Банята - тема 43

  • 28 734
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 392
И на мен на Практикер ми лъха

# 211
  • Мнения: 66
А какви аксесоари сте сложили  за тоалетна хартия и кърпи? По средата на ремонта сме и се колебая за някакви свободно стоящи, без дупчене на плочките.

# 212
  • София
  • Мнения: 44 262
Има вариант без дупчене с лепене.

# 213
  • Мнения: 317
Практикер е написала съм и моделите белите са мат кай orochiaro.
Frozenn много ми хареса такъв тип до сега не съм го срещала.
Гледах в скоро също аксесоари в черно под 10 лв за тоал. Хартия и  кърпи  залепване с лепенка но незнам колко е стабилно.
Харесах и тази етажерка за под душа някой има ли я или подобна дали е подходяща за директно мокрене защото  душа ще в на 50 см от стената.

# 214
  • София
  • Мнения: 4 549
В Бриколаж намерих такива едновременно с вакуум и лепенка. Серията се нарича Bestlock. Даже цените бяха прилични. Закачалката я тествахме с един голям мъжки халат за баня. Издържа и купих още една. Имах кошница от Икеа само с вакуум и непрекъснато падаше.

# 215
  • София
  • Мнения: 44 262
Или направо с монтажно лепило🤭

# 216
  • Мнения: 2 325
Moonstone123, видяхме подобни в Практис, със същите копчета. Обаче са около 1000 лв там. И решихме да търсим в алито.

# 217
  • София
  • Мнения: 12 554
А какви аксесоари сте сложили  за тоалетна хартия и кърпи? По средата на ремонта сме и се колебая за някакви свободно стоящи, без дупчене на плочките.

Точно, защото не искахме да си дупчим сега новите плочки, купих лепящи на "Капитан" от строителна борса Ангро. Но предполагам, че ги има и на други места.

# 218
  • София
  • Мнения: 44 262
Едно въпросче-за малка баня с два наклона какви подови плочки е по-добре да се изберат като размери? Мисля си по-малки по-добре, но да питам за мнение от минали по пътя Simple Smile нещо не съм оптимист, че ще се намерят тези, които сме харесали и да знам наистина все пак за какво е по-добре да се оглеждам.

# 219
  • Мнения: 54
Здравейте, търся решетка за линеен сифон 60см, по възможност за вграждане на плочка или плътна. Знаете ли фирма, която предлага само решетки? Търсих в нета, но не открих това, което ми трябва.

# 220
  • София
  • Мнения: 44 262
Само решетка ли,  тогава не трябва ли да е на фирмата, на която е и сифона, за да стане?

Аз си продължавам с питанките
Някой да е срещал подобна серия, но с по-малки  плочки, тези са 60x60
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 28 мар 2023, 13:39 от Angel_Dust

# 221
  • Мнения: 346
Едно въпросче-за малка баня с два наклона какви подови плочки е по-добре да се изберат като размери? Мисля си по-малки по-добре, но да питам за мнение от минали по пътя Simple Smile нещо не съм оптимист, че ще се намерят тези, които сме харесали и да знам наистина все пак за какво е по-добре да се оглеждам.
Мисля, че зависи къде е позициониран сифона и какъв вид е. Ако е линеен плътно до стената, мисля, че няма проблем да се направи наклон с големи плочки. Нашият например е обикновен точно под душа и трябваше наклон от четирите страни, така че ползвахме в тази част малки квадратни плочки 22/22 см.

# 222
  • Мнения: 66
Здравейте, търся решетка за линеен сифон 60см, по възможност за вграждане на плочка или плътна. Знаете ли фирма, която предлага само решетки? Търсих в нета, но не открих това, което ми трябва.
Имам чисто нов линеен сифон, 60см с опция за вграждане на плочка, в последния момент се отказахме от него, защото не бях сигурна как ще станат наклоните,при интерес мога да го пратя на снимка.

# 223
  • Мнения: 54
Здравейте, търся решетка за линеен сифон 60см, по възможност за вграждане на плочка или плътна. Знаете ли фирма, която предлага само решетки? Търсих в нета, но не открих това, което ми трябва.
Имам чисто нов линеен сифон, 60см с опция за вграждане на плочка, в последния момент се отказахме от него, защото не бях сигурна как ще станат наклоните,при интерес мога да го пратя на снимка.

Аз търся само решетка и то трябва да е точно същите размери като моя сифон.

# 224
  • Мнения: 6 392
На фона на безбройните производители под път и над път, да намерите точно като вашия, ще се получи само ако си купите като вашия Simple Smile свържете се с него и попитайте

Общи условия

Активация на акаунт