Ноемврийски бебета 2023г.

  • 31 125
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 464
Ох при мен беше от кафето, аз пия по много, сега ме е страх, че ми се гади от него, 8 дена след положителен тест, но аз живея в Холандия, отделно имам по висок пулс, следя го чрез часовника с около 15-20 е повече, казаха ми, че сърцето изпомпва повече кръв и е нормално
Аз пък поддържам кръвно 125-130 горна граница и ще ходя на кардиолог другата седмица след АГ-то.
Иначе за пулса и аз знам че е нормално да се ускори в някакви граници.

# 16
  • Мнения: 517
Момичета,днес лекаря ме върна каза да не тъя надежди,но все пак иска да изчакаме до понеделник.

# 17
  • Мнения: 287
Мисли положително, имай силна вяра, желая ти успех 🍀💐

Момичета,днес лекаря ме върна каза да не тъя надежди,но все пак иска да изчакаме до понеделник.

# 18
  • Мнения: 517
Момичета ходих до Пловдив за друго мнение.Имам жив ембрион със сърдечна дейност.

# 19
  • Мнения: 287
За пореден път се убеждавам колко е важно второто, дори трето мнение! Браво! Успех!
Аз от три-четири дни съм с едно никакво зацапване при забърсване веднъж-два пъти дневно, успокояват ме с “нормално е”, но колко е нормално вече не знам… 😔 при спешния преглед онази вечер всичко беше наред, уж… 🙏

Момичета ходих до Пловдив за друго мнение.Имам жив ембрион със сърдечна дейност.

# 20
  • Мнения: 517
Днес ми казаха че при някой жени се получава това зацапване и не е страшно особено след като са те прегледали и са установили че с бебето всичко е наред.Хора аз днес съм най-щастливия човек

# 21
  • София
  • Мнения: 5 464
Хора аз днес съм най-щастливия човек
Страхотни новини!Много,много се радвам ❤️

По отношение на зацапването ,аз имах със сина ми,точно в началото беше,мина за около седмица някъде.

# 22
  • Мнения: 134
Здравейте моят последен цикал беше 10.02 имам положителен тест и започвам клексан 0,4 от днес.Вие в коя седмица отидохте за първия преглед.

# 23
  • Мнения: 287
Благодаря за отговорите, вдъхвате още повече положителни надежди 🍀

Аз с последен МЦ на 04.02 отидох на 09.03 за първи преглед, видя се плоден сак и жълтъчно мехурче, според моите изчисления бях в 5 г.с. , но според изчисленията на АГ бях в 4 г.с.

Здравейте моят последен цикал беше 10.02 имам положителен тест и започвам клексан 0,4 от днес.Вие в коя седмица отидохте за първия преглед.

# 24
  • Мнения: 517
Последен МЦ 29.01 първи преглед 06.03

# 25
  • Мнения: 119
Страхотни новини! Знаех си, че всичко е наред!
Нямам търпение за моят втори преглед на 21.03.
Иначе с първата ми бременност влязох в 9г.с влязох за задържане в болница със зацапване. За щастие всичко е наред и скоро ще направи 4 години, дъщеря ми.

Колкото до симптомите за бременност най-много са ми чувствителни гърдите. Чак ме болят, но и това ще мине.
Момичета ходих до Пловдив за друго мнение.Имам жив ембрион със сърдечна дейност.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 464
Здравейте моят последен цикал беше 10.02 имам положителен тест и започвам клексан 0,4 от днес.Вие в коя седмица отидохте за първия преглед.
Аз съм на Фраксипарин 0.4 от положителен тест.В сряда съм на лекар,10 дни след закъснението.

# 27
  • Мнения: 287
Някоя от вас приемала ли е утрогестан вагинално? След няколко дни кафеникаво зацапване АГ ми каза да поставям 2х2. Дали има някакви странични/неблагоприятни ефекти? Каза ми да пия и но шпа, но аз чат пат имам болки и се чудя дали да го пия…

# 28
  • Мнения: 433
Здравейте, момичета. Идвам при вас с последен МЦ на 29.01 и първи положителен тест на 01.03 и първи преглед на 16.03. Това ми е трета бременност. Имам едно прекрасно момиче на 2. На дамите със зацапването - да, нормално е. Когато бях бременна с дъщеря ми в началото също имах зацапване. Тогава, заради него приемах Утрогестан вагинално - всичко е наред. Сега приемам същият медикамент, превантивно, заради историята ми с първата бременност. Но Шпа се пие ако усещате някакви стягания в корема и кръста, в начална бременност тези симптоми са нормални, но е хубаво мусколите които се стягат и причиняват болката да са отпуснати и спокойни.
Диксси, много се радвам за развоя на събитията около теб. Твоят случай само потвърждава, колко е важно безкомпромисно да търсим добри специалисти, с добра апаратура.
И, като цяло, се надявам всички да стигнем успешно и щастливо до термините си! ❤

# 29
  • Мнения: 90
Здравейте и от мен. Записвам се и аз. Това ще ми бъде 3та успешна (силно се моля) бременност. Имам две момченца на почти 6г и на 2г. Стана супееер изненадващо. Изобщо не сме го планирали, но го приемам като дар от Бог и се моля всичко да е наред! За съжаление, точно когато съм била в О и се е случило чудото, пиех антибиотик сумамед и ми поставиха инжекация с коркеостероиди.. Все пак съм спокойна и вярвам, че щом е станало, значи ще си е здравичко! Heart На 30ти ми е първият преглед. До тогава ми оставя да съм спокойна и да се моля всичко да е наред! Heart

Да допълня, последен цикъл на 15.02, но със сигурност е станало около 05.03-06.03.. тааа заради късната О предполагам, че ще върви по - назад.

Общи условия

Активация на акаунт