март май нямам парфюмни желания, но може и да се замисля по въпроса Laughing
А най-много  въртя ето тези два аромата


Честита Баба Марта на всички!

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 19:24 от Dewi D

# 29
  • Мнения: 471
Нося си Ла Бел-чето както си правя по принцип, предпочитам него за подарък основно GrinningHeart

Но и още едно Драко няма да върна, примерно.Laughing
Иначе ми се насъбраха парфюмни желания, за сега ще си поръчам един Pure Jasmine на Trussardi, отдавна му се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт