Люта зима е дошла, студ не плаши НОЕМВРИЙСКИТЕ деца!

  • 12 734
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 44 407
Честит Рожден Ден на Шошка    bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на именниците!!! Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 941
честит имен ден на всички празнуващи
майче честито ти проходила щерка, скоро ще тичаш подире и, хи хи хи

# 227
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит рожден на Шошка!

Честит имен ден на всички празнуващи и най-вече на Иван на Диди и на Ванката на Били!

Майче, честита ти ходеща Петра!

# 228
  • Мнения: 152
Честит рожден на Шошка!
Честит имен ден на всички празнуващи. Най-вече на Иван на Диди и на Ванката на Били!
Майче, честита ти щъкаща бебка!
[/color
]

# 229
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Мдаааааааа, днес пак е празник у нас. Благодаря от името на именика, който сам все още не умее да го прави.
Честит имен ден на батко Ванко! Честит рожден ден на Шошка, дано чете, като не ни пише! Честито прохождане на Петра и на майчето, също!

# 230
  • Мнения: 1 465
И от мен честито на Ванката на Диди и Ванката на Били, да са живи и здрави и много да не късат нервите на мама и тате!!! Crazy
честит рожден ден на Шошка!!!!/
надявам се да не е много сърдита, че не можахме да се видим в Ямбол/
И честито на проходилата Петра сладуранка!!!! Да не върши много бели и да помага на мама!!![/i]

Моят човек вече 3 часа спи - явно е ефект от лекарствата Thinking

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 16:40 от Pollia

# 231
  • Мнения: 1 288
честит имен ден на ваньо на диди!!! честито и на ваньо на били!!! да растат живи и здрави и много палави юнаците!!!
шошка, честит рожден ден! много здраве и любов!
  bouquet
майче, хайде лека и безаварийна  Laughing скоро ще почне салатите петра, щом проходи вече...
аз два дни нямах нет и днес направо се родих като го пуснаха.

# 232
  • Мнения: 592
Честит имен ден на всички именници - да са живи и здрави и гордо да носят името си!
Честит рожден ден на Шошка!

Честито и на малката Петра - все напред и нагоре, а мама след нея Hug

# 233
  • Мнения: 3 100
не мога да му се нарадвам на детето - разнася си домашните пантофи от дивана на фотьойла и обратното.
останаха ли други непроходили като петранчето. аз още не я броя проходила, а вече кара 3-я месец на 2-рата си година.

# 234
  • Мнения: 1 608
ЧРД Шошке!  bouquetДа си жива и здрава, обичана и радвана мама! Да пишеш, направо ви загубихме дирите!
ЧИД на Ванката! Жив, здрав и усмихнат! Много да радва мама и тате! Heart Eyes
Честито и на щъкащата Петра!  animal037 newsm57  261uu
Черпя за именника beer Wine Glass Drunk, той днес е щастлив и доволен, отговаря на телефонните обаждания и пише в кю-то на поздравилите го!  newsm44

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 20:01 от =^._.^=

# 235
  • Мнения: 959
Здравейте и от мен, на кратко и моят отчет:
зъби - миналата седмица ни изби 4ти
памперси - все още ползвам 4 на Памперс и съм доволна, през ноща до сега не ми е изпускал
хранене - много е капризна и яде по много малко от всичко, основното хранене ни е Милумил 3 и 1 плазмонка
гърне - от 1 месец я слагам през 30-40 мин. постоянно и всеки ден. Резултата е че на 1 денонощие минавам с 2-3 памперса. През деня изкарва с 2 памперса и 1 за през ноща. В гърнето си прави всичко, но естествено защото я слагам на всеки половин час ( не го прави все още съзнателно, но мисля че знае за какво става дума защото днес за 2ри път сама ми носи гърнето и като я сложа на него се изхожда по голяма нужда. Но това според мен е случайнос - за цял месец само два пъти ми го е донесла)
Общо везето е това Лека нощ от мен!

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Добро утро мами,


ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЧКАТА,ЧЕСТИТО НА ИМЕННИКА,ЧЕСТИТО НА ПРОХОДИЛИТЕ

Бяхме този уикенд сами с мъж ми.Ей то рахат.Simple SmileДано и другия уикенд се повториSimple SmileSimple Smile))
Мами,аз съм на диета.Посетих диетолога Ипократис.Стискайте палци,да издържаSimple Smile
Това от насSimple Smile Друго нищо ново няма,освен ,че Йоско оре из къщи,ама то е ясноSimple Smile)

# 237
  • Мнения: 3 100
и ние ще ходим на младоженски Викенд другата седмица, ама още не знаем къде Simple Smile

# 238
  • Мнения: 152
дравейте.
Вчера бях като парцал. Кити спа само 2 часа през ноща и аз също. през другото време ревеше и се чешеше.С нищо не можах да и помогна. А обрива се оказа от нахапване на някакво насекомо. Тази нощ беше по-добре.
Сега чакаме да стане 10,30 и да излизаме.
Доминика, и аз и Кити и мъжа ми кашляме като станем от сън и сутрин. Преглеждаха ни и казаха, че няма нищо. Дано наистина да е така, че и аз като теб се притеснявам за тази плевмония.
Момичата вие вадите ли снимки на децата на хартия? Кити има много снимки, но вчера извадих 100. И всичко на всичко в албум има някъде към 200 снимки от как се е родила до сега. Малко ми е гадно, но пък как да вадя всичко.

# 239
  • София
  • Мнения: 44 407
хахаха, ние имаме само 1 снимка на хартия от изсписването и то тя остана отфотографа , др-те ги дадохме на роднини, та ние изобщо не сме вадили и хич не ми е гадно даже....

Общи условия

Активация на акаунт