💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 15/

  • 46 094
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 355

- Връзката на Хакан и Ханде била ПР. Договорът бил за 1 г.

Разсмях се 🤣

Със смесени чувства съм... Според мен няма виновници, няма и жертви. Хората се събират, разделят... Живот... ХанКер си я изживяваха тяхната любов. Е, не им се получи и приключи, но и без да знам каква е причината   подозирам, че е просто защото са се разминали в разбиранията си. И както се казва в старите турски сериали "само любовта не беше достатъчна"...
Харесвах ги точно защото бяха естествени, бяха себе си - не се държаха за ръце, не им е идвало отвътре.
Това сега с Хакан какво е - най-вече за пред хората, "вижте ни, че сме влюбени " 😅😝 Разбиха сърцата на феновете, но поне има нещо положително в цялата работа - внесоха яснота и няма да се оглеждаме повече за знаци.

Тя за разлика от него наистина изглежда доволна


Нали знаете, че нямам за цел да наливам масло в огъня, тракам си и аз по клавишите 😆

# 46
  • Мнения: 2 977
Как ще изглежда доволен като ще му секне плейбойският живот, сега всички ще го следят изкъсо, сигурно и телефп6нът му ще бъде проверян, да не мислите, че Ханде ще му има доверие и ако изневери - дотам. Пък и майка му е взела картите и частния самолет. Направо да го съжали човек 😀
Цитат на: Margarita N.
Тя за разлика от него наистина изглежда доволна
[img width=600 height=592
//cdn.bg-mamma.com/rWzh/xPSC5.jpg[/img]

Нали знаете, че нямам за цел да наливам масло в огъня, тракам си и аз по клавишите 😆

# 47
  • София
  • Мнения: 2 646
Не съвсем по темата Stuck Out Tongue Closed Eyes

Здравейте Animal Bee
Дилеми, съгласна съм с това:
"Ако са ви отговорили с мълчание, не значи, че не са ви отговорили."
Но в същото време важи и това:
"Когато достатъчно много хора са достатъчно тихи, шепа гласове могат да създадат впечатлението, че всички крещят."
Затова се обаждам от време на време, по теми, които хич не ми се обсъждат. 😆

Мики, абсолютно си права, по принцип. Smiley Размишлявах за това, кога си писах поста.
Написаното от мен и цитатът ги отнасям за конкретната ситуация  - твърде много неща бяха казани, написани, документирани с истински и фотошоп снимки. От няколко дена "изскача" от дълбините на мрака такава информация, че човек /т.е. аз Yum/ все още се опитвам да я "сдъвча", "преглътна", асимилирам, напасна по време, да намеря истинските парчета и да подредя моя си пъзел. За да се ориентирам и да успея да си осигуря душевно спокойствие.  Защото, лично мен, най-много ме измъчва , неизвестното, неизвестността. Когато вече съм наясно, приемам действителността, дори и да не ми харесва. Ако случващото засяга мен или мои близки действам, за да ги защитя, предпазя или да огранича и минимализирам щетите.
Но в конкретния случай, нямам думата. Мога само си коригирам с /+ или - / собственото си мнение,  и действам съобразно с това. Angry

А иначе за мълчанието - знаем, че има случаи, когато е задължително да се говори. Даже не да се говори, а да се крещи. Спомняме си  думите на немският пастор: "Когато дойдоха за ....Когато дойдоха за евреите, аз мълчах; не бях евреин. Когато дойдоха за мен - вече нямаше кой да говори." Хората трябва да говорят, защото и с думите човек се бори и защитава правата си. И на много места го правят, за което трябва да ги аплодираме, и поддържаме, и помагаме.
Всъщност, и нашият Керем това прави, говори за посегателствата над природата, за нарушаването и пренебрегването на обществените интереси, за правата на жените /HeForShe/. Сега още повече му се чува думата, защото е известен и лесно разпознаваем.  

Толкова /за сега Simple Smile / по въпроса за говоренето и мълчанието.

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 12:13 от Dilemi

# 48
  • Мнения: 385

Тя за разлика от него наистина изглежда доволна


Нали знаете, че нямам за цел да наливам масло в огъня, тракам си и аз по клавишите 😆

На тази снимка определено Ханде изглежда като да се забавлява със ситуацията. И честно казано и на мен започва да ми става забавно.
Fries Първото нещо, което си помислих, като видях тази снимка беше, че Ханде влачи Хакан, точно обратното на усещането ми от плаката на Рибарчето, за който папараците ги питат Stuck Out Tongue Winking Eye. Като гледам и не го е стиснала много здраво за ръка. С тези отворени пръсти, май не е готова  да го задържи на всяка цена, въпреки богатството на семейството му. Joy
Fries Като "отявлена златотърсачка" явно не и пука, че лети с редовни полети, а не с частен самолет. Да не се окаже накрая, че тя е финансирала почивките Stuck Out Tongue Winking Eye
Fries В сериален стил, сега очаквам да започне да се пише, че заради неодобрението на семейство Сабанджъ, Хакан се е преместил да живее в къщата на Ханде и е скъсал връзки със семейството си и така доказва любовта си. Grinning
Fries Ако някой сценарист си е направил труда да събере всички теории, разсъждения по картинка и без картинка, предположения, творения и какви ли не писания по адрес на Ханде, ще е събрал материал за няколко сезона на няколко сериала.
/жалко, че не видях икона с пуканки Confused/

С цялата злоба и омраза, която се лее по нейн адрес, шапка и свалям на Ханде, че живее живота си така като го разбира. Да, в крайна сметка сметка си плаща цената за това, но пък да живееш живота си спрямо настроенията на другите ми се струва по-тежка цена за плащане.

Хубав ден желая на всички романтички! Balloon

# 49
  • София
  • Мнения: 13 723
Керем е харесал този туит.
"Понякога преминаваме през най-лошото, за да постигнем най-доброто."


# 50
  • Мнения: 5 194
Сними, ех какво хубаво включване направи. Признавам, че и на мен започна да ми става забавно, но пък винаги съм успявала да намеря и нещо позитивно във всяка от ситуациите. Адмирирам това, че Ханде имаше смелостта да се покаже, да не се крие и за пореден път да обере негативите, заслужени или пък не толкова. Да продължи и да се опита да е щастлива с някой друг, без значение дали ни харесва или не.

И понеже цитатите взеха да стават все по-актуални в темата, пък не искам да изоставам...

"Грешката се дължи на убеждението, че щастието зависи от външни неща. Щастието не може нито да се преследва, нито да се притежава. Можем само да бъдем щастливи. Щастието е състояние на съзнанието, на душата. То е напълно независимо от външния свят. Щастието расте там, където човек е в хармония със света."



Гледайки Хакан, мен ме напушва на смях. Той, не е наясно в какво се е забъркал. Не го виждам как ще издържи наистина. Ще го отнесе, я от родата, я от кандидат снахата. Satisfied

# 51
  • Мнения: 4 681
Този връзка на Ханде изглежда всичко друго но не и любов. Тя се забавлява с тази ситуация, не я взима на сериозно , а която ще е временно според мен. Ден до пладне както се казва.
Но ще следим и ще видим.
Късметлийка е тази фенка.


Мая
 

 

 

# 52
  • Мнения: 336
Феновете в Twitter коментари за Керем!


„Предпочитам да бъда сам пет години, отколкото да имам много неудобни връзки. Някои хора имат много безсмислени връзки, защото не могат да бъдат сами. Най-добрият пример за любов в живота ми беше този на баба ми и дядо ми.
- Керем Бюрсин



Не знам дали трябва да се смея или да плача!

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 17:46 от didi54

# 53
  • Мнения: 4 834
Дилеми Hug , за съжаление в неизвестното ще си останем по много въпроси. Ние дори като преки участници в разни житейски ситуации понякога не можем да постигнем консенсус със събеседника си , какво точно се е случило. Аз знам какво казах, но не знам какво ти разбра. Joy В чужди ситуации и отношения умишлено не задълбавам, там си играем на развален телефон.
Туитър в момента се е превърнал в някакъв ринг на обвиняващи и защитаващи и това е много грозно. Радвам се, че в темата поне го няма това, за момента. Grinning

Сними Hug оставям ти една иконка за следващия път 🍿 Joy
На тази част
 
Цитат
Хакан се е преместил да живее в къщата на Ханде и е скъсал връзки със семейството си и така доказва любовта си.

се сетих за Мегън Маркъл и принц Хари. Joy

Да се поздравим Sunglasses


# 54
  • София
  • Мнения: 2 646
Неизвестни /поне за мен Smiley/ снимки на Керем:







# 55
  • Мнения: 10 511
Gift Heart

Когато ти е трудно, се поспри!
Огледай се с усмивка в полумрака.
Спомни си бързо своите мечти
и смело пак тръгни. Не чакай!
Когато ти е трудно, поплачи!
Сълзите ще измият сивотата.
А после смело пак напред тръгни,
почакай - ще те хвана за ръката.
Когато ти е трудно, полети!
Над облаците има път за тебе.
И този път не свършва призори,
той води до едно безгрижно време.
Когато ти е трудно, дай ми знак!
А аз ще ти изпратя чудесата.
Дори на някой да не си му драг,
усмивка мятай. Давай за отплата.

/Десислава Церовска/
Revolving Hearts

# 56
  • Мнения: 4 681
Керем и Къванч преди години


Мелиса

# 57
  • София
  • Мнения: 13 723
"Ние сме като книгите. Повечето хора виждат само корицата. Някои хора четат само въведението. Много хора вярват на критиците. И само един или двама познават съдържанието."
Емил Зола


Да изям ушите на Хектор...

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 23:13 от БлагаВест

# 58
  • Мнения: 10 511
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart

# 59

Общи условия

Активация на акаунт