Попадам на неподходящи

  • 7 098
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте, чудя се, има ли хора като мен, които постоянно попадат на неподходящи мъже? Казусът при мен е следният: Мъжете, които харесвам, не ме харесват, това е някаква зловеща закономерност, която ме преследва в живота постоянно. Забравих да спомена, че съм на 28 години. Постоянно ме харесват някакви мъже тип аутсайдери- или на по 40 и кусур години или не добре изглеждащи и антипатични. Просто не знам какво да направя вече.

# 1
  • Мнения: 4 868
Наборка сте ми, мен също не ме харесват мъже, но вече спрях да се замислям защо и какво не им харесва в мен, не може човек постоянно да си губи времето в мисли за нещо, което не става. Просто използвайте времето за себе си, пикажете вие самата , че се приемате такава, ако нещо не ви харесва, говкря за стил, дрехи, прическа, променяте и вървите уверена. Някой младеж ще ви забележи някой ден, може и повече от един да са, но ще се случат нещата. Повтарям си го и на себе си, дори когато и аз бях в състояние, подобно на това с мъжете. А ако я търсите любовта на всяка цена, излизайте повече сред приятели, познати, където има мъже

# 2
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 338
А на мен ми стана интересно как точно аутсайдерът те е доближил, че дори си е признал, че те харесва. Вкарваш се в някакви филми и слагаш етикети на хората. Това обременява най-вече теб. Забавлявай се, обгради се с мъже и тогава ще избираш ти.

# 3
  • Мнения: X
Аз не съм свободен електрон, но преди да попадна на правилния за мен попадах доста често на неподходящи. Не съм имала досега ситуацията да харесам някой и той да не ми обърне внимание (късмет, защото и аз рядко си харесвам, не е като да ме преследват много мъже). Неподходящи бяха, защото аз заслужавах нещо по-добро.

Държаха се грубо с мен, рязко, особено като малка (първи връзки като тийнейджърка) брутални лъжи и изневери и да ти кажа съвсем честно - донякъде и аз си бях виновна. Те че са се държали зле, вярно е. Но нали знаеш приказката за баницата.

Между другото чак около 27-8 и особено около и след 30 имах страшно много кандидати. Не съм изглеждала по-различно, мисля. Но бях по-уверена и някак грам не ми пукаше! Работя предимно с мъже и винаги е било така и може би оттам и засиления интерес, просто и те малко жени срещат в ежедневието си, а млади пък съвсем 😂

# 4
  • София
  • Мнения: 35 163
Не попадате на такива, привличате такива.

Значи, не, да нямам опит, но неподходящ никога не съм привлякла. Сензитивна съм, пряма, изобщо не си правя труда за забелязвам някого, когото не искам.
Малко повече подбор, носи повече лекота.

# 5
  • Мнения: X
Това е вярно, но в много случаи човек за тоя подбор трябва да се преодолее.

Аз не е да не съм виждала червените светофари по пътя, но ги оправдавах. Мисля, че със събрания житейски опит и по-високо самочувствие с годините ми стана доста по-лесно да подбирам по-качествени мъже около мен. Имала съм само многогодишни връзки и дори “аферите ми” не са били под 6 месеца, та на моята възраст всеки може да си представи, че не е особено голяма бройката. Иначе на колко срещи съм излизала, там вече наистина не знам. Но пак казвам, с житейски опит и прилично високо самочувствие, също за някои хора осъзнати травми от миналото, човек може доста да вдигне качеството на подбора.

# 6
  • Мнения: 5 298
Охххх, и аз тъй страдам, че Брат Пит, Джони Деп и Том Круз не ме харесват. И не само тримата, ам ни един от тях дори! Ама как страдам само (изброяването на мъжките имена е примерно).

# 7
  • Мнения: 6 602
Аре бе, неква епидемия май тука. Че направо пандемия.
Или както си е редно - пландемия?

# 8
  • София
  • Мнения: 35 163
Тук може, синтезирано е все пак.

# 9
  • Мнения: 6 602
Напълни се със синтезаторки, чудя се откъде изскачат?

# 10
  • Мнения: 1 522
Подобри си външността и ако имаш някви много дразнещи черти в характера. Но външността е от най-важно значение.

# 11
  • София
  • Мнения: 35 163
Напълни се със синтезаторки, чудя се откъде изскачат?
Дарлинг, не, като да нямаш достъп…

Подобри си външността и ако имаш някви много дразнещи черти в характера. Но външността е от най-важно значение.
С твоята какво правим?

# 12
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 968
Има ли му нещо?! Любопитство просто...

# 13
  • София
  • Мнения: 12 785
А твоята категория коя е?

# 14
  • Мнения: 1 522
Аз съм доволен от жена ми...така че явно е ок. Авторката се оплаква, не аз. Има и друго решение. Да си промени критериите. Значи тя казва, че я харесват не добре изглеждащи и аутсайдери. А тя защо си мисли, че не е и тя такава. Щом няма други обожатели, значи...

Общи условия

Активация на акаунт