💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 15/

  • 46 107
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 839
Яси Hug, радвам се, че не си се отказала съвсем от нас. Според мен тези снимки на Ханде са стари, просто сега ги споделя страницата. За пътуването до Париж - Ханде си каза, че е било почивка. Не е било за седмицата на модата, от там си казаха, че Бурак е бил единственият поканен турчин. Правя тези уточнения, не защото са ми важни на мен, а за да нямаш някакви очаквания и надежди. Очевидно Ханде има връзка с този Хакан и трябва да свикваме с мисълта, че ще ги хващат на всеки ъгъл, понеже имената им продават...
За останалото си права, и двамата с Керем не са спирали да работят, всеки по своите неща. Да не забравяме, че Ханде записа и да учи отново. Болестта на Мави. Сякаш и двамата имаха желание по-рано да се върнат на екран, но по една или друга причина, не се получи.

"Впоследствие, естествено, ще се появят стотици различни версии на ставащото сега в зависимост от това кого питаш и както обикновено, повечето хора няма да разказват какво всъщност се случи, а какво беше чувството, когато се случи. А чувството беше, че всички конфликти между тези два града за последните петдесет години се разразиха едновременно. Ето защо не може да се определи кое е било планирано, кое е било отмъщение и кое е било просто случайност. Накрая историята ще е толкова преплетена, че ако човек дръпне и най-малката нишка в единия край, ще разшие раните на всички нас в другия край."
Ф.Бакман, Победителите



Дилеми , за преговора. Flowers Hibiscus Ще ми бъдат от голяма полза тези твои обобщения на епизодите, когато оформям темите напред. Така че хич не си мисли да спираш. 😆

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 19:30 от mikipoli

# 31
  • Мнения: 3 000
Дами,
след това видео, което Акиф пусна, май започвам да имам съмнения, че ХанКер е бил просто ПР. Нямало е любов, а чист интерес.
Никога за 2 години, Ханде и Керем не са се държали за ръце. А сега имаме това,  малко сякаш съм разочарована и ще имам нужда от малко време да го асимилирам..

# 32
  • Мнения: 5 197
Тина, Flowers Hibiscus продължавам да вярвам, че е имало, че е било истинско. Реала след сериала просто не съвпадна.
Ще избягвам вече да пиша по тази тема. Просто не виждам какво може да се допълни.

Оставям видеото. Няма да се правим, че не съществува.
Трябва да се преодолява...

Резюме:
"Питат ги как са и как е било пътуването им до северното сияние и казват, че са отишли с близки приятели. Пресата пита за редакцията на плаката Yalı Çapkını (Рибарчето) и те отговарят, че няма нужда от това."

https://twitter.com/hande_updates/status/1635336113501110272

# 33
  • Мнения: 4 839
Отказвам настоящето да ми отнема хубавите спомени за миналото, любов имаше за мен и това е, не мисля , че има нужда да се аргументирам защо мисля така. С повечето от вас заедно минахме по този път. Heart Exl

# 34
  • Мнения: 3 000
Вече ме бройте отбор Керем. Основно ще следя него, това от тази вечер ми дойде много.

Ако и той нещо е прецал нещата, се отказвам да гледам и следя турски актьори и сериали.

# 35
  • Мнения: 336
Съгласна съм с tina-latina с новината за Гюнфер. Спомням си някъде бях чела изказване на Серенай към  Ханде "Бъди сигурна ,че и със теб ще се случи това което се случи с мен". Днес си дадох отговор на това нейно изказване, че Гюнфер е в основата на случващото се с Керем. Жалко за него.
Съгласна съм с tina-latina и за PR балона ХанКер. Още ноември м. г. се убедих, че връзката ХанКер е комерсиален  PR балон на Гюнфер, който на Ханде и писна. Балона се пукна и запали фитила на бомбата  Ханде и Хакан. Лично аз виждам там сватба в противен случай Ханде ще остане поредната известна красавица в ролята на  елитна компаньонка и трофей за Хакан!

# 36
  • Мнения: 10 529
Животът си продължава…. Sunglasses

Приемете, че Ханде и Керем са любимият ни отбор, симпатизираме и на двамата. Няма как да ги делим. Това, че се сменят „треньори и играчи“ не означава, че трябва да си сменяме отбора. Схемата на игра се променя за момента, но отборът си остава. Ситуацията е малко напрегната, но скоро ще се нормализира, не хабете нерви и не се самонавивайте. Важното е, че и при „победите“ и при „загубите“ ние сме там, зад любимците си и ще ги подкрепяме.

Никой от нас не знае как стоят нещата в действителност. Кой е виновен и кой не…. Sunglasses

Нещата са динамични и се променят за часове. Толкова много клюки и слухове има в момента, че е трудно да се отсее – кое е истина и кое - не.

Имайте малко търпение, всичко ще се нормализира …..  сериалът е на макс, а в крайна сметка е важно нашите да са щастливи.... нито аз, нито вие, ще живеете с един от двамата в реала ...., така че не се ядосвайте за глупости ... има много по-важни неща ... Wink

И все пак никой не бяга от любовта и щастието …. за всяко нещо си има причина, дори да не сме събрали достатъчно мъдрост, за да я видим в момента .... Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 13 726
За PR връзка между Ханде и Керем - АБСУРД!
Никой не може насила да накара някого да живее цяла година и половина с човек, когото не обича. Двамата изживяха една красива любов, за това няма спор. Няма да коментирам новата ситуация около Ханде, защото за мен има много неясни неща там. Има време, ще се разбере какво точно се случва и колко е голяма тази нова любов пламнала за две седмици.

Това може ли да бъде PR? Никой от двамата не е знаел, че са снимани. Виждаме истинската радост от срещата им. И не е само тази снимка.




Или това е PR?



Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 22:39 от БлагаВест

# 38
  • Мнения: 336
Имам питане към групата?
В 2019 година се питах какво стори Керем на Серенай, че тя скочи в леглото на Джем Йълмаз?
Днес 2023 г се питам същото , какво стори Керем на Ханде , че скочи в леглото на Хакан Сабанджъ?
Какво им стори този добър човек Керем , та скочиха в леглото на най големите женкари, свалячи и плейбои на Турция?
Какво мислите по моите въпроси?

Последна редакция: пн, 13 мар 2023, 23:02 от didi54

# 39
  • София
  • Мнения: 13 726
Диди към тези въпроси можем да добавим и въпросът, какво стори Ханде на Керем, че той скочи в леглото на Стефани.
На тези въпроси само те могат да дадат най-точните отговори.
Ето тази снимка сложи точката на ХанКер. До преди да се появи тази снимка Ханде и Керем бяха решили да продължат заедно, защото когато Акиф качи снимката, Гюнфер му се е обадила да я махне, като му е казала, че те са заедно. Но вече беше късно. Друг е въпросът, защо Акиф я качи и то почти половин година по-късно и от къде я има.


# 40
  • Мнения: 4 683
Изобщо не се съмнявам че любовта между Ханде и Керем е била ПР , напротив това беше истинско. Какво е станало по между им дали се е намесила тая Гюнефер,  можем само да гадаем.
Има време ще следим. Всичко ще си дойде на мястото  . Може да съм станала банална с моите вярвания но аз все още вярвам че рано или късно Ханде ще е отново с Керем. Силно вярвам в това.

# 41
  • Мнения: 10 529
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и вълнуващи моменти Wink

Gift Heart

# 42
  • София
  • Мнения: 2 647
Здравейте! Flowers Hibiscus

"С всяка грешка научаваме нещо ново за себе си. Когато тръгнем по пътя, това, което смятаме за правилно и важно, губи значението си толкова много, че когато се върнем към живота, искаме да започнем всичко отначало... искаме още един шанс, втори шанс... Понякога оценяваме шанса, а понякога ... просто го оставяме да се изплъзне през пръстите ни."

"Прелиствайте страници, затваряйте етапи, събирайте спомени, бъдете издръжливи, изправяйте се пред и преодолявайте с нараненото и/или не ви прави добро, подчертавайте с което е красиво, наслаждавайте се на хубави моменти и любими хора, пишете нови глави и продължавайте да се развивате, ТОВА Е ЖИВОТЪТ."
Nature High Brightness





По темата на вчерашният ден Thinking
Защото сме само зрители, защото нищо не зависи от нас, защото има страхотно количество нова и най-разнородна информация, защото не сме сигурни в достоверността на информацията... има такива времена и случаи, когато мълчанието е най-добрият отговор. Да оставим "историята" да се развива...пък ще видим, какъв ще е краят. Ще завърша с мисълта на Сократ: "Ако са ви отговорили с мълчание, не значи, че не са ви отговорили." Nature Zap


Лек и спокоен ден ви желая! Flowers Sunflower

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 07:52 от Dilemi

# 43
  • Мнения: 3 000
Здравейте,

Диди, може наистина основната причина за неуспешните връзки на Керем да е Гюнфер. Връзките му се провалят по идентичен начин. Като се замислиш и със Серенай постъпиха така, изкараха я меркантилна, лека жена, която се е продала за пари и слава и на всичкото отгоре не ставала за актриса. Сега моделът се повтаря, само където соц. мрежи са развити доста повече и хейтът е на макс. За Ханде се говори в момента по същия начин. Едно към едно. Което ме навежда на мисълта, че докато Керем не се отърве от тази жена, която се води негов мениджър и и дава постоянен отчет,  няма да има стабилна връзка. Той май винаги си  трае и се прави на жертва, когато не му изнася нещо, уж е над нещата, а жените в живота му го отнасят. Може да го прави и нарочно за да трупа симпатия и състрадание от феновете си. Не казвам, че Ханде е светица и тя в момента много ме дразни, държи се като ( не искам да я обиждам ) ..  и не мога си обясня тази рязка промяна в поведението й.

За 2 г. Ханде и Керем отидоха ли заедно на почивка ? - май само 1 път в Бодрум. Всеки ходеше някъде, или сам или с приятели. Двамата заедно обаче - не. Любов, любов ...., ама колко да е любов.

От снощи прочетох доста коментари, новини, клюки - къде хубави, къде - не. Та да обобщя какво най-често се коментира, а и да си свирим инфото, а и да разберем, кое е истина ... : ( малко вероятно, но поне да опитаме)

- Керем и Ханде са се разделили окончателно януари месец тази година.

- От началото на февруари Керем вече не лайква и не отговаря в Туитър на профили с аватари на Ханде и Ханкер.

- Ханде и Хакан са се сближили след трагедията в Турция, той и помагал с контактите си, осигурил е контейнери и всичко, за което Ханде го е помолила. Дотогава били само приятели.

- Първата раздяла през 2022 г. между Ханде и Керем била заради спонтанен аборт.

- Керем правил опити да си върне Ханде.

- Ханде е тежко болна и е решила да живее на макс, без да се съобразява с никого.

- Арзу не иска Ханде за снаха.

- Връзката на Хакан и Ханде била ПР. Договорът бил за 1 г.

- Някои от членовете на семейство Сабанджъ вече считан, че Ханде е част от фамилията.

- Ханде и Хакан се женят през лятото на тази година

- Ханде се отказва от кариерата си, сем Сабанджъ ще платят неустойките по договорите й.

Хубав ден на всички!

# 44
  • Мнения: 4 839
Здравейте Animal Bee

Дилеми, съгласна съм с това:
"Ако са ви отговорили с мълчание, не значи, че не са ви отговорили."
Но в същото време важи и това:
"Когато достатъчно много хора са достатъчно тихи, шепа гласове могат да създадат впечатлението, че всички крещят."
Затова се обаждам от време на време, по теми, които хич не ми се обсъждат. 😆

Нося ви превод на поредния монолог на Акиф...
Скрит текст:

Акиф1 и Акиф2 говорят един през друг: Как сте? Искахте да видите северното сияние? Как беше? Какво бихте искали да кажете?
Как беше във Финландия? Господин Хакан издига пътища, по които вървите. Сложи рози на пътя. 😆 Видяхме това от близки приятели. Как сте? Как върви връзката. Можем ли да чуем няколко думи от вас г-н Хакан?
Хакан: Върви добре, пътувахме.
Ханде: Вече е за втори път.

Акиф 1: Втори път, да. Вие сте хората, за които най много се говори в туитър. Вашите снимки бяха на постера на Yali Capkini (сериалът Рибарче). Питам се : роди ли се нова връзка Ферит Корхан и Сейран Шанлъ ?
Акиф 2: Видяхме това, но Yali Capkini се превърна в любов.
Ханде: Това не е необходимо , наистина. Благодаря.


Нова снимка на Ханде с фен

Общи условия

Активация на акаунт