Насекоми в храните - вид стока, марка и откъде е закупена

  • 3 906
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Ще си го почакаш😂
Т' ва вярно е от групите за кемтрейлс и чиповете на Бил Гейтс.

# 31
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Ми те са едни и същи...
Вече им научих номерата

# 32
  • Мнения: 3 725
Показан е шоколада в темата. Оградена е малината и става въпрос за кармин, не за щурец.
Буря в чаша вода.

# 33
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Това са бисквити, не е шоколад.

# 34
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
В шоколада няма кармин. Има в малиновия конфитюр. И това не е шоколад, а бисквити, две различни неща. Добре е да се прави разлика, все пак.

# 35
  • Мнения: 10 330
За кои шоколади е показала? Показа бисквите с малинов конфитюр, за които обясних аз по- нагоре, че са с кармин. Явно четенето с разбиране не й силна страна. Мернала някъде там насекоми, че пише и айдее. В шоколада не виждам защо ще прилагат протеин от скакалци, например. Той няма как да замени млякото.
Протеинът не заменя млякото, той е за продукти с повишено протеинови съдържание, който е тренд в момента. Добавя се както млечен протеин, така и грахов, ядков, оризов ..
Иначе се заменя млечен, където не трябва да има мляко.
Не знам веганите това ще го ядат ли, нямам идея. По-скоро не.

# 36
  • Мнения: 68 579
Шоколад с малини има...картинка не е трудно да намерите и вие.

Понеже Аида чака, ето..за да не чака..шоколад https://www.pazarito.com/%D0%A8%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0 … B0%20100%20%D0%B3

Заяждате се ненужно.

# 37
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Да де, говорим за червения оцветител - кармин, който оцветява малините. Дай да видим какво има в шоколада. Аз знам какво има де, ако не знаете, запознайте се със състава, виждам, че Тета се ориентира.

Първият ми пост в тази тема е, че в червените храни има оцветител от бръмбари и авторката може да го избягва. Четеш състава, пише Е 120 или кармин и не купуваш, просто е.

# 38
  • Мнения: 68 579
Да, и уточнихме че не за това е темата...не за оцветителите.

# 39
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Айда, пак....не е заяждане. Правите ли някаква разлика между шоколад и малинов пълнеж?
Да се каже, че в шоколада има буби е подвеждащо и невярно. Нека като се твърди нещо, да се правят нужните уточнения. Иначе така излиза, че във всички шоколади на Милка има буболечки, което не е вярно.
Ето как тръгват клюките, конспирациите и градските легенди

# 40
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Ами то няма други вложени насекоми в храните в момента, освен кармин, поне в България. За какво да говорим, след като и съфорумката назад пусна същото.
Ти за какво говориш, Тета, за оцветителя в малиновия конфитюр или за нещо различно, не разбрах?

# 41
  • Мнения: 68 579
Не схващам какво се опитвате да направите...да накарате двете потребителки да редактират, че вместо в шоколада, кармин имало в пълнежа му ли? Ако да..дребнаво ми изглежда, защото става пределно ясно, че за оцветителя в пълнежа на шоколада и бисквитите милка, се говори??
И шоколада с малинка, и в бисквитите, има кремче и него няма как да го махнеш и да ядеш само останалото. Изразът има кармин в продект на милка е верен. Искате да ви се уточни че той е в кремчето ли...

# 42
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Не става пределно ясно, защото много хора разбират нещата буквално и утре ще вземат да разправят, че в шоколадите на Милка има буболечки.

# 43
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Аз пък схващам. Влиза, пуска две думи и бяга. Така действат конспираторите. Иска да ни убеди, че в продуктите в България има буболечки. Само че това е нещо, което знаем и то не е от вчера или от онзи ден. Има кармин. Ясно, темата не е за това. Дайте да видим къде, в кой продукт има щурци и червеи. В шоколадите Милка ли? Не, там разбрахме, че няма, само в малините има, ама те не са само в шоколадите Милка и в бисквитите Милка. В желираните бонбони също има такъв оцветител.
А, тя темата не е за оцветителите. Значи нямате проблем да ядете кармин, не ви притесняват оцветителите...

# 44
  • Мнения: 135
Казах, че съм чела за бисквити милка, не за шоколадите. Прикачих в снимка поста, който бях прочела. Не разбирам защо продължавате да се заяждате.
 Нямам конспиративно мислене просто споделих какво съм прочела. Няма нужда да бъдете толкова нападателни и заядливи.

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 12:47 от itsjustmeee

Общи условия

Активация на акаунт