💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 15/

  • 46 094
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 977
Клюките от днес:
Това е Ханде с Хакан в Дисниленд ( предполагам заради шапката )

И другата е, че Хакан е предложил брак на Ханде в Лапландия и тя е приела. Сега ще ходят в Лондон.
Важното е накрая всички да се спокойни и щастливи, и те и ние.
Всеки ден е ново начало и нищо не се знае

# 16
  • София
  • Мнения: 13 723
Тъй като за сега професионалният живот на Ханде и Керем е в застой ще качваме каквото има като информация за двамата.
 Последните новини от личният живот на Ханде с новата й изгора Хакан Сабанджъ. Снимана е в Париж.


Цитат
Свежите влюбени Ханде Ерчел и Хакан Сабанджъ, ръка за ръка в Дисниленд в Париж...
📍 Следващият маршрут на двойката, която наскоро се завърна от Финландия, е Лондон. Хакан Сабанджъ обаче развежда любимата си с чартърен самолет, а не с частен самолет, тъй като семейството все още не е дало одобрението си.


# 17
  • Мнения: 5 194
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Ще поживеем и ще видим докъде ще стигнат нещата. Coffee Animal Monkey Face



От стори на Fleim
От ноември била снимката.



Тази седмица Ханде и Керем заемат 6-то и 11-то място в класацията на IMDb Starmetre.



Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 13:21 от midnight__sun

# 18
  • Мнения: 2 977
Днес съм едно клю-клю 😎

Попаднах на информация, че Гюнфер е виновна за раздялата на Ханде и Керем.

В края на януари тази година Ханде е поставила ултиматум на Керем да избира – тя или Гюнфер. Омръзнало и е да се крие. И той е казал, че не можа да се раздели с Гюнфер на този етап.

Пишат, че тази жена е обсебена от него и е една от основните причини за неуспехите в личния му живот, включително и със Серенай. Постоянно му се бъркала и налагала мнението си, а той не правил нищо без нейното одобрение. Давал и отчет по телефона на всеки час. Гюнфер е имала пръст и в интригата за сериала „Между света и мен“ на дигиталната платформа Disney Plus, където Ханде отказа ролята, дадоха я на Демет, после Керем щял да участва …. ( знаете историята).

Според вас дали е истината? 🙄

Напоследък каквото излезе като информация се оказва 100 % истина. Опитах се да намеря подробна информация за тази Гюнфер, но нещо не ми се получава.

# 19
  • Мнения: 10 511

От стори на Fleim
От ноември била снимката.


и днес Керем е стабилно в тренда Wink
Kerem
99.2K Tweets

# 20
  • Мнения: 350
Здравейте момичета! Flowers Hibiscus

Поли, благодаря за новият ни прекрасен дом, както винаги, дизайнът е изпипан със стил и красота. Благодаря ти! Hug


"Златното правило на живота: не се безпокой от това, което не е по силите ти да промениш, приеми ситуацията такава каквато е. В края на краищата ние не се опитваме да променим времето, а просто се обличаме според него.
"


Хубава и успешна седмица! Flowers Hibiscus

# 21
  • Мнения: 4 681
Добър ден момичета!
Спорна, слънчева и усмихната седмица ви пожелавам.
Благодаря за новата  темичка  както винаги е чудесна. За всеки по нещо.
Ханде е прекрасна както винаги
   

От стори на Nocturne
 



По отношение това което казвате за Керем и тая Гюнефер,  ако излезе истина    много жалко за Керем. Да се съобразява с трети човек относно любовта си към Ханде , както и професионалните си ангажименти. Все пак той е голям мъж ,здравомислещ нали?
Надявам се това за уж предполагаемо предположение за брак към Ханде да не се окаже истина, а само поредна жълта клюка на папараците.  
Но има време,  кой знае след това пътуване Ханде да си дойде с друга мисъл.

# 22
# 23
  • Мнения: 5 194
По някое време ще има още едно интервю от новата светска двойка. Да ви подготвя отсега. Satisfied



Тина, съмнява ме мен Гюнфер да има чак такова влияние, че да разваля личните отношения на хората, с които работи. Отделно, че не виждам какво направи тя за Керем и другите му колеги при нея в последната една година. Освен, че много от тях я смениха, друго не разбрах.

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 15:54 от midnight__sun

# 24
  • Мнения: 4 834
Сиси Hug

Тина, за първи път чувам Гюнфер да е лошото ченге. Joy Цяла година тази роля я игра агенцията на Ханде - ID. Joy Какво ли не писаха за тях. Според мен феновете си търсят трети виновен за цялата ситуация, но истината е, че който каквото си направи сам, никой друг не може да му го направи.

🤍🖤

# 25
  • Мнения: 10 511
Stuck Out Tongue Winking Eye Зареждаме се на първия ред Stuck Out Tongue Winking Eye

По някое време ще има още едно интервю от новата светска двойка. Да ви подготвя отсега. Satisfied

П.С.
С тази показност и ПР тези дни, а и този хейт - като нищо  Ханде да се е кандидатирала за президент на Турция ? Stuck Out Tongue Winking Eye Sunglasses
Все пак лоша реклама няма...., името й продава Sunglasses

# 26
  • Dupnica
  • Мнения: 312
Flowers Four Leaf Clover Здравейте момичета,
Вече сме на 15 етаж - колко хубаво , прекрасно подредено място! Heart
Благодаря Мики! Heart

Flowers Four Leaf Clover На по-високо още се вълнуваме от "личния живот" ?! Imp
Yellow Heart Жалко за Керем, че е на лечение - дано да се възстановява по-бързо и да се започне поне с неговите проекти Heart
При Ханде - честно казано както си подрежда живота и изборите , така ще и върви. Дано да е за добро и да намери щастие в новата любов / аз съм с разерви/, но няма лошо да ме опорвергае. Heart

Flowers Four Leaf Clover Но ние сме тук и ще се информираме, и ще продължаваме да ги обичаме , и да сме влюбени в любовта на Еда и Серкан Болат. Heart

"Животът ни носи толкова радостни моменти, колкото и падения, и въпреки че има дни, в които искаме да има наръчник, който да следваме, той просто нямаше да е същият без спонтанността."
Хубава вечер!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 646
Здравейте! Flowers Hibiscus


На 13.03.2021г. e излъчен 35 епизод на Почукай На Вратата Ми Sen Çal Kapımı
Хаштаг #hatirliyorum "Спомням си"

 



 
Серкан: Еда! Еда, къде си?
Глас: Г-жа Еда е намерена.
Селин: Намерили са я!
Глас: Другата яхта я е намерила и спасила.



 
Серкан: Еда? Добре ли си?
Еда: Серкан? Добре съм. Просто много се уплаших.
Серкан: Никъде ли не си ударена?



 
Дениз: Между другото, имаме два дена до сватбата. Бихме искали да ви видим след нас.
Еда: Наистина много ще се радваме.
Г-н Кемал: Наистина много бих искал. Но утре трябва да бъда в Истанбул, имам много важна работа. Животът е пълен с изненади. Може би ще се срещнем отново. Но все пак благодаря за вашата любезна покана.



 
Айфер: А какво ще стане с това? Има два дена. Кога смятате да отмените?
Еда: Няма да отменим, лельо. И ако това ми върне Серкан, готова съм да седна на сватбената маса.



 
Айфер: Чакай малко, не съм чувала такова нещо. Такова нещо няма да стане. Полудя ли? Какво ще направиш? Наистина ли ще седнеш на масата за бракосъчетания, за да се върне Серкан?
Еда: Лельо, това е последният ми шанс и последната надежда.



 
Енгин: Какво искаш да кажеш с това :“Всички свърши“? Братко, не разбирам? Сериозно ли говориш?
Серкан: Сериозно, Енгин. Съвсем сериозно. Свърши, наистина свърши.



 
Енгин: Не. Грешиш братле. Има друга истина. И тя е, че ти си влюбен в Еда, братко. Това е много забележимо. Мисля, че трябва да опитате да поговорите отново.
Серкан: Енгин, за какво ще говоря? Ако ме обичаше, нямаше да се омъжи за друг, нали? Не би могла да се омъжи. Какво мога да кажа? Еда се отказа от мен, затова повече няма Еда. Край, темата е приключена. Край.



 
Мело: Защо си толкова замислена? Какво стана?
Еда: Страхувам се, Мело. Страхувам се. Направих всичко, за да си спомни, но той стои насреща ми като стена.След два дена ще се омъжа, въпреки, че не е истински брак. Играя на комар с живота си. А ако не си спомни?
Мело: Ще си спомни. Серкан няма никога да ти позволи да се омъжиш.



 
Джерен: Може ли да се присъединя към мобилизацията? Момичета, много съжалявам. Преживях ужасни неща. Обидих всички вас и всички наоколо. Обидих себе си, тъгувах. Но не го направих нарочно. Престанах да пия лекарствата. Не знам. Много се извинявам. Не питайте защо ги оставих.
Мело: Добре. Няма да питаме.



 
Джерен: Ферит ми предложи един лекар. Ще започна да ходя при него. И ще се върна в старото си състояние. Еда, много те обидих. Много се извинявам. Не го направих нарочно. Извинявай много.
Еда: Ти ми прости. Защото мислех за своите проблеми. Не те чух, изобщо не поговорихме.
Джерен: Прости ми. Прости ми. Много те обичам.
Еда: Аз те обичам повече.



 
Еда: Какво правиш тук?
Серкан: Какво правя аз тук? Това е моят кабинет. Ти какво правиш тук?
Еда: Какво мога да правя според теб? В сватбена рокля, в този кабинет?
Серкан: Не ме интересува много какво правиш в сватбена рокля.



 
Еда: Отпусни се. Това, което ще правя в сватбена рокля, няма да го правя с теб.
Серкан: Наистина много се разстроих.
Еда: Ще се разстроиш. Много ще се разстроиш, Серкан Болат.
Серкан: Защото не съм се оженил за теб?
Еда: Защото не си си спомнил.



 
Серкан: Тогава, ако позволиш, искам да поработя в кабинета си.
Еда: Хм. Тогава ми помогни, разкопчай.
Серкан: Какво да разкопчая?
Еда: Сега... За да работиш тук, първо трябва да сваля сватбената рокля...Да се преоблека и да изляза. Затова, помогни ми да я сваля. Хайде. Разкопчай.
Серкан: Готово.
Еда: Хайде, излез.



 

 
Серкан: Еда, да ти помогна ли?
Еда: Не, ще се стравя.
Серкан: Не, няма да можеш.
Еда: Опитвам се да го взема. Ще се справя.
Серкан: Дай на мен.
Еда: Ще го взема, ако се махнеш.
Серкан: Ти се махни. Пусни де...Какво?



 
Еда: Серкан.
Серкан: Да. Какво?
Еда: Серкан, косата ми. Спри, спри, спри.
Серкан: Закачи ли се?
Еда: Причиняваш ми болка. Момент.
Серкан: Пусни, пусни.
Еда: Остави на мен, ще го оправя.
Серкан: Еда. Ако пуснеш, ще го оправя.



 
Селин: Серкан, какво става тук? Какво става?
Серкан: Ти какво правиш тук?
Селин: Какво означава какво правя тук?
Еда: Заплете ми се косата.
Селин: Как се заплете? Това е коса. Как можа да ти се заплете косата там?
Серкан: Взех я и я намотах! Какво означава как?


 
 
Еда: Ох!
Селин: Да, остана от косата.
Серкан: Косата остана. Добре ли си?
Еда: Ти нарочно ме нарани. Да, направи го грубо. Тя издърпа косата ми. Дори при ревност има граници. Дори ревността има предел. Ревнивка!
Енгин: Дами! Във фирмата сме.



 
Серкан: Виж. Извинявам се от имета на Селин. Тоест... Нямаше нужда де те скубе така. Но не се безпокой. Говорих с родителите й. Ще я накажат за това.
Еда: Един ден ще се извиниш за всичко, направено от Селин. Но този ден не е днес.
Серкан: За кой ден говориш?
Еда: Ще разбереш, когато този ден дойде.
Серкан: Добре. Добре ли си? Тоест, много ли те заболя?
Еда: Ти как мислиш?




Grinning
Скрит текст:
Приключи кулинарно – романтично - любовно - криминалното приключение на Айдан и Айфер с италианският Дон Жуан. Алекс не е забравен, но е в графата „неизживяна... по различни причини любов“...
И... Отново, на Първо място е Основната тема. Най-важната тема на Айдан и Айфер, /и разбира се къде без Сейфи!/ отново са децата – Серкан и Еда. Тяхното бъдеще и щастие.
Мирът и разбирателството са възстановени. Великолепната тройка са обхванати от ентусиазъм да направят и невъзможното, но да съберат на едно място Еда и Серкан и да се опитат да ги сдобрят. И да победи Голямата любов...
Идеята:
     Ще купят билки за отпускане и срещу уроки, част от билките ще сложат в смес за кексчета, от другата част ще направят чай.
     Айдан ще изиграе ролята на депресирана и изплашена от трудностите на реалния живот жена и майка, ще се затвори в стаята си, и няма да иска да излезе от там, колкото и да я моли Серкан.
     Сейфи разтревожен ще се обади на Айфер, и тя ще предложи на Еда отново да се опита да помогне на Айдан.

И... Когато всички се съберат, ще се почерпят с кексчетата и чаят...И се надяват билките да си свършат работата....

Sen Aşkımızdan


Скрит текст:
Опитах, не се получи
Опитах, не ти пукаше.
Каквото и да направех, не ти беше достатъчно
Радвах се, а ти не се засмя.
Плаках, не се натъжи
Каквото и да правя,
ти не обичаш толкова, колкото аз
Докато се съмняваш в нашата любов,
Вярвам в малкото щастливи мигове
Макар никога да не си мислил
Се опитвам да намеря начин
Да преодолеем проблемите заедно
Чаках, но ти не дойде
Казах ти, не си чул
Нещо изглеждаше просто не както трябва
Докато се съмняваш в нашата любов,
Повярвах в малкото щастливи мигове


 




Еда: Нещастен си. Мислиш, че си щастлив, но отвътре страдаш. Знам, че страдаш. Знам, че се опитваш да си спомниш любовта ни.
Серкан: Страдам отвътре...
Еда: Знам. Всичко. Например...когато ме погледнеш, виждам как се разтапяш отвътре.
Серкан: Наистина ли?
Еда: Да, виждам. Виждам, как отвръщаш поглед от мен, докато се опитваш да скриеш вълнението си. Виж, сега го правиш. Отново го правиш. Например...Усещам как сърцето ти бие по-бързо, докато се опитваш да стоиш гордо пред мен.



 
Енгин: Какво има , братле? Извика ме спешно.
Серкан: Не мога повече. Наистина не мога. Тези мисли... Опитите ми да си спомня всичко. Греша ли, прав ли съм? С кого съм? С кого няма да бъда? Не мога повече. Не мога.
Енгин: Разбира се. Нормално е в такъв ден да си мислиш така, братле. Разбирам те. Но виж, не можеш да решиш проблемите така. Трябва да се изправиш пред всичко това. Разбра ли?



 
Серкан: Ти... Извинете, може ли?
Енгин: Не, нищо не искам. Не искам, братле.
Мъж: Не ти ли казах, да *** от пътя?
Серкан: Пак ли ти? Добре, на средата на пътя съм, и? Можеш да излезеш от тук, нали?


 
 
Енгин: Ами...Няма нужда от такива неща. Няма да седим дълго, братле.
Серкан: Добре, хайде.
2-ри мъж: Има ли проблеми? Да дойда ли?
Енгин: Няма нищо. Нищо няма. Хайде, братле, искай сметката и да си тръгваме.
Серкан: Няма да искаме сметката. Ще стоим тук. Добре, моля те, продължавай.


 
 
Мъж: Извини  ми се ***
Серкан: Да се извиня? Няма да има такова нещо. Моля, върви си.
Енгин: Но, братле, разбери и ти.
Серкан: Шегуваш ли се с мен или какво?
Енгин: Идва, идва.
Серкан: Спомних си, Енгин! Всичко си спомних, Енгин. Спомних си Еда. Видях Еда.



 

 
The Stars Are Dancing




 
Серкан: Еда! Аз... Спомних си всичко. Помня всичко. За теб, за мен...Любовта ни. Много те обичам. Не може да се омъжиш. Не се жени за него.
Мело: Ура!



 
Еда: Не съм омъжена! И без това не съм омъжена, Серкан. Не съм омъжена. Това е фалшива сватба. Организирах игра, така че да си спомниш всичко.


 
Длъжностно лице: Момент. Има недоразумение. Това е истинска сватба. И аз съм истинско официално лице. Тези двама души бяха официално оженени.
Серкан: Какво?
Еда: Моля...Не разбирам... Какво означава това?



 


Още снимки и плакати: Smiley

Скрит текст:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Е, това беше, момичета. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 17:13 от Dilemi

# 28
  • Мнения: 861
Flowers Herb Мислех да не пиша, но ехидността и клюките спрямо Ханде ме инжектират, ако не споделя с Вас с кого!
Както винаги тамата е креативна създадена с любов и мисъл за красота. Благодаря, Мики!

Кой, какво, кога ... съчинения по картинки. Сияния, предложения, Гюнефер и т.н., а Ханде работи.
Тези снимки са от днес ... рекламни за sоsunlmtd.


Въпреки, че нямаше филмови проекти след СЧК не се спря, не легна на славата ... Атасай, Ел,Ноктюрн, асоцияции,НПО, ... помощи за засегнатите от земетресението в различните им клаузи... мога да изброя поне още няколко. Професионалст!
Била в Париж с някого видите ли?"Грешница". В множеството предположения и клюки едно от тях е, че е била с Хакан за седмицата на модата, друго за снимки-рекламни за банка, чието рекламно лице до сега е била Серенай
Саръкая и т.н.
Работлива, таланлива, красива - Ханде!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт