Конфликт с ясла

  • 4 800
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 35 200
Футболеро не го бива в комуникация под стрес, всички знаем.
Ако е задълбал в обяснения като тук - ясна е фрустрацията.
Обаче, толкоз бистрене и такова чудо!
До директор няма да стигна, ще коментирам темата локално с желание изясняване постъпката на лелята или мед. сестра. Никоя от която апропо, няма педагогическо образование, еле да го играе медиатор.

# 91
  • Мнения: 10 906
Нашата група има ФБ Група и там се пуска информация за карантини, родителски и т.н. Полезно е. Правят се анкети за разни подаръци, какво да бъде, как да бъде. Но като се замозабравят някои родители и настава касапници в коментарите

# 92
  • София
  • Мнения: 30 199
Скрит текст:
Футболеро не го бива в комуникация под стрес, всички знаем.
Ако е задълбал в обяснения като тук - ясна е фрустрацията.
Обаче, толкоз бистрене и такова чудо!
До директор няма да стигна, ще коментирам темата
Скрит текст:
локално с желание изясняване постъпката на лелята или мед. сестра. Никоя от която апропо, няма педагогическо образование, еле да го играе медиатор.
Изобщо даже няма да коментирам. Аз обяснение на никои родители не дължа. Спазила съм си процедурата, казала съм, занесла съм, когато съм могла, документа и толкова. Изобщо няма да се обяснявам с лелки, стринки, майки и учинайки.

Нашата група има ФБ Група и там се пуска информация за карантини, родителски и т.н. Полезно е. Правят се анкети за разни подаръци, какво да бъде, как да бъде. Но като се замозабравят някои родители и настава касапници в коментарите
Аууу, темите за подаръците са направо бомба. Добре, че при нас всеки се спасява поединично, ако реши и когато реши.

# 93
  • София
  • Мнения: 35 200
Имам предвид да потърся сметка от лелки и сестри, що правят интриги.
На родителите изначало нямам потребност да се обяснявам, още повече, че тенденциозно ги избягвам.

# 94
  • София
  • Мнения: 30 199
Имам предвид да потърся сметка от лелки и сестри, що правят интриги.
На родителите изначало нямам потребност да се обяснявам, още повече, че тенденциозно ги избягвам.
Е. що, що? Щото те в такава среда живеят откакто се помнят. Как да ти обяснят, че за тях това е ежедневие. Satisfied Като знам учители, лелки, директори из ДГ и някои училища, особено, ако са от старата генерация, що чинят, изобщо не бих си губила времето да ги заговоря дори.

# 95
  • София
  • Мнения: 35 200
Вярно си е, че това си е махленски маниер и си живее на свобода и сега, но такава грозна постъпка няма да подмина.
Не знам дали обаче госпожата не трябва да разговаря, че потребителя е оле мале!

# 96
  • София
  • Мнения: 30 199
Вярно си е, че това си е махленски маниер и си живее на свобода и сега, но такава грозна постъпка няма да подмина.
Не знам дали обаче госпожата не трябва да разговаря, че потребителя е оле мале!
Ами, тя като си го знае, защо изобщо му е дала думата в чата на родителите? Satisfied Не е ли достатъчно по един родител на дете да участва и да се избира този, с по-дългия фитил.

# 97
  • София
  • Мнения: 35 200
Сега обаче прочетох съобщенията и някой нещо е дробил.

Футболеро, жена ти кат е занесла бележката да не е вдигнала джабала, че са разболяли детето?

# 98
  • Мнения: 6 531
Аз също си мисля, че жената на Футболеро е направила нещо, с което да ядоса лелките.

# 99
  • София
  • Мнения: 30 199
Сега обаче прочетох съобщенията и някой нещо е дробил.

Футболеро, жена ти кат е занесла бележката да не е вдигнала джабала, че са разболяли детето?
Satisfied
Ако е така, то тогава без коментар.

# 100
  • Мнения: 1 522
Ама това и неква друга го писа. Откъде го решихте това не знам. Нито за момент не сме обвинили яслата. Ние знаем, че там има такива рискове. Кво толкоз ви се губи в логиката, че решавате, че за логическата свързаност е нужно жена ми да е вдигала скандал. Тя най-малкото не е скандалджийка, аз съм скандалджията и вдигам джумбиш.

# 101
  • Мнения: 10 664
Скрит текст:
Скрит текст:
А защо персоналът смята, че семейството на Футболеро ги обвинява?
Хахах...
Епизод 2 - Родителките обвиняват Семейство Ф, че не са уведомили навреме, а семейство Ф са казали "как, ние си уведомихме още на 16-ти в 15ч. Лелите не са сложили червения кръст, те не са ви уведомили". Wink Лелите засегнати от прехвърлянето на топката запищяват в чата "вижте в колко часа на 17-ти ни е предадена бележката... Как смеете да ни уронвате престижа!". През това време Футболеро вече е съжалил, че е прехвърлил топката... Не е очаквал такава силна защита от лелите. И гоооол за лелите! Joy

Скрит текст:
Финал: моли се директорката да е читава и да заеме неутрална позиция, щото ако драсне картони на лелите, тогава вече наистина могат да вземат на мушка детето ти.
И според мен тук е разковничето. На 16-ти е казано на лелките устно, те не са обявили официално карантината, защото нямат документи и чак на 17-ти (петък!!!!) следобед е сложен знак за карантина. Съответно родителите са подскочили за тези 24 часа разлика, защото ако са знаели още на 16-ти, някои от тях е нямало да пуснат децата си. И съответно лелките чудно са си измили ръчичките.
Имаш грешка! Wink Как ще обявят карантина на 17.02 (петък) в 17 ч (след като е приключил работния ден)? Joy Чак на 20.02 сутринта са я обявили. Е, как няма да им се подпали фитила на родителките?  Laughing В понеделник групата е била под карантина и явно някои не са могли да си пуснат децата на ясла цяла седмица.
Само не разбрах, в крайна сметка има ли други заразени?

Последна редакция: нд, 05 мар 2023, 05:29 от amy_nka

# 102
  • Мнения: 47
Не им дължите обяснения повече, бил сте достатъчно коректен.
Чат групи на детски градини...това може да води само до конфликти.
Лелките си измиват ръцете, така им е удобно за пред дикректора.
Всеки, дал си детето на детска градина, е твърде наясно, че детето му поне веднъж месечно ще е болно от нещо си. Да си ги държат вкъщи, в стъкленица тогава! Че и нахални, че и псуващи... Но това е, щото имат поле за изява- въпросната чат група.

# 103
  • Мнения: 18 562
Скрит текст:
Скрит текст:
А защо персоналът смята, че семейството на Футболеро ги обвинява?
Хахах...
Епизод 2 - Родителките обвиняват Семейство Ф, че не са уведомили навреме, а семейство Ф са казали "как, ние си уведомихме още на 16-ти в 15ч. Лелите не са сложили червения кръст, те не са ви уведомили". Wink Лелите засегнати от прехвърлянето на топката запищяват в чата "вижте в колко часа на 17-ти ни е предадена бележката... Как смеете да ни уронвате престижа!". През това време Футболеро вече е съжалил, че е прехвърлил топката... Не е очаквал такава силна защита от лелите. И гоооол за лелите! Joy

Скрит текст:
Финал: моли се директорката да е читава и да заеме неутрална позиция, щото ако драсне картони на лелите, тогава вече наистина могат да вземат на мушка детето ти.
И според мен тук е разковничето. На 16-ти е казано на лелките устно, те не са обявили официално карантината, защото нямат документи и чак на 17-ти (петък!!!!) следобед е сложен знак за карантина. Съответно родителите са подскочили за тези 24 часа разлика, защото ако са знаели още на 16-ти, някои от тях е нямало да пуснат децата си. И съответно лелките чудно са си измили ръчичките.
Имаш грешка! Wink Как ще обявят карантина на 17.02 (петък) в 17 ч (след като е приключил работния ден)? Joy Чак на 20.02 сутринта са я обявили. Е, как няма да им се подпали фитила на родителките?  Laughing В понеделник групата е била под карантина и явно някои не са могли да си пуснат децата на ясла цяла седмица.
Само не разбрах, в крайна сметка има ли други заразени?

Добре де, а да не би авторът и жена му да са виновни? Те нямат ангажимент да обявяват карантина.
Те с казали каквото и на когото трябва.
Не са могли да си пуснат децата цяла седмица и им е дошло като гръм от ясно небе и сигурно това е другата причина да  избухнат.
 Било е почивен ден.
Могли са евентуално да пишат в общите чатове или да позвънят госпожите на всички родители.
Продължавам да не рязбирам за какво толкова са се разгневили и каква е работата.
Авторе, защо се извини?
Така се признаваш за виновен.
Сега каквото и да правиш все тая ще е.
Дирекорката какво казва за случая?

# 104
  • Мнения: 1 522
Директорката не е в чата и не ми давала обяснения и кво мисли. Единствено като стана скандала в четвъртъл й се обадих за да й обясня моята гледна точка и тя каза, че ще проучи.

Общи условия

Активация на акаунт