Ще си имам трето бебче

  • 2 920
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лелееееее, Рицарке,страхотна новина  Hug!!!Дано всичко е наред и скоро видиш и тупкащо сърчице Peace!Поздравления  bouquet!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Mira(vatan1919) и аз те помня. HugЧестито  bouquetДано  всичко е наред. Praynig

# 17
  • Мнения: 257
Честито!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

# 18
  • Мнения: 701
Честито!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 686
ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Благодаря ви момичета много ме трогнахте дано наистина всичко е ок.
Мриетка оставам си вярна рицарка и ти паращам един бременен вирус от мен.

# 21
  • Мнения: 64
Честито радост и от мен  bouquet и трябва по-добре от всички ни да знаеш, че видеозонът мери приблизително няма как да е точно иначе термините дето се определят още от първия преглед трябваше да са абсолютно точни, а не са нали. Стискам палци много скоро да се хвалиш и да няма и следа от притеснения Party

# 22
  • Мнения: 2 959
Мирка, честито и от мен, бяла рицарке и Октомврийска мамо! Много се радвам за Теб, дълго го искаше но вече мечтата е реалност. Честито отново, и да нагушкаш бъдещият батко Вальо и кака Таня. С хубава вест ще започнеш новата година! Наслади се на празниците сега, на фона на една реализирана цел и лека и безпроблемна бременост Ти желая!

# 23
  • Мнения: 1 546
Ех, че хубава новина!Честито!Лека бременост!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 404
Леле, много се радвам за теб. Аз се притеснявам как ще се справям финансово с 1 детенце, а ето, че има мами с по 3 и са щастливи...  Party

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
О всичко от което се притеснявам е дали всичко ще е наред с бебо, за другото ще работим здраво и няма да е проблем.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито!
Какво по-хубаво от пълна къща с дечица.

# 27
  • Мнения: 1 202
Честито !  bouquetИ браво за смелостта ти за 3-то дете !

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Честито! Шапка ти свалям за смелостта   bouquet

# 29
  • Мнения: 83
честито   bouquet хубаво е, че все още има хора, които искат повече деца  Simple Smile стискам палци всичко да е наред
ПС надявам се един ден и аз да се присъединя към отбора на трите дечица какъвто ни е планът, но засега сме само на първото

Общи условия

Активация на акаунт