Парфюмни размисли и страсти - 282 март 2023 г.

  • 46 302
  • 543
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 31 196
Вчера носих Fig Extasy Mancera.
За любителите на смокини е задължителен за проби. Зелен, суров, с листата, дървото, сока на листата и зелените млечни смокини. Много хлад, сенчесто дърво и свежест от природата. Усеща се кожа и мека дървесина. Парфюмът е с отлично усилващо се излъчване и много сериозна трайност. Няма лекота и ефирност тук, нито представи за смокини. Всичко е буквално, ясно заявено и разбиращо се. Типичен унисекс, много леко към мъжката страна за мен. Разкошен е и нямаше човек около мен, на който да го показах и да не го хареса, което за мен е изненеда. Не знаех, че толкова много парфюмно незантригувани хора харесват смокинови и зелени хладни аромати. Явно вече писват тежките задушливи зимни аромати и хората търсят природа и свежест. Много е красива тази Мансера, а аз не се разбирам с парфюмите на марката и вече дори не проявявам голям и бърз интерес за проби. Бих го купила и ползвала с кеф.

Другата Mancera, която пробвах е Tonka Cola. Открива се точно с аромат на желирани бонбони кола на Харибо. Абсолютно еднакво миришат. После агресивно нахлуват череши и много канела с други подправки. Не мирише на кола за пиене. Химичен и супер натрапчив аромат. Никак не ми харесва. Обожавам да пия кола без захар, но не го правя въобще, защото се пристрастявам, а и е много вредно и се надявах да намеря аромата, който да ми задоволява желанията за този аромат. Не стана. Траен над 14 часа и с отлично метрово излъчване. Унисекс е. Няма абсолютно нищо общо с Enigma Roja.

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Тези дни съм на Mon Guerlain Bloom of Rose EDT. Абсолютно възхитена от аромата, идеален за пролетта и лятото. Но силно разочарована от трайността. Как да го разбера, дали е от новите парфюми, предназначени за по-обилно ползване и свършване или е фалшификат?


Един от най-най-най любимите ми аромати! Невероятна нежност е за мен, като в същото време има характер и се забелязва.
По-нетраен е от първообраза, но не мога да го нарека слаб. При мен се усеща в косата около 12-14 часа, на тялото около 7-8.
Съгласна съм, че става за къпане, няма как да се предозира. Купила съм си сега една 100-чка, да си се поливам наволя Simple Smile

# 422
  • Мнения: 7 418
cutesmallcat, и аз от първия опит стрелях в 100-ката, защото красотата е неописуема. Simple Smile
Интересно е, че при теб е по-траен. И чудесно, де. Simple Smile

# 423
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Вчера носих Fig Extasy Mancera.
За любителите на смокини е задължителен за проби.
densi, къде може да се пробва Fig Extasy Mancera?

# 424
  • Мнения: 31 196
В шоурума на Иван Вазов 22

# 425
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Мерси, Денси, в началото на месеца го нямаше, явно са го заредили.

# 426
  • Мнения: 31 196
Вчера отвориха пред мен тестера.

# 427
  • Мнения: 1 605
Днес ми излезе реклама че в Дъглас са заредили нови аромати на Ариана Гранде MOD


Розовия ми изглежда интересен, бих пробвала.

При мен се получава нещо много странно, времето се стопли, а на мен много ми се носят тежки парфюми и извадих Монталите😂 вчера се пръсках с мострата на Mancera Aoud line, пълно копие на Montale aoud night и тънах в разкош цял ден, много го харесвам въпреки че стана масов.

# 428
  • Мнения: 204
О, и аз днес съм с Fig Extasy - изключително добър за минаването от кучи студ към лека пролет. Наистина не е за всеки, трябва да харесваш зелени, студени и "пристъргващи" аромати. Нямам търпения да видя как ще се държи на жегите. Няма го химичното на Мансера, или поне аз не го усещам.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
От Ariana Grande имам Cloud .Тествала съм и другите й парфюми на блотер.Имам чувството, че всички имат една обща база и въпреки интересното начало след известно време си приличат.Само на мен ли ми се струва така ?

# 430
  • Мнения: 31 196
Белият подариха онзи ден на дъщеря ми за рождения и ден. Чиста, хубава, плътна ванилия със сладки нотки.

# 431
  • Мнения: 919
Имат сходно, но честно казано и повечето дизайнерски имат много сходни нотки. Даже съвсем честно щанда на Адриана Гранде най-дълго задържа любопитството ми в дъглас, нали си падам по сладки и инфантилни истории....

# 432
  • Мнения: 1 130
И аз днес заложих на ванилов аромат, но с twist. Има сладки цитруси, цветя и лек кожен уклон.

# 433
  • Мнения: 2 108
Fig extasy е толкова силно мъжки и зелено тревист аромат, че не мога да си го представя на жена.

# 434
  • Мнения: 31 196
Fig extasy е толкова силно мъжки и зелено тревист аромат, че не мога да си го представя на жена.
Идеален ми е. На колегите също. Една вече го купи.

Общи условия

Активация на акаунт