WIZZAIR - 44

  • 42 897
  • 767
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 13 148
Толкова счупени от хвърляне куфари имам и толкова пребъркани от времето, когато взимаха почти на всички големия кабинен багаж, че всячески отбягвам чекираните куфари. Хубаво, че въведоха лимит на Priority и сега ми е спокойно, че куфарчето е с мен, пък нека да си го влача из залите и самолета. Wink Беше ми омръзнало да ми чупят катинарчетата или да ми развалят циповете. За колелцата да не говорим, но поне там е от немарливост. После се налагаше да пера всичко от преровения с мръсните им ръце багаж. Sad Ценности, които да откраднат, никога не съм слагала. И ако някой спомене летище София, не, не е там проблема! Най-често ставаше на летище Кьолн/Бон.

# 91
  • Мнения: 10 989
Цени за около 250-270 евро двупосочен от София до Малдивите през април и май с прекачване в ОАЕ:

София-Абу Даби-София


Абу Даби-Мале-Абу Даби


Инфо: Иван Попов

# 92
  • Мнения: 10 598
Хех, идеално за сватбен подарък! Simple Smile

# 93
  • Мнения: 549
То като цена на полета е ок, там хубавите резорти са доста скъпи (и си заслуват, честно казано цената), но на мен не ми харесва, че трябват по  2-3 нощувки в Абу Даби и то в двете посоки. За мен поне това не е оферта.

# 94
  • Мнения: 10 989
Е да, това оскъпява. То ако се сложат и цените на нощувките в ОАЕ, по-добре да се изчака промоция на Турските авиолинии до Малдивите.

Иначе през Абу Даби при Уизеър някой път има удобни разписания.  До Баку без нощувка, с 8 часов престой и в двете посоки. Или до Самарканд в едната посока, в другата се налага нощуване.

# 95
  • Мнения: 1 829
Един въпрос тъй като от години не ползвам уиз, но сега ми се налага. Чекирането 24 часа преди полета ли е? С две думи като при Раянеър или има някакви особености? Без багаж пътувам.

# 96
  • Мнения: 3 912
24 часа, а ако се закупят места - може и седмици по-рано.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 687
Не е 24, а 48 часа преди полета, ако не сте закупили места.

# 98
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
Здравейте Simple Smile

Както и предполагах, изникнаха нови въпроси.
Райън имат опция за 2 ръчни багажа (чанта + 10 кг), но Уиз май нямат такава.
За чекиран багаж ли трябва да платим за на връшане с Уиз, ако на отиване сме с 2 ръчни с Райън?

# 99
  • София
  • Мнения: 5 123
Здравейте Simple Smile

Както и предполагах, изникнаха нови въпроси.
Райън имат опция за 2 ръчни багажа (чанта + 10 кг), но Уиз май нямат такава.
За чекиран багаж ли трябва да платим за на връшане с Уиз, ако на отиване сме с 2 ръчни с Райън?
Имат, но се добавя по-късно. Избери най-базовия вариант, ще те подпитат на някой от етапите искаш ли допълнително багаж.

# 100
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile

Както и предполагах, изникнаха нови въпроси.
Райън имат опция за 2 ръчни багажа (чанта + 10 кг), но Уиз май нямат такава.
За чекиран багаж ли трябва да платим за на връшане с Уиз, ако на отиване сме с 2 ръчни с Райън?

Priority си купете на wizz

# 101
  • Мнения: 4 808
Здравейте! Отдавна не съм влизала в бг-мама заради многото работа. Но сега се сдобих с карта на ДСК с членство в Уиз, предстои ми закупуване на билети и имам някои въпроси, на които не успях да намеря отговор другаде. Трябва ли да регистрирам картата някъде в сайта на Уиз, служителката в банката ми спомена за това, но аз не откривам къде. Да допълня, че отдавна имам профил в Уиз. Трябва ли точно с тази карта да платя билетите, които ще купя? Това не ми е проблем, смятах да ги платя с дебитна карта, но мога да го направя и с кредитната. Но трябва ли да отбелязвам някъде нещо или отстъпката се залага автоматично? В сайта пише стъпките ако в момента си купуваш членство, но с кредитна карта на ДСК не разбрах как става. Освен това в сайта четох, че притежателите на членство ползват преференции за багаж 20 и 32 кг, това пак автоматично ли става с тази цена? Макар че на мен по-скоро ми трябва приорити или 10 кг.

# 102
  • Мнения: 4 323
Доколкото помня трябва да си дадеш данните от уиз профила на ДСК и те ти правят членството. После вече отстъпките са автоматични, стига и ти да пътуваш.

# 103
  • Мнения: 4 808
Доколкото помня трябва да си дадеш данните от уиз профила на ДСК и те ти правят членството. После вече отстъпките са автоматични, стига и ти да пътуваш.
Благодаря! Какво значи данните от Уиз профила? Имена, имейл? Бях посочила два имейла и настоях да ме регистрират с този, който ми в Уиз профила, просто защото го ползвам повече. Ще видим, засега още дебна да падне цената. Майка ми е направила върховната глупост да резервира хотел чрез приятелка, че и да плати, а не че нямахме алтернативни дати, за които цените са по-ниски...

# 104
  • Мнения: 4 323
Имейлът само май.

Общи условия

Активация на акаунт