WIZZAIR - 44

  • 42 986
  • 767
  •   1
Отговори
# 420
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте,

дойде време да ни чекирам и имам голяма нужда от помощта ви.
Двама възрастни и дете сме, нямаме закупени места и сега при чек ин ми казва да избера места, иначе не мога да продължа. Да, обаче не мога да избера места, цъках къде ли не и нито едно не може да бъде избрано.
Какво да правя?
Сега видях, че за полета наобратно има места в зелено, които мога да избера, но за отиване всичко е неактивно.

# 421
  • Мнения: 11 228
Уизеър предлага нова услуга: еSIM

Готови ли сте да получите своята eSIM? След като сте резервирали полета си при нас, отидете в „Управление на резервацията“ или просто посетете нашия уебсайт и ще можете да добавите тази опция.

https://wizz.breezesim.com/collections/most-popular-bundles?sort … y=title-ascending

С eSIM карта има пакети за роуминг, започващи от 1 ГБ, като за всяка страна е с различна цена. За Турция, Норвегия и Великобритания например цената е 4.50 евро за 1 ГБ за 7 дни.

Не е ясно дали може да се плаща с уиз кредити, а не с пари. Но който си запази такъв пакет, може и да сподели. Аз през юни ще пробвам.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 260
Правилата за роуминг в ЕС важат и за Норвегия, Исландия и Лихтенщайн като част от ЕИП.
Не купувайте за Норвегия ( ако ще посещавате ), няма смисъл.

# 423
  • Мнения: 1 674
Три години ковид криза .. уви  
точно наскоро гледах мой пост във Фб, че миналата година до Бари през април билетите са били 4.99 евро в посока
сега под 80 лева двупосочни аз лично не намирам
Сега се върнахме от Бари. Билетите взех в средата на февруари. Платих 77лв. за два двупосочни билета. Трябва си търсене и да нямаш точни дати за пътуване.
Сега запазих хотел за коледните базари.❤  Цената на билетите няма да е такава, по това време и при точни дати.

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 13:23 от printempsamour

# 424
  • Мнения: 11 228
Правилата за роуминг в ЕС важат и за Норвегия, Исландия и Лихтенщайн като част от ЕИП.
Не купувайте за Норвегия ( ако ще посещавате ), няма смисъл.
Благодаря, ще знам за Норвегия.

За рождения ден на Уизеър утре... мижава промоция ДО 19% ЗА АБОНАТИ НА Wizz Discount Club.

# 425
  • Мнения: 2 122
Три години ковид криза .. уви  
точно наскоро гледах мой пост във Фб, че миналата година до Бари през април билетите са били 4.99 евро в посока
сега под 80 лева двупосочни аз лично не намирам
Сега се върнахме от Бари. Билетите взех в средата на февруари. Платих 77лв. за два двупосочни билета. Трябва си търсене и да нямаш точни дати за пътуване.
Сега запазих хотел за коледните базари.❤  Цената на билетите няма да е такава, по това време и при точни дати.
Това 80 го казах съвсем грубо, 77 не е като 30 … например

# 426
  • Мнения: 4 400
Здравейте,

дойде време да ни чекирам и имам голяма нужда от помощта ви.
Двама възрастни и дете сме, нямаме закупени места и сега при чек ин ми казва да избера места, иначе не мога да продължа. Да, обаче не мога да избера места, цъках къде ли не и нито едно не може да бъде избрано.
Какво да правя?
Сега видях, че за полета наобратно има места в зелено, които мога да избера, но за отиване всичко е неактивно.

колко време има до полета и дали сте си платили за избор на места?

ако всичко е според правилата и пак не върви е възможно да има бъг (не е рядкост, та опитайте кръг браузер, приложение, компютър и т.н.) или да няма останали места заради сменен самолет или овербукинг
може линка за продължение без плащане да е малко по-невидим отколкото очакваш, т.е. блед цвят, да не е бутон и т.н.

Последна редакция: чт, 18 май 2023, 14:52 от neuromancer

# 427
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Благодаря, neuromancer Simple Smile
Нямаме купени места, затова се учудих, че ми казва да избирам, но видях, че има SKIP и успях да завърша чекирането.
Принтирах бордните карти и се замислих за тези на връщане - трябва ли да търсим къде да ги принтираме, или ще може само на телефона да ги покажем. От Бове ще ни е връщането.

# 428
  • Мнения: 14 443
Може само на телефона да ги покажете.

# 429
  • Мнения: 2 122
Благодаря, neuromancer Simple Smile
Нямаме купени места, затова се учудих, че ми казва да избирам, но видях, че има SKIP и успях да завърша чекирането.
Принтирах бордните карти и се замислих за тези на връщане - трябва ли да търсим къде да ги принтираме, или ще може само на телефона да ги покажем. От Бове ще ни е връщането.
Изобщо не нужно да ги принтирате
Само на телефона е окей, но винаги трябва да имате батерия все пак Simple Smile))
Аз за 7 дни втори кабел за айфон купувам в Париж, че всичко е на моя телефон

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте , някой знае ли защо не мога да си завърша онлайн чекирането - полет Тел Авив - Абу Даби?
Изписва ми - пътници без валиден документ за пътуване  и са изредени възможни 3 причини от долу.Не отговаряме на нито една от тях. Всички данни са въведени правилно.
Накрая пише - Ако решите да продължите без валидиране, моля, имайте впредвид ,че трябва да минете през нашето гише за чекиране, за да валидирате документа си за пътуване.

# 431
  • Мнения: 4 400
най-вероятно заради особеностите на дестинациите трябва човек да ви види документите на гишето. Не е страшно

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 33
най-вероятно заради особеностите на дестинациите трябва човек да ви види документите на гишето. Не е страшно

Дано да е така. За всеки случай,ще се опитам утре да се свържа с wizz air.За първи път ми се случва.

# 433
  • Мнения: 2 122
Искам да попитам, при закъснаващ полет променя ли се времето да минеш през секюрити зоната или трябва да си там в часовият интервал посочен за първоначалният час на полета?

# 434
  • Мнения: 177
Искам да попитам, при закъснаващ полет променя ли се времето да минеш през секюрити зоната или трябва да си там в часовият интервал посочен за първоначалният час на полета?

Регистрация на пътници и багажи затваря по оригиналното време, през проверки няма значение кога минавате.

Общи условия

Активация на акаунт