Попадам на неподходящи

  • 7 130
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 367
Постоянно ме харесват някакви мъже тип аутсайдери- или на по 40 и кусур години или не добре изглеждащи и антипатични. Просто не знам какво да направя вече.
Ами тези антипатичните обикновено си знаят, че са такива и търсят лесен улов. Така че застани пред огледало и тренирай недостъпност, това ще ги отблъсне.

# 31
  • Мнения: 1 522
Ще се включи. Готините и качествени мъже също са привлечени от визията. Тези дето казват, че не им пука или нямат избор или лъжат.

Ефибуш, нейният основен проблем не е как да отблъсне нежеланите. А как да привлече желаните, които обаче не я искат.

# 32
  • Мнения: 265
Ама това си ти. А трябва да разбереш, че мъжете на първо място гледат визията.

Кои мъже? Напомпаните със стероиди плиткоумници? Разни хора, разни идеали ..
Ама да обобщавате така...си е чиста обида на стойностните мъже!

# 33
  • Мнения: 4 868
Добре, да приемем, че на една красива жена пишат много мъже, търсят я, а колко от тях може да се сметнат като читави, че май може и един да не изпъкне. И какво значи жената трябва да е много красива? Първо няма грозни жени, а има не добре поддържани, не може един мъж или една жена да тръгне от самото начало със слагане на етикет ти си грозен/грозна и да очаква нещо неземно. Нечия жена/мъж бил/а мн красив/а и айде от там да определяме за другите. Ако мъжа и женага си стояха до така обичащите красиви половинки и не търсеха и дори само за чат други, нямаше да има ти си грозна/грозен, моята жена/мъж е красив/а и повърхностно комплексарски изказвания. Да, човек винаги може да подобри визията си, но да получава веднага изказване от типа грозен/грозна си, така със сигурност няма да си помогне, по скоро ще продължи да търси идеалния/ата, която/който не съществува и в повечето случаи такива хора откриват лицемерно и поведенческо временно увлечение. Когато човек няма очаквания, излиза, среща се с хора , общува, може нещо хоби, което съчетава с други хора, ще намери стабилен партньор. Много е важно какво съдържа извън облицовката, вътре. Дали е бездушен, с липса на емоции и как преживява разочарованията. Ако се затваря в клетка и недопуска съвсем никой, няма как да има очаквания, че ще срещне човека, или другата крайност, да търсиш постоянно , а всъщност насила не става нищо.

# 34
  • Мнения: 3 451
Seranapotta, ако авторката си търси анаболни мачовци трябва да прилича на фолк певица иначе няма шанс.
Да инвестира в силикон и екстеншъни.

# 35
  • Мнения: 7 952
Има един роман в две части "Път към висшето общество " и "Живот във висшето общество". Там главният герой се сблъсква със същото, но в социален план - той не харесва хората, които искат да общуват с него, а онези, към които той се домогва, го гледат с презрение. Логично е, всеки се опитва да се качи едно стъпало по-нагоре. В романа беднякът се жени за щерката на богаташа и получава всичко, което е искал.
С малката уговорка "внимавай какво си пожелаваш..."

# 36
  • Мнения: 41 404
Дами, отричането на визията иде някак отвътре, но е контрапродуктивно, защото кой каквото ще да казва, атрактивната външност помага много. Тя съвсем не е НДУ (много ми е удобно с математическия термин) за задържане на качествен мъж, но си е баш НУ за първоначалното привличане и първичния подбор от мъжка страна. То е малко като ресторант - търсиш къде да хапнеш и оглеждаш този, онзи, търсиш нещо да ти хване окото и влизаш там. Пък после преценяваш вече дали и кухнята е добра и ако е, може да повториш, ако не е, повече не влизаш. Но едва ли ще влезеш в някой неатрактивен на вид ресторант, освен ако не умираш от глад. И на който ще купон да отидете, мъжете ще се усукват около атрактивните мадами, а не около грозничките с богата душевност. На тях просто няма да им се даде шанс да я проявят, докато кухите красавици ще получат  много шансове да се издънят, а може и да си намерят лесно някой, за когото кухата хубост е достатъчна.

И към авторката - схващам, че искаш алфа мъжкар - успял, заможен, привлекателен, интересен, възпитан... Да де, ама тези ги обират подобни жени и то много често на ранен етап, преди още да са толкова успели и заможни.

# 37
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Здравейте, чудя се, има ли хора като мен, които постоянно попадат на неподходящи мъже? Казусът при мен е следният: Мъжете, които харесвам, не ме харесват, това е някаква зловеща закономерност, която ме преследва в живота постоянно. Забравих да спомена, че съм на 28 години. Постоянно ме харесват някакви мъже тип аутсайдери- или на по 40 и кусур години или не добре изглеждащи и антипатични. Просто не знам какво да направя вече.
Ще те успокоя: това НЕ е закономерност, която е специфична само за теб. Случва се на  всички, които гонят грешните хора поради грешните причини, така че не се притеснявай, не е лично. Grinning

# 38
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 049
Е хайде сега, така излиза, че само красивите имат връзки и семейства, а "грозничките" нямат. Ами не е така. Грозничка за теб може да е хубава за някой друг. Ако човек се определяше само по външен вид... Аз не мога да нарека някого грозен... Е, освен ако не се заяждам с Танграта, но за мен евентуално някой може да е грозен само ако е показал някакви отвратителни качества и ме е засегнал, но това няма общо с външния вид.

# 39
  • Мнения: 41 404
Е хайде сега, така излиза, че само красивите имат връзки и семейства, а "грозничките" нямат. Ами не е така. Грозничка за теб може да е хубава за някой друг. Ако човек се определяше само по външен вид... Аз не мога да нарека някого грозен... Е, освен ако не се заяждам с Танграта, но за мен евентуално някой може да е грозен само ако е показал някакви отвратителни качества и ме е засегнал, но това няма общо с външния вид.

Това червеното е много важно.
Освен това, както писа един мъж, за мъжете външният вид на жената е много по-важен, отколкото за жените външният вид на мъжете. Някаква биологична особеност явно.

# 40
  • Мнения: 6 598
Много съгласна с Черна станция. Баш така си е.
И според мен визията е доста важна. Но не е задължително жената да е красавица, а по-скоро да е чаровна, обаятелна, симпатична. Ако жената не допада на външен вид на мъжа, той най-вероятно няма да се опита да я опознае що за човек е.
И за да привлече правилните мъже, жената трябва да се харесва, да има самочувствие и увереност. Никой няма да търчи след сърдита и комплексирана мома.

# 41
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Здравейте, чудя се, има ли хора като мен, които постоянно попадат на неподходящи мъже? Казусът при мен е следният: Мъжете, които харесвам, не ме харесват, това е някаква зловеща закономерност, която ме преследва в живота постоянно. Забравих да спомена, че съм на 28 години. Постоянно ме харесват някакви мъже тип аутсайдери- или на по 40 и кусур години или не добре изглеждащи и антипатични. Просто не знам какво да направя вече.
Можеш да започнеш оттам като си направиш трезва самооценка.  Simple Smile
Удебеленото изречение всъщност говори достатъчно много, няма как "не аутсайдер или добре изглеждащ и симпатичен" да обърне внимание на жена с такова отношение и мислене за мъжете. Мен па всички жени, които са ме харесвали са били хубави. Sunglasses
И все пак айде да продължим в тая плоскост след като ти искаш "не аутсайдер добре изглеждащ и симпатичен", ти самата "не аутсайдер, добре изглеждаща и симпатична ли си"? Thinking

Последна редакция: пт, 03 мар 2023, 09:43 от jerami

# 42
  • Мнения: 3 841
Значи ти привличаш “ неправилните” и харесваш  “правилните”…. Ама според кого?
Да те питам: какъв тип мъже харесваш? Такива дето са харесвани и желани от всички, тип плейър”  или по-скромни, внимателни?

# 43
  • Мнения: 3 235
Авторката да наблегне на външността. Това е моят опит. До 20-годишна възраст бях същата работа, даже по-зле, и крийпъри не ми обръщаха внимание, макар че имах приятели мъже, защото бях забавна. Непривлекателна съм. Изпаднах в някаква нервна криза по друг повод, отслабнах 20 кила, нещата се промениха. Има тотална разлика в това как се отнасят хората към теб в зависимост от външността ти. Ако си непривлекателна или пълна жена, или както съм аз - и двете, си невидима. За всички, навсякъде. Иска се много харизма и приятен весел характер, за да се пребори тази първична невидимост, и не всеки го има в себе си. Не те виждат, няма как да те опознаят. Нямам желание никого да засягам с това мнение.

# 44
  • Мнения: X
Не съм съгласна, че закръглени жени не получават никакво или минимално мъжко внимание. Зависи! Най-добрата ми приятелка си е позакръглена и си е била винаги такава, а без кандидати не е оставала. Друга моя добра приятелка, също доста закръглена, макар да е била дълго без сериозна връзка не е оставала без мъже да я задяват, а сега си има сериозен приятел, много хубав, спортен, интелигентен, внимателен мъж, който я обожава.

Общи условия

Активация на акаунт