Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 268 362
  • 898
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 268
Тополинка, мерси за отговора и предложението   bouquet но "Надежда" ми е доста далече, ще пробвам тези в района.

Eli-G, как са цените в Скай сити?

Здравей:)
Не съм ходила от 2 месеца на фризьор, така че мога да ти казва цените тогава. Не би следвало много да са ги дигнали.
Измиване, подстригване и накрая изсушаване-12 лв.
Кичурите ми излизаха към 40 със средно дълга коса съм.
Сешоарът мисля, че беше 15, но не съм сигурна. Ще ходя пак тази седмица и ще пиша
До скоро

# 436
  • Мнения: 2 733
Eli-G, ще чакам и аз да пишеш как са цените там и при кой да отида. Търся си нов фризьор  Rolling Eyes

# 437
  • Мнения: 139
Някой може ли да ми препоръча добър фризьор в Дианабад, Студентски град или кв. Витоша?

# 438
Вчера си запазих час при фризьор в Princess на ул. "Страхил Войвода", Варна. Отидох в уреченото време. Още с влизането ми, фризьорът - Иван изглеждаше мрачен и афектиран. Обясних точно как желая да бъда подстриган, врата "на черта".  Той започна с явно нежелание  работа, нацупен, груб. Подстрига ме за 15 мин и накрая изръмжа едно "чиститу". Навсякъде от косата ми стърчаха косми, бритонът ми беше накриво подстриган... него го изравни набързо след като му направих забележка и пак изръмжа "чиститу", само и само да се разкарам. Попита ме дали искам да ми измие косата, отказах, естествено. Поиска ми 10 лв за цялото това негово "старание". "Цената не би ли трябвало да падне, ако е без измиване" - попитах аз. Отговорът му беше, че няма значение дали ще се измие или не, 10 лв е цената. - "Тогава защо да плащам за нещо, което няма да получа". - "Някой хора бързат, за това. Тук в нашият салон е така". ??????? Когато се прибрах в къщи си погледнах врата. Беше направен като квадрат, с прав ъгъл от 90 градуса!!! Наистина трябва да си много добър за да го направш така, аз не бих се сетил!!! Истински шедьовър! Гениално, браво, Иване! Управителят на салона е майка му, така че няма смисъл да се занимавам с тях. Отидох на друго място, да ме подстрижат и им обясних за случая. Там ми казаха, че не съм първият, който не е доволен от Princess и че и други са идвали от Princess за да ги доподстригват!!!. Аз не бих избрал Princess втори път, а вие?

# 439
За белия списък-Лили от салон "Вог Вижън" в търг.център "Корнер" на бул.Сливница.Салона е страхотен,имат и маникюр,педикюр и козметика.Абе всичко в едно.Не се налага да чакам,но си записвам час.Препоръчвам го на всички,на които им е близо Simple Smile

# 440
  • Мнения: X
Дами, дано помогнете.....Посещавам салона на Мърфи зад Пирогов, като се оставях само в ръцете на Мони. По ред причини два месеца изпаднах в неизвестност и не съм си записвала час за фризьор...и така до днес. Обадих се в чудесно настроение с идеята да се отдам на разкрасяване и ме посрещна леденият тон на някаква дама, която оповести, че Мони вече не работи там  #Crazy Стресирана записах час при Нора с идеята да измъкна инфо къде е Мони сега, но единственото което научих е, че е отворил самостоятелен салон...било им забранено да коментират случая и не могат да дават информация или контакти на Мони, за да не се губела клиентелата... #2gunfire Моля ви, ако някоя от вас разполага с актуален телефон на Мони или адреса на новия му салон, да ми пише...  bouquet

# 441
  • Мнения: 896
Мърфи е Мони, правилно ли съм разбрала newsm78

# 442
  • Мнения: 1 181
Е, ще взема и аз да ида при тоя Мърфи! А как си записвате час точно при него? Той ли ви прави всичко - подстригване, сушене.... А как стоят нещата с новия му салон на бул. "България"? А телефонче?

# 443
  • Мнения: 1 275
Дами, дано помогнете.....Посещавам салона на Мърфи зад Пирогов, като се оставях само в ръцете на Мони. По ред причини два месеца изпаднах в неизвестност и не съм си записвала час за фризьор...и така до днес. Обадих се в чудесно настроение с идеята да се отдам на разкрасяване и ме посрещна леденият тон на някаква дама, която оповести, че Мони вече не работи там  #Crazy Стресирана записах час при Нора с идеята да измъкна инфо къде е Мони сега, но единственото което научих е, че е отворил самостоятелен салон...било им забранено да коментират случая и не могат да дават информация или контакти на Мони, за да не се губела клиентелата... #2gunfire Моля ви, ако някоя от вас разполага с актуален телефон на Мони или адреса на новия му салон, да ми пише...  bouquet

В последния брой на сп. Бела имаше реклама на новия салон на Мони. Отделили са се заедно с Кали. Новото студио се казва "Кали" и се намира на ъгъла на бул. България и ул. "Гоце Делчев" 22 (на гърба на Hypo).

# 444
  • Мнения: 54
Дами, дано помогнете.....Посещавам салона на Мърфи зад Пирогов, като се оставях само в ръцете на Мони. По ред причини два месеца изпаднах в неизвестност и не съм си записвала час за фризьор...и така до днес. Обадих се в чудесно настроение с идеята да се отдам на разкрасяване и ме посрещна леденият тон на някаква дама, която оповести, че Мони вече не работи там  #Crazy Стресирана записах час при Нора с идеята да измъкна инфо къде е Мони сега, но единственото което научих е, че е отворил самостоятелен салон...било им забранено да коментират случая и не могат да дават информация или контакти на Мони, за да не се губела клиентелата... #2gunfire Моля ви, ако някоя от вас разполага с актуален телефон на Мони или адреса на новия му салон, да ми пише...  bouquet

В последния брой на сп. Бела имаше реклама на новия салон на Мони. Отделили са се заедно с Кали. Новото студио се казва "Кали" и се намира на ъгъла на бул. България и ул. "Гоце Делчев" 22 (на гърба на Hypo).

и аз се изненадах като разбрах че не работи вече там, кои са останали на Иречек, освен Мърфи, че записах час и се надявам да се падна при Мърфи  Praynig

# 445
  • Мнения: 232
Моята красота идва от любовта на приятеля ми  Heart Eyes а от моя страна идва с намесата на мойта фризьорка, която за жалост вече май няма да бъде в този бизнес  Crossing Arms тъй като започвам да се ориентирам за други магьосници в Сф. изчетох цялата тема и се спрях на следните:'
- Иван Ганев и Марин (от Капанов)
- Ивайло Душкин - "Душкини"
- Цанко Киров "Сиконко" - Люлин
- Ангел в х-л Даунтаун (Капанов)
- Милена "Преферънс" - до зала Универсиада
от тях ще разсейвам вече нататък... събирам мнения за тях, а също така ме интересува дали са си още на същотот място, защото темата е от преди година Wink
Благодаря предварително!  Peace

# 446
  • София
  • Мнения: 2 110
Мърфи е Мони, правилно ли съм разбрала newsm78

Не, не си разбрала правилно. Мърфи е майстора, а Мони е калфа, който се отделя вече, за да стане майстор. Много е готин, жалко, че е напуснал екипа. Аз обаче си оставам фен на Мърфи и това е!

# 447
  • Мнения: 896
Мърфи е Мони, правилно ли съм разбрала newsm78

Не, не си разбрала правилно. Мърфи е майстора, а Мони е калфа, който се отделя вече, за да стане майстор. Много е готин, жалко, че е напуснал екипа. Аз обаче си оставам фен на Мърфи и това е!
и къде работи като се е отделил този Мони(за 1път го чувам newsm78)

# 448
  • Мнения: X
Специални благодарности на Стрина Ягодина   bouquet  bouquet  bouquet


Дами, дано помогнете.....Посещавам салона на Мърфи зад Пирогов, като се оставях само в ръцете на Мони. По ред причини два месеца изпаднах в неизвестност и не съм си записвала час за фризьор...и така до днес. Обадих се в чудесно настроение с идеята да се отдам на разкрасяване и ме посрещна леденият тон на някаква дама, която оповести, че Мони вече не работи там  #Crazy Стресирана записах час при Нора с идеята да измъкна инфо къде е Мони сега, но единственото което научих е, че е отворил самостоятелен салон...било им забранено да коментират случая и не могат да дават информация или контакти на Мони, за да не се губела клиентелата... #2gunfire Моля ви, ако някоя от вас разполага с актуален телефон на Мони или адреса на новия му салон, да ми пише...  bouquet

В последния брой на сп. Бела имаше реклама на новия салон на Мони. Отделили са се заедно с Кали. Новото студио се казва "Кали" и се намира на ъгъла на бул. България и ул. "Гоце Делчев" 22 (на гърба на Hypo).

# 449
  • Мнения: X
Мила, там са останали Нора, Цецо и две нови девойчета....Мен лично ме пострига Нора, но не останах доволна, толкова плахо въртеше ножицата, че съжалих за избора си да се оставя в ръцете й...и сешоара нещо не го докара, приличах на мита котка с клепанли уши. Що се отанся до Мърфи, задържа се повечко в новия салон на бул. България, единствено сряда посещава този на Иречек, така че ако искаш той да те фризирира, просто си запиши час някоя сряда, като изрично си кажеш, че си за него   bouquet

Дами, дано помогнете.....Посещавам салона на Мърфи зад Пирогов, като се оставях само в ръцете на Мони. По ред причини два месеца изпаднах в неизвестност и не съм си записвала час за фризьор...и така до днес. Обадих се в чудесно настроение с идеята да се отдам на разкрасяване и ме посрещна леденият тон на някаква дама, която оповести, че Мони вече не работи там  #Crazy Стресирана записах час при Нора с идеята да измъкна инфо къде е Мони сега, но единственото което научих е, че е отворил самостоятелен салон...било им забранено да коментират случая и не могат да дават информация или контакти на Мони, за да не се губела клиентелата... #2gunfire Моля ви, ако някоя от вас разполага с актуален телефон на Мони или адреса на новия му салон, да ми пише...  bouquet

В последния брой на сп. Бела имаше реклама на новия салон на Мони. Отделили са се заедно с Кали. Новото студио се казва "Кали" и се намира на ъгъла на бул. България и ул. "Гоце Делчев" 22 (на гърба на Hypo).

и аз се изненадах като разбрах че не работи вече там, кои са останали на Иречек, освен Мърфи, че записах час и се надявам да се падна при Мърфи  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт