Ще бесят Садам.....утре призори....

  • 4 798
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
Ми не му бият инжекция да заспи цивилизовано примерно, защото го бесят по арабските закони. Какво толкова вече го оплаквате тоя прошляк. Буш можело, Саддам не можело...странна логика. Сега само не ме изкарвайте бушевистка, просто да се сравняват двамата е нелепо. Ако умираше в Щатите надали щяха да го бесят, щото разни либерали щяха да се застъпят за него, естествено.

# 16
  • Мнения: 81
Ми не му бият инжекция да заспи цивилизовано примерно, защото го бесят по арабските закони. Какво толкова вече го оплаквате тоя прошляк. Буш можело, Саддам не можело...странна логика. Сега само не ме изкарвайте бушевистка, просто да се сравняват двамата е нелепо. Ако умираше в Щатите надали щяха да го бесят, щото разни либерали щяха да се застъпят за него, естествено.

В някои от щатите има смъртно наказание. Проблема поне за мен е, че уж Щатите претендират за цивилизованост и за демократични и хуманни закони. И какво бесят го.  Доколкото разбрах, всъщност Щатите напират за бързо изпълнение на екзекуцията.

# 17
  • Мнения: 2 257
Ми не му бият инжекция да заспи цивилизовано примерно, защото го бесят по арабските закони. Какво толкова вече го оплаквате тоя прошляк. Буш можело, Саддам не можело...странна логика. Сега само не ме изкарвайте бушевистка, просто да се сравняват двамата е нелепо. Ако умираше в Щатите надали щяха да го бесят, щото разни либерали щяха да се застъпят за него, естествено.

В някои от щатите има смъртно наказание. Проблема поне за мен е, че уж Щатите претендират за цивилизованост и за демократични и хуманни закони. И какво бесят го.  Доколкото разбрах, всъщност Щатите напират за бързо изпълнение на екзекуцията.

Оправете си понятията. Ирак беси Саддам, не Щатите. Щатските войници в момента са в бойна готовност, за да няма размирици, но не САЩ обесват Саддам.

# 18
  • Мнения: 81
Да бе Ирак беси Садам. Това е проформа, били го дали на Иракските власти. А това , че щатското правитлество излезе със становище, че колко по-бързо бъде екзекутриан Садам и че не трябва да има отлагане. Какво е? Мислиш ли че няма преса от тяхна страна върху Иракския президент.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 998
Според арабска медия и CNN вече е екзекутирам.

Ами, това беше....

# 20
  • Мнения: 431
Дано същото се случи на всички самозабравили се тирани. Как ли пък ще взема да го оплаквам. Grinning

А вие сигурно и онези от Нюрнберг щяхте да ожалите.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 08:45 от Лизбет

# 21
  • Мнения: 537
Мда, обесиха го. Сега трябва ли да чакаме нов терористичен акт? Надявам се не.

# 22
  • Мнения: 9 990
Толкова много негативни теми има във форума на хора със сериозни проблеми, на мен ми е пламнала главата също от неприятности.
 Нашите медици гният в затвора от години, никой не може да им помогне, как ли няма да седна да се тръшкам за Садам.Света може да се развива, демокрацията може да е завладяваща, но първобитното и първичните инстинкти на човека са неподвластни на тези промени.Или за по-кратко, да правят каквото искат!

Ми да-едни се тръшкат за мед.сестри, други-за Саддам...хората посвета са еднакви май... Thinking

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
баш на празника аид да го бесят си е направо да се  обърнат и да плюят срещу бог!едва ли със садам ще свършат там вековните войни между шиите и суните!нито буш ще успее!но можеха да из4акат след празника, така или ина4е си в графика да го обесят!

# 24
  • Мнения: 14 491
Никога не съм вярвала, че това наистина е Саддам.Толкова много двойници има, толкова скривалища и пари, че едва ли е така лесно да го хванат.Не искам да разпалвам поредният спор, но все мисля, че "бесещите" го утре си измиват рецете и се бият по гърдите по този начин с героична постъпка и отърваване на света от един злодей.

и аз съм на същото мнение. разиграха една сценка по телевизията за пред американците, да ги успокоят, че най-големия терорист няма как да избяга на великия американски войник и на псевдо справедливостта, която се раздава от САЩ по света

# 25
  • Мнения: 6 472
баш на празника аид да го бесят си е направо да се  обърнат и да плюят срещу бог!едва ли със садам ще свършат там вековните войни между шиите и суните!нито буш ще успее!но можеха да из4акат след празника, така или ина4е си в графика да го обесят!

Имам смесени чувства относно обесването му, но определено не трябваше да го правят на  техния празник. Това си е чиста политическа игра, за мен е неуважение към религията им и освен насаждане на вражда друго не се постига Tired

# 26
  • Мнения: 14 491
ама те на мюсюлмански празник ще го бесят? #Crazy е сега вече почна голямата война, дано не съм лош пророк

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481
Нямам думи...  Sick Аман от политически простотии... а сега да продължим да се надяваме, че ще освободят нашите медицински сестри, друг път....

# 28
  • Мнения: 3 743
ама те на мюсюлмански празник ще го бесят? #Crazy е сега вече почна голямата война, дано не съм лош пророк
Вече го обесиха http://dnes.dir.bg/2006/12/30/news1129769.html

# 29
  • Мнения: 431
Какъв мюсюлмански празник има, аз от горните мнения си помислих, че става дума за новогодишните празници? newsm78 Едва ли са толкова тъпи да го бесят на религиозен празник.

Общи условия

Активация на акаунт