Пак неподходящия

  • 18 515
  • 902
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 958
Мечтата му беше да има семейство и деца, но явно е осъзнал, че не с мен.
Жена му явно му е дръпнала юздите.
За добро е! Горе главата, ще намериш подходящия.

# 31
  • Мнения: 3 591
Да, ясно е, че няма да го търся повече, но просто не го разбирам как изведнъж се оказа, че няма тръпка и изобщо не е имал. За какво си губиш времето като нямаш…

Бившия ми тъпанар и той излезе с подобно извинение. После се оказа, че някаква "нова тръпка" го е държала на къс пас и човека е търсил начин начин да ме разкара, за да може разпоретината да спи сега в моето легло.
Та така с тия "тръпки". И аз съм на мнение, че става дума за нова жена, но все пак има ли за какво да му се сърдиш?
Виждали сте се всичко на всичко три пъти. Представи си да ти го беше сервирал същото това след няколко годишна връзка?
Радвай се, че си се отървала. Потърси друг мъж.

# 32
  • София
  • Мнения: 13 142
Намерил си е друга.

Ти по-добре се замисли как все "попадаш" на неподходящи. Какъв общ знаменател имат, освен теб?

# 33
  • Мнения: 978
Ами, с предния бях 9 години заедно и накрая ми изневери и приключиха нещата. Минаха три години от тогава и не съм попадала на някой, който да ми пасне, докато не се появи този, но и тук ударих на камък.

# 34
  • Мнения: 837
Не го премисляй толкова. Тези неща се случват постоянно. Излизай по-често по срещи и няма да се вглъбяваш толкова. Този ми звучи като сваляч. Нищо не си направила грешно, не се обвинявай. Не обвинявай и него… В днешно време повечето хора са така. Срещнал е нова и сега тръпката е там. Като срещнеш истинския, ще знае, че иска само теб.

# 35
  • Мнения: 11 561
Малко кофти и самотен период ти се е заформил, но ти май не си ходила много, много по срещи. Пробвай да промениш това. Да създадеш повече познансва с мъже, да поизлизаш, да знаеш какво търсиш и малко опит да натрупаш.

# 36
  • Мнения: 6 396
Дори ме пита дали искам да ми направи дете, когато бяхме уикенда заедно, по време на секса.
Олеле, ужас! Този или е шантав, или е безумно посредствен.
И от мен честито за късмета да приключите след само 3 срещи. Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 13 142
Да, в пиковия момент, мисълта да свърши вътре в теб и да те забремени, му звучи много вълнуващо. Недей да бъркаш, че това значи, че се вълнува от теб или има желание да отглежда потомство.

# 38
  • Мнения: 3 899
Поредният неориентиран тъпанар… Добре, че не те е размотавал дълго

# 39
  • Мнения: 405
Аз не схванах защо изобщо сте стигнали до секс, след като сте се виждали 3 пъти реално... Търсел си е лесна и, след като е получил каквото е искал, просто е продължил нататък към следващата лесна наивница. Късметът в случая няма нищо общо, просто липса на преценка и тотална грешка в последователността, в която трябва да протича развитието на една истинска връзка. Наясно съм, че има хора, за които не е проблем американския модел - срещаме се в ден едно, преспиваме заедно в ден две, но при него е доста по-голям рискът някой от двамата да осъмне след бурната секс нощ сам и с излъгани очаквания, ако те са свързани с дългосрочни ангажименти с въпросния човек. То няма какво да се направи вече в случая, но съветът ми към авторката е следващия път да не си ляга набърже с мъж, когото реално НЕ познава. Фейса и чатовете не могат да заместят реалния контакт и опознаването на другия. Дори месеци след виртуалното запознанство и общуване чрез електронни устройства, няма как да знаеш какъв е човека отсреща в реалния живот.

# 40
  • Мнения: 6 396
"Лесна", понеже на 35 години излиза с мъж и правят секс. Наистина? Simple Smile))))
Аз останах с впечатление, че има излъгани очаквания, защото той е дрънкал глупости, а тя се е старала да го взема насериозно. И без секс щеше да е същото.

# 41
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 967
Следващия път си вземи някой по-наблизо, да го държиш под око и опа с такива дето предлагат да правят деца без да предлагат пръстен, апартамент и застраховка Живот.

# 42
  • Мнения: 25 913
Следващия път си вземи някой по-наблизо, да го държиш под око и опа с такива дето предлагат да правят деца без да предлагат пръстен, апартамент и застраховка Живот.
Това ми хареса. Застраховка Живот е хубава идея.

По темата. Скапана ситуация за авторката, понеже се е надявала че скоро ще се устрои с този, а той е прекратил нещата в зародиш. Сега не осъзнаваш, че всъщност е станало добре. По добре отколкото да ти загуби 2-3 години докато намери друга в чатовете. На 35 не си извън играта, бъди себеуверена и се уважавай.

# 43
  • Мнения: 267
Повече ми звучиш, като да си 15годишна... 4м, а то деца, то чудо. "Алфамъжкаря", може и да е женен. Не се знае, знае ли се.

# 44
  • Мнения: 21 771
Може би да е женен, да чати с няколко едновременно,  да е всякакъв.  Авторката на тази възраст не би трябвало така да  вярва на всичко, което и се казва и пише, след като поведението говори друго. А предложението да и направи дете  не знам как да го разбирам. Това значи ли, че са правили необезопасен секс?

Общи условия

Активация на акаунт