WIZZAIR - 44

  • 43 095
  • 767
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 206
Привет,
да попитам при смяна на фамилията заради сключен брак как мога да я коригирам или какво е необходимо да се направи?

# 406
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Привет,
да попитам при смяна на фамилията заради сключен брак как мога да я коригирам или какво е необходимо да се направи?
Сменили ли сте документите за самоличност с новата фамилия?
Ако да и е спешно обаждате се кол центъра да Ви променят фамилията в Уиз профила. Ако имате закупени билети - там също.
Иначе може да им пишете също, ако не е спешно, но нещата там се случват много бавно.

Допълвам се: Ако нямате на този профил резервация, или дискаунт, или уиз кредит можете да си направите нов профил с новата фамилия. Само ще трябва и с друг имейл това да стане.

Последна редакция: ср, 17 май 2023, 11:06 от Woman^In^White

# 407
  • Мнения: 1 789
Аз искам да попитам ако един човек от общата резервация за еднопосочен полет не лети и не сме искали отмяна за него, можем ли да използваме чекирания багаж, който е резервиран към неговото име и сме платили с общата резервация. Въобще той като няма да дойде трябва ли да правим промяна на резервацията.

# 408
  • Мнения: 4 465
ами няма да може, багажа си върви с човека, май ще трябва да платите още един багаж
иначе ако билетите са евтини няма смисъл да го отказвате, просто не идва
ако са по-скъпи от таксата за смяна го откажете и ще ви върнат нещо


Привет,
да попитам при смяна на фамилията заради сключен брак как мога да я коригирам или какво е необходимо да се направи?

искате да смените името в профила или имате купени билети?

# 409
  • Мнения: 178
Аз искам да попитам ако един човек от общата резервация за еднопосочен полет не лети и не сме искали отмяна за него, можем ли да използваме чекирания багаж, който е резервиран към неговото име и сме платили с общата резервация. Въобще той като няма да дойде трябва ли да правим промяна на резервацията.

На билетно гише могат да прехвърлят багажа от един пътник на друго. Мисля, че излиза по-евтино да се прехвърли, отколкото да се плати още един.

# 410
  • Цюрих
  • Мнения: 415
Редактирано.

Последна редакция: ср, 17 май 2023, 18:41 от Шоколад

# 411
  • Мнения: 6 562
Случвало ли ви се е, когато купувате с уиз дискаунт за 1 билет да дава по-ниска цена, а когато се вземат 2 да е по-висока?
Да, много често и не само, ако се купува с дискаунт. Това означава, че има само 1 билет на по-ниска цена.

А може ли двата билета да се купят поотделно, въпреки че ще летят заедно с един и същ wizz discount?

# 412
  • Мнения: 167
няма да може, защото във всяка резервация с уиз дискаунт трябва да пътува и титуляра...

може да купите 1 билет с дискаунт и след това да купите 1 билет на по-високата цена, но не знам дали ще позволи системата да купите билет за друг(макар и без намаление) докато сте си в профила с дискаунта

така и така нямате намаление за втория билет може да го купите с нов профил

# 413
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Скрит текст:
Случвало ли ви се е, когато купувате с уиз дискаунт за 1 билет да дава по-ниска цена, а когато се вземат 2 да е по-висока?
Да, много често и не само, ако се купува с дискаунт. Това означава, че има само 1 билет на по-ниска цена.
А може ли двата билета да се купят поотделно, въпреки че ще летят заедно с един и същ wizz discount?
Не, не можете! Дискаунтът е за притежателя му и придружаващите го лица в една резервация. Без притежателя на дискаунт може да резервирате, но не можете да ползвате преференцията.

# 414
  • Мнения: 4 465
трябва да си направите сметката, дали два билета с дискаунт на по-високата цена или един с дискаунт на ниската, един без на високата
проигравате и се вижда
или пък си карате направо без да го мислите, то сигурно няма да е голяма разликата

# 415
  • София
  • Мнения: 6 731
Здравейте, много бърз въпрос - по-скъпо ли е да добавя Wizz priority по-късно, след като вече съм платила резервацията? И има ли такава възможност всъщност? Все още не знам колко багаж ще ни трябва, затова предпочитам да изчакам.

# 416
  • Мнения: 3 767
Може да се добави по-късно, но мисля, че е по-скъпо.

# 417
  • Мнения: 167
Много се изложиха Уиз с тази отстъпка от 19%... за рождения си ден..., имало е по-големи отстъпки без да са имали празник!

да не говорим, че 2018 ли беше, 2019, то може да се види в Гугъл... е имало отстъпки ДО 35% пак за рождения им ден...

# 418
  • Мнения: 2 122
Три години ковид криза .. уви 
точно наскоро гледах мой пост във Фб, че миналата година до Бари през април билетите са били 4.99 евро в посока
сега под 80 лева двупосочни аз лично не намирам

# 419
  • Мнения: 178
Здравейте, много бърз въпрос - по-скъпо ли е да добавя Wizz priority по-късно, след като вече съм платила резервацията? И има ли такава възможност всъщност? Все още не знам колко багаж ще ни трябва, затова предпочитам да изчакам.

Възможно е, но е по-скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт