Пак неподходящия

  • 18 512
  • 902
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 405
"Лесна", понеже на 35 години излиза с мъж и правят секс. Наистина? Simple Smile))))
Аз останах с впечатление, че има излъгани очаквания, защото той е дрънкал глупости, а тя се е старала да го взема насериозно. И без секс щеше да е същото.
Ами аз не бих правила секс с непознат след 3 срещи. И сега не бих правила, и като бях 20-тина годишна също не съм правила на трета. Не знам за Вас колко е нормално това, но за мен лично не е. Не налагам мнение, просто казвам, че секс на трета среща ми се вижда също толкова ненормално като секс на първа, при положение, че авторката търси сериозна и дългосрочна връзка, от която да произлязат семейство, деца, къща и т.н.

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 10:28 от Erebus

# 46
  • Мнения: 15 306
Човекът те е лъгал, за да получи секс. Жена на 35 в общия случай не се пука с когото ù падне и няма да чака някой мъж да осъзнае колко я обича - затова той е действал по-припряно с 'общите планове'. Такива мъже всъщност не искат семейство и обвързване. Мъж над 30, който много иска деца, но няма дори връзка - избягвай ги. При жените е друго, както сама виждаш.

# 47
  • Мнения: 6 310
Не задълбавай в тия онлайн запознанства. Често се случва така, признавам и на мен също. При дълго общуване онлайн повече работи фантазията и реалността често се оказва различна, от там нещата се разсъхват. Ползвай възможностите за запознанства но прехвърляй общуването на живо максимално бързо. Случват се такива неща, дори не е нужно да има друга, просто нещо не му пасва или не му се получава. Така или иначе не става на сила, продължавай напред.

# 48
  • Мнения: 5 344
Само нещо да вметна. За тоя ясно де...
Ама да знаеш, че умните момичета не чакат мъжа да ги пази от забременяване особено в твоята ситуация, когато не си сигурна в човека отсреща и кой какво търси. Та, умната следващия път. Леко си се оттървала от тоз екземпляр, сеещ щедро, ама не се знае къде ще се окаже по жътва.

# 49
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз от години разправям, че повечето мъже по тия онлайн запознанства са там за чук и бег, а повечето жени за внимание/валидация и съветвам мъжете, които търсят сериозни отношения там, да си изтрият приложенията и да пробват в реала...

Като чета някои коментари обаче, излиза, че не е твърде ок когато мъж си пише/излиза с няколко жени едновременно. Странно е как това не е проблем или поне не чак такъв, когато този, който критикува, го практикува.

# 50
  • Мнения: 12 950
Не задълбавай в тия онлайн запознанства. Често се случва така, признавам и на мен също. При дълго общуване онлайн повече работи фантазията и реалността често се оказва различна, от там нещата се разсъхват. Ползвай възможностите за запознанства но прехвърляй общуването на живо максимално бързо. Случват се такива неща, дори не е нужно да има друга, просто нещо не му пасва или не му се получава. Така или иначе не става на сила, продължавай напред.
Абсолютно е така.
Не е станало кой знае какво всъщност. Нищо странно няма в това, необвързана жена да прави секс, но да е безопасен все пак. Хайде сега, като е необвързана, вече да си сложи девствен пояс ли? Проблемът е в това, че за толкова месеца от чатовете се създават едни нереални представи и се гради изцяло измислен образ на другия човек, не защото той е манипулатор, а защото неволно си представяш нещо, което се базира на откъслеччни фрази.

Какъв точно е случаят с този мъж и защо се е отдръпнал, няма как да се каже със сигурност.  На мен ми изглежда, че от толкова рядко виждане е изгубил интереса. Факт, че фразата за бебе по време на необвързващ секс е стряскаща... Чест му прави, че не те е мотал, а ти е казал, когато е загубил интерес.
Срещай се повече с живи хора, общувай, опознавай.

# 51
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 267
35-годишна жена прави секс на трета среща! О боже какъв срам...!!!
Някои хора тук не престават да ме изумяват...

# 52
  • Мнения: 18 891
Пробвали сте, не сте си паснали, продължавай напред.
Ако успееш да извадиш някакава поука от случая относно твърде бързите и несъразмерни очаквания - ок. Ако не - все тая.

# 53
  • Мнения: 405
35-годишна жена прави секс на трета среща! О боже какъв срам...!!!
Някои хора тук не престават да ме изумяват...
Запазете сарказма за себе си, след като не можете да вникнете в темата... Да чук@ тогава още на първа среща, те така се намират свестни мъже за семейство и деца!

# 54
  • Мнения: 19 027
Не слушай какво ти говори, а гледай какво прави. Не този мъж, а следващия. Няма как да се виждате 1-2 пъти месечно и да е нещо кой знае колко сериозно. Или срещите ще зачестят, или ще спрат, това е нормалното развитие не нещата. Нямаш вина за нищо.

Аз също преди 10 години случайно срещнах мъж. Не ми е говорил за семейство и деца, ремонти и други такива. Обаче звънеше всеки ден и постоянно мислеше как да се видим. В края на всяка среща вече имахме уговорена следваща, по негова инициатива. След една година се оженихме.

Дай си време и спокойствие и не гледай повече назад! Успех от мен.

# 55
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 267
35-годишна жена прави секс на трета среща! О боже какъв срам...!!!
Някои хора тук не престават да ме изумяват...
Запазете сарказма за себе си, след като не можете да вникнете в темата... Да чук@ тогава още на първа среща, те така се намират свестни мъже за семейство и деца!
И като не се изчук@ха на първа среща, а на трета, какво? И на пета да се изчук@т нито той ще е с нещо по-различен, нито тя.
О, разбирам идеята ти. Секс се прави само за размножаване.... Мда.

# 56
  • София
  • Мнения: 39 145
Със секс или без, все тая, три срещи за 4 месеца не са връзка въобще. Независимо колко си пишете, не се ли виждате на живо поне веднъж седмично, не го брой за връзка. Просто правило.

# 57
  • Мнения: 12 950
35-годишна жена прави секс на трета среща! О боже какъв срам...!!!
Някои хора тук не престават да ме изумяват...
Запазете сарказма за себе си, след като не можете да вникнете в темата... Да чук@ тогава още на първа среща, те така се намират свестни мъже за семейство и деца!
Моля за упътване: как се намират свестните мъже за семейство и деца?
Сподели своя опит и житейска рецепта, ще е полезно за всички във форума.
Разбрахме какво да НЕ правим, и то е секс на трета среща. А какво да правим?

# 58
  • София
  • Мнения: 39 145
Поне година без секс и срещи веднъж в месеца. Така ще разберем, че той е стабилен...гей, мунчо, приятелче, уотевър нещо, което не става за нищо.

# 59
  • Мнения: 405
Абе вие наред ли сте? Излизаш с тотално непознат, преспиваш с него на 3-та среща, тоест той не полага грам усилие, и очакваш да намериш в негово лице мъжа на мечтите си? Или вие сте много наивни, или аз нещо не мога да схвана логиката... Лесните жени на мъжете са им за забавление, а не за създаване на семейство. Поне за масата мъже. Няма нищо лошо авторката да спи с когото си иска. Порастнала е, то си е найна работа дали с един или с 1000, не е моя. Ама да чака на късмета да попадне на господин, който ще иска да създава семейство с нея при такива обстоятелства... Ами честно казано, звучи крайно несериозно. Да се забавлява - да. Но е поне 90% по-вероятно да попадне на такъв като въпросния герой от темата, отколкото да намери стабилна половинка.

Аз ли не мога да обясня, вие ли не може да ме раберете, като ме четете... Жената писала, че иска мъж за семейство и деца. Излиза с непознат, вярва му на приказките, спи с него веднага, и после се чуди защо той избягал... А вие ми разправяте, че аз не съм наред. Ми той ловец в нета, то се вижда. След като не търси забежки жената, не схващам защо трябва да преспива с мъжете веднага. Аз съм на мнение, че това я прави да изглежда несериозна в мъжките очи. Тя така може да мине и през още 20 подобни оттук нататък, без да постигне целта си, която е да създаде семейство...

О, разбирам идеята ти. Секс се прави само за размножаване.... Мда.
Щом така сте я разбрали идеята, няма какво да направя. Въпрос на тълкуване. Аз отдавна спрях да се размножавам, но още не съм спряла да правя секс за кеф, не смятам и да спирам. Вашето си е Ваша работа...

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 09:55 от Erebus

Общи условия

Активация на акаунт