С усмивка от СТАРАТА СТОЛИЦА - 6

  • 12 892
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 153
 PartyЧестита Нова 2007 год.-нека да ни донесе само хубави неща Grinning
На мен ми се падна любовта от баницата ,а на вас Mr. Green
А в неделя не успях да си направя шопинг терапията,но ймисля ,че тия дни ще да е Laughing

# 16
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
На мен ми се падна здравето  ooooh! а дано,че както ме боли крак и не се трае болката...

# 17
  • Мнения: 5 362
Моите късмети бяха нова къща и работата.
За първото незнам,но второто със сигурност ми предстои. Wink

# 18
  • Мнения: 1 546
ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА 2007!!!!
Нека всичко лошо оставим в старата година и нека новата ни донесе много сбъднати мечти, нови върхове и тонове любов!

На мен ми се падна работата, секса  Wink, а на мъжо - нов член в семейството! Praynig

# 19
  • Мнения: 658
Да ви е честита Новата година и от нас.Желаем ви да е по-добра от старата  и по-лоша от следващата LaughingМного здраве и късмет на всички бъдещи и настоящи майки и техните дребчовци  santa2

# 20
  • Мнения: 2 567
Честита нова година и от мене  Simple Smile
Ние най-сетне се завърнахме....
Вчера още не прибрали се веднага в Мола, че след толкова дни хладилника празен и кого да видя.... Сиска  Simple Smile
Ама само как се запознахме  Simple Smile Гледам жена с бебе в кенгуру и загледах бебето, че много готино  Simple Smile И изведнъж жената ми вика "Това хубавото дете как се казва" "Казвам и - Бети", а тя - Аз съм сиска 79. Щях да падна  Simple Smile Познала ме по снимката на малката.

Сиска, беше ми много приятно да се запознаем, въпреки че бях много неадекватна след пътуването и само по две думи си разменихме. Малката е страхотен бонбон. Само какви очи има  Heart Eyes

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
За много години момичета! LaughingЖелая здраве и късмет през новата година на всички! Hug

Честит Рожден Ден на тanita78!Желая и много здраве,щастие,късмет,много любов и малкия юнак много да я слуша!

Летисия,на мен също ми беше много приятно,че се запознахме! HugМного ви е приятно семейството!

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !!!!

Много здраве и любов през новата година !  Simple Smile

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet   тanita 78  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet

# 24
  • Мнения: 15
Честита Нова Година на всички мами във форума и от мен.

# 25
  • Мнения: 658
Честит РД и от мен  bouquet
Имам обаче един въпрос - нещо друго освен РД обсъжда ли се в темата, защото аз не виждам някакви други теми111 Толкова ли няма за какво да си говорим - за магазини, за бебетата, за болестите ни, за козметика, за дрехи. Не ви ли се струва скучничко тук newsm78

# 26
  • Мнения: 5 362

Имам обаче един въпрос - нещо друго освен РД обсъжда ли се в темата, защото аз не виждам някакви други теми111 Толкова ли няма за какво да си говорим - за магазини, за бебетата, за болестите ни, за козметика, за дрехи. Не ви ли се струва скучничко тук newsm78
Мариянче,ами то ако не са рожд.дни няма да си пишем тук бе! hahaha JoyМайтапче!
Явно в момента няма нищо ново и актуално,за да почнем да разнищваме клюки Mr. Green
Хайде ако някой се сеща нещо, да сподели с аудиторията,плийз!  Grinning
Ама да не почнем сега с "Аз си купих това", "аз онова".

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Ей,сега само да кажа нещо за гинеколози и ще видите вий активност и чудо Mr. Green!Шегичка Hug!Вярно,че темата ни е най-заспала и затова трябва да направим нещо по въпроса.
  Аз,съм дебела и нищо не мога да си купя,колкото и да искам Mr. Green.
   Утре на Богоявление май моето Божидарче има имен ден,ама Дидка да се включи с по-вече инфо.Божа е болничка,но дано скоро да мине,че ще се побъркам вече.Ами това е от мен.
  Хубава вечер на всички!

# 28
  • Мнения: 5 362
Сисе,изглеждаш много добре-въобще не си въобразявай,че си дебела.Ей сега като проходи Божито и ще видиш как ще се стопиш набързо(макар че нямаш нужда) Peace
Какво й е на Божа?Дано се оправя бързо.
И аз мисля,че има имен ден утре newsm78,но да не те излъжа-виж в някой църковен календар за по-сигурно.

# 29
  • Мнения: 658
Какво й е на  Бо - Красимир  на НГ напнави бронхит, та екстремно се прибрахме. Има някакъв вирус и как не - с това шашаво време. Cry Сиска - кажи си диетата - не си я споделила, затова нямаш нова дрешка - казвай бързо Twisted EvilАз от утре минавам по неволя на една гадостия - сурови ядки, овесени ядки, тахан, ябълки, цвекло... А между другото някой знае ли от къде мога да си взема червено цвекло - Не  и в Пикадили - там няма.  Също сусамен тахан -  Благодаря на отговорилите предварително.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт