Пак неподходящия

  • 18 496
  • 902
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 977
Може би е за добро. Ами това е, нямам късмет за съжаление.
Факт е, че моето време изтича за семейство и деца, а той и на 50 може да има. Но пък и на сила хубост не става.
Пролетно цвете, ако не ме беше търсил и след уикенда и аз щях да помисля, че му е било цел секса и край. Но той след това продължи…

# 16
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 855
Ами омръзнало му е за 4-те месеца, наприказвал се е и си е намерил друго хоби. Може дори да си е писал с повече жени докато си е чатил с теб и сега просто да е избрал някоя по-близо, по-пищна, по-богата или въобще там каквото му е харесало на момента.

# 17
  • Мнения: 21 740
История с доста предизвестен край не мислиш ли? Виждали сте се само три пъти и вече ремонти, семейство, деца... Пък все не става да се видите.  Не бива да бъдеш толкова доверчива.

# 18
  • Мнения: 977
Съгласна съм с всички, за три срещи не трябваше да се вкарвам във филма.

# 19
  • Мнения: 1 008
Подкрепям мненията на останалите.
Знай, че просто това не е бил човека! В никакъв случай не се отчайвай, живота е пред теб и вярвам, че правилният мъж ще се появи когато му е времето! 🤍

# 20
  • Мнения: 2 968
Взел е това,което е искал!

# 21
  • Мнения: 977
Мечтата му беше да има семейство и деца, но явно е осъзнал, че не с мен.

# 22
  • Мнения: 2 319
Мечтата му беше да има семейство и деца, но явно е осъзнал, че не с мен.
И вероятно не непременно още утре. Ако си настъпила малко повече там, може да си го стреснала.
А може би си била просто поредната бройка.

# 23
  • Мнения: 977
Абуто, изобщо не съм го натискала, даже той повече говореше за това. Дори ме пита дали искам да ми направи дете, когато бяхме уикенда заедно, по време на секса. Аз отказах, все пак не е нормално на третата среща и първия секс директно дете.

# 24
  • Мнения: 11 551
Мечтата му беше да има семейство и деца, но явно е осъзнал, че не с мен.

Е, защо виниш себе си и смяташ, че нещо в теб не е наред? Ами че той е близо на 40 и е сам. Не се ли замисляш, че може да е тип дето не знае какво иска, че бързо сменя мнения, емоции, че бързо губи интерес, че не го бива да създава сериозни отношения, защото залита все по по-лъскавкото.
Оттървала си се лесно и с малко. Хайде мятай се на баламатума да се оглеждаш за своето си момче. Така де, не може един сульо да те отказва.
И да не те е харесал. Голям праз! Ти пък щото много си го харесала, звучиш като да си се понасилила да го приемеш

# 25
  • Мнения: 2 319
Тогава приеми просто, че си била поредната "точка".
И между другото, това е по-доброто за теб като обяснение, и като вероятност. В протовен случай ще се питаш с какво следващата е била по-добра, къде сбърках, какво го отблъсна. А така си приемаш, че те пернал един два пъти, голяма работа. Загубила си два месеца, не години. Търси следващия да е на една ръка разстояние.

# 26
  • Мнения: 7 552
Мъж на първият секс да ти подхвърли,( дори на шега), дали дете не искаш да ти направи е ненормален. Моля те, верно си се отървала леко. Изглежда, като играч  на който не си единствената жена. И въздух под налягане.

# 27
  • Мнения: X
Кажете ми как мъж на 37 години намира време да чати нон стоп и да говори по телефона 10 пъти? Не ходите ли на работа? 😂

Виждала съм мъж как пътува 70 км в посока, за да отиде до работата на една жена и да й подари роза без повод. Авторке, с това искам да ти кажа “ако е искал, е щял…”.

Срещнал е друга, която го е накарала да спре да мисли за теб. Това е. Продължавай напред.

# 28
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 234
Е как изведнъж?! От това което четох, не се е отказал от днес за утре. Има друга и се е отдръпнал. Поне не те лъже. Не те иска. Всеки по пътя си и това е.

# 29
  • Мнения: 977
Прави сте момичета, явно наистина е въздух под налягане.

Общи условия

Активация на акаунт