WIZZAIR - 44

  • 42 921
  • 767
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 11 007
Аз нещо започвам да се притеснявам с тези постоянно закъсняващи и отменени полети.
Дали е основно лятото този проблем се чудя? Пътувала съм основно през другите месеци и никога след април месец с уиз и не ми се е случвало повече от 20мин закъснение.
Полетът ми в началото на май закъсня с 5 часа. Миналата година през септември беше канселиран, когато се наредихме да чакаме на гейта. Два миналогодишни пролетни полета ги забавиха с поне по 4 часа.
Предстои ми пътуване през есента и ще съм благодарна да излетим в рамките на денонощието.

Ползвам една и съща компания за коли под наем в една от дестинациите и хората вече ме запомниха, след полета, отменен на гейта Simple Smile Последният път се шегуваха, че е по-добре да отпътувам след няколко часа, отколкото след 3 дни.

# 766
  • Мнения: 18
Здравейте, направих резервация за мен и бебето ми, като платих таксата, която е за бебета, но на име написах “INFANT” вместо неговото, защото така прочетох в сайта,но впоследствие видях, че може би това се прави, когато се купува редовен билет, който е за столчето за кола, дали ще е проблем?

# 767

Общи условия

Активация на акаунт